Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama

 

APIE LAIKRAŠTĮ „PLIUSAS"

Informacinis laikraštis PLIUSAS leidžiamas nuo 1996 m. balandžio 15 d. penktadieniais (2,90 Lt/0,84 Eur). Platinamas vidurio ir vakarų Lietuvoje (Gargždų, Jurbarko, Joniškio, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Kėdainių, Kelmės, Kuršėnų, Kairių, Mažeikių, Marijampolės, Pakruojo, Palangos, Plungės, Raseinių, Skuodo, Šakių, Šeduvos, Šventosios, Šiaulių, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Telšių, Vilkaviškio, Vilkijos miestuose ir rajonuose). Tiražas 7 000 vnt. Laikraštyje publikuojama: skelbimai (priimami telefonu ir internetu), reklama, užsakomieji švietėjiški, reklaminiai straipsniai, informacija apie teikiamas paslaugas, renginių informacija, TV programa. Skaitydami šį laikraštį Jūs galėsite ne tik sėkmingai parduoti ar įsigyti norimą daiktą, bet ir susirasti darbą, pasiūlyti ir gauti įvairias verslo paslaugas, taip pat, jei esate vienišas, susipažinti su kitu žmogumi (skyrelyje „Susipažinkime").

PRENUMERATA

Užsiprenumeruoti laikraštį „Pliusas" galima visuose Lietuvos pašto skyriuose:
1 mėn. - 13 Lt/3,77 Eur
3 mėn. - 38 Lt/11 Eur
6 mėn. - 72 Lt/20,85 Eur
12 mėn. - 139 Lt/40,26 Eur

PARDAVIMAI

Laikraštis parduodamas Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Tauragės apskričių paštuose, spaudos kioskuose, prekybos centruose ir kitose mažmeninės prekybos parduotuvėse.

SKELBIMŲ KAINOS IR TAISYKLĖS
1. Skelbiant tik internetinėje svetainėje - visi skelbimai nemokami (skelbiame 2 arba 4 savaites).
2. Asmeniniai skelbimai laikraštyje - 3,5 Lt/1,01 Eur (skelbiama 2 kartus +2 savaitės internete, kaina su PVM)
2.1. Skelbimai iki 20 žodžių (įskaitant miesto pavadinimą ir vieno telefono numerį) nurodant parduodamo nekilnojamojo turto, automobilių ir mobiliųjų telefonų kainą.
2.2. Darbo skelbimai, kai nurodoma ieškančiojo darbo tik specialybė (nevardinant atliekamų darbų).
2.3. Skelbiantis ilgesnį laiką laikraštyje.
2.3.1. Už 14 Lt/4,05 Eur asmeninis skelbimas spausdinamas 8 kartus.

3. Verslo, paslaugų ir kiti mokami skelbimai laikraštyje - 7 Lt/2,03 Eur.  Skelbiantis 5 kartus + vienas kartas nemokamai.
3.1. Skelbimai, kuriuose yra daugiau nei 20 žodžių, kai parduodant nenurodoma kaina: nekilnojamojo turto, automobilių ir mobiliųjų telefonų.
3.2. Skubūs skelbimai, paryškinti skelbimai.
3.3. Paslaugų, verslo skelbimai, nuolatinio darbo ir darbo užsienyje pasiūlymai.
3.4. Jeigu nuolatos perka, parduoda žemę, medieną (lentas, rąstelius, tašus, malkas dideliais kiekiais). Malkų pirkimo skelbimai yra nemokami.
3.5. Superka kiaules, galvijus.
3.6. Veža keleivius į užsienį (nurodant arba nenurodant datos).
3.7. Išnuomoja: nekilnojamąjį turtą, įrangą, transporto priemones.
3.8. Skelbimai dėl dingusių dokumentų (kurie privalo būti paskelbti laikraštyje), perkamų, parduodamų dokumentų.
3.9. Parduodamų, perkamų ginklų.
3.10 Skelbimai, kai nurodomi atliekami darbai (pvz.: mūrija, betonuoja, atlieka apdailos darbus ir t.t.).
3.11 Žemės ūkio, gyvulininkystės produktai: grūdinė kultūra; daigai, sodinukai, skerdiena, rūkyti, sūdyti mėsos gaminiai (7 Lt/ 2,03 Eur – skelbiame 2 kartus).
4. Apibrauktas skelbimais laikraštyje (10 kv. cm) -10,35 Lt/3 Eur + PVM (papildomai už verslo skelbimą mokėti nereikia, skelbiantis 5 kartus + 1 kartas nemokamas).

5. Asmeninis skelbimas su nuotrauka laikraštyje (pvz. parduodant butą, automobilį, baldą ar gyvūną) - 14 Lt/4,05 Eur + PVM  (dydis 16 kv. cm, laikraštyje 1 kartas ir internete 1 savaites nemokamai, kartojant 4 kartus taikoma 20%, kartojant 8 kartus taikoma 50 % nuolaida).

6. Išankstinė informacija - 14 Lt/4,05 Eur + PVM.

7. Nepriimami skelbimai: vaistų, žmonių organų, automobilių dokumentų, ginklų be leidimo turėti, narkotinių medžiagų pardavimo ir pirkimo, kritusių gyvūnų pirkimo, visų kitų daiktų ar objektų, susijusių su draudžiama LR veikla.

  Skelbimą galima padiktuoti paskambinus tel. 8 900 15 001. 1 min. kaina 3,5 Lt/1,01 Eur (laikraštyje skelbimas spausdinamas 2 kartus + 2 savaitės internete). Skambinti šiuo numeriu gali tik Teo, Ežys, Ektra vartotojai.
  Visų operatorių abonentai gali išsiųsti SMS žinutę 1398. Skelbimas laikraštyje bus skelbiamas 4 kartus + 4 savaites internete (SMS kaina 7 Lt/2,03 Eur). (SMS žinutėje į laukelį rašyti: pliusas4sk palikus tarpą - skelbimo tekstas).
  Verslo, paslaugų, skubų skelbimą ir kitus mokamus skelbimus galima užsisakyti išsiuntus žinutę SMS 1398 (SMS žinutėje į laukelį rašyti: pliusas7 palikus tarpą - skelbimo tekstas). (SMS kaina 7 Lt/2,03 Eur).
Skelbimus rėmelyje, skelbimus su nuotrauka galima užsakyti faksu, elektroniniu paštu arba atvykus į biurą. Užsakydami faksu arba elektroniniu paštu nurodykite: skelbimo tekstą, telefoną, ar įrėmintas, paryškintas skelbimas, kiek kartų norite skelbti. Už skelbimus rėmelyje, skelbimus su nuotrauka ir perkant išankstinę informaciją atsiskaitoma atvykstant į biurą arba pervedant į banką. Visa informacija el. paštu: info@pliusas.lt