Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

logo_projektas
2014-07-18
Norint kalbėti apie žmogų, kurį, regis, daugiau nei šiek tiek pažįsti, savotiškai sutrinki, nes nežinai nuo ko pradėti. Ypač kai žmogus yra žinomas, matomas, turintis daug sugebėjimų organizacinėje, kūrybinėje, visuomeninėje veikloje. Galų gale yra labai simpatiškas, protingas ir kurio asmenybę žino šalies bohemos atstovai, literatai, menininkai.
xcvcxvcxv
2014-07-17
Liepos 18 d. Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras išleidžia 25-ą „Visuotinės lietuvių enciklopedijos“ tomą ir tuo užbaigia šio visiems lietuviams reikšmingo leidinio leidybą.  
2015 m. pradžioje dar numatyta išleisti Papildymų tomą, kuriame bus enciklopedijoje vartojamų autentiškų tikrinių vardų ir jų lietuviškų atitikmenų sąrašas, pastebėtų didesnių klaidų atitaisymai ir kt.
fbcvbcvb
2014-07-17
Daugiausia gyventojų šalyje dirba pardavėjais, o didžiausias pajamas gauna skrydžių vadovai. Tai paaiškėjo šalies draudėjams pateikus informaciją apie jų darbuotojų profesijas.
dfsafsdgfdsff
2014-07-17
Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB ,,Labnora” konditerijos įmonės (Pavenčio g. 4, Kuršėnai, Šiaulių r.) veikla. Įmonė laikinai nedirbs, kol bus atliktas tyrimas dėl galimo žarnyno infekcijos protrūkio priežasčių nustatymo.
logo_projektas
2014-07-11
Nevertėtų net diskutuoti apie tai, yra Tauragėje ar nėra kūrėjų prozininkų, rašytojų, nes žinome, kad nėra. Apie tuos, kurie gyveno šiame mieste ar išėjo Anapilin, žinome, vertiname juos, didžiuojamės jais. Tačiau šiandien negalime pasidžiaugti naujaisiais spausdinto žodžio meistrais, nebent jie būtų labai jau užsislaptinę. Ir, daugelio nuostabai, šią terpę prieš porą metų mėgino užpildyti ūkininkas Remigijus Žukauskas.
fnhjgfjgj
2014-07-11
Šilutės rajone yra vienintelis Lietuvoje vertingos uolienos – opokos – telkinys. Jis nenaudojamas jau 20 metų. Išžvalgyti ir prognoziniai šio telkinio ištekliai siekia keliadešimt tonų. Šios uolienos gavyba galėtų atnešti Lietuvai ekonominės, ekologinės ir socialinės naudos.
gfgf
2014-07-11
Šiandien veiklą pradeda valstybės įmonė Lietuvos oro uostai (LTOU) su trimis – Vilniaus, Kauno ir Palangos – filialais. LTOU generalinio direktoriaus pareigas eis iki šiol VĮ Tarptautiniam Vilniaus oro uostui vadovavęs Gediminas Almantas.
fnhjgfjgjggghghfggfgf
2014-07-11
Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis įsakymu patvirtino slaugytojo diabetologo kvalifikacinių reikalavimų aprašą. Nustatytas slaugytojo diabetologo praktika užsiimančių sveikatos priežiūros specialistų minimalus profesinių kompetencijų ir atsakomybės lygis, būtinas pacientų, sergančių cukriniu diabetu, slaugos paslaugų kokybei užtikrinti.
fnhjgfjgjggghgh
2014-07-11
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) informuoja, kad nuo birželio 30 dienos pradėjo veikti naujos  Mano VMI paslaugos: „Mokesčių mokėtojų įregistravimas / išregistravimas Pridėtinės vertės mokesčio mokėtojų registre / registrinių duomenų keitimas".
fnhjgfjgjfghhgfgf
2014-07-11
Žydi liepos
S. Paltanavičiaus nuotr.
Vasara – laukinių augalų žaliavos rinkimo metas. Aplinkosaugininkai primena, kad Lietuvoje nemažai šių augalų yra reti, saugomi, ir juos rinkti griežtai draudžiama. Leidžiama rinkti tik kai kurių saugomų augalų dalis. Pavyzdžiui, galima rinkti pataisų varpeles jas nukerpant ir iš jų gauti sporas.
fnhjgfjgjfggfgf
2014-07-11
Pradėtos nemokamai dalinti specialios dėžutės elektroninėms atliekoms surinkti. Iš viso tokių dėžučių bus išdalyta 100 tūkst. dėžučių. 
gfgfdgdddddd
2014-07-11
Šiaulių miesto savivaldybėje apsilankę besibičiuliaujančio Jelgavos miesto atstovai pakvietė šiauliečius į didžiausią Baltijos šalyse smėlio skulptūrų festivalį.
Liepos 12–13 dienomis tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį „Summer signs 2014“ organizuojančios Jelgavos miesto savivaldybės įstaigos „Kultūra“ direktorius Mintautas Buškevicas spaudos konferencijos dalyviams pasakojo, kad šiais metais smėlio skulptūrų konkursui buvo pateikta 40 paraiškų.
logo_projektas
2014-07-03
Žaibo pagreičiu gyvenanti Onutė Biknerienė tauragiškiams pažįstama ir kaip mokytoja, ir kaip aktorė, ir kaip šokėja, ir kaip keliautoja, ir kaip labai malonus, nuolat besišypsantis žmogus. Kiek moteriai metų, neverta spėlioti – jos veide tarsi parašyta, kad jai metų yra tiek, kaip atrodo ir kaip pati jaučiasi.
nemok
2014-07-03
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad nuo šiol dėl storosios žarnos vėžio pagal mūsų šalyje vykdomą prevencinę programą žmonės nemokamai galima išsitirti jau visoje Lietuvoje. Ši galimybė atsirado, kai nuo š. m. liepos 1 d. minėta prevencinė programa buvo praplėsta ir yra pradedama vykdyti Telšių, Marijampolės ir Utenos apskrityse.
migr
2014-07-03
Nuo 2014 m. liepos 1 d. šalies policijos padaliniuose įgyvendinta nemažai struktūrinių ir organizacinių pokyčių, susijusių su migracijos padalinių ir Lietuvos kelių policijos tarnybos veikla.
Atsižvelgiant į tam tikrus personalo ir funkcijų neatitikimus šalies migracijos padaliniuose, įgyvendinta teritorinių policijos įstaigų migracijos padalinių optimizavimo koncepcija, pagal kurią šalies apskričių policijos komisariatų migracijos poskyriai ir grupės tapo pavaldūs atitinkamo apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriui, o Vilniaus apskrities policijos migracijos padaliniai - Migracijos valdybai.
sdfdggfh
2014-07-03
Lietuvos policija atkreipia dėmesį, kad pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje yra klaidingai pateikiama informacija apie 2014 m. liepos 1 d. įsigaliojusias kai kurias Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatas. Tai susiję su šio įstatymo 17 straipsniu - Reikalavimai dviračių vairuotojams.
valen
2014-07-03
Valenčiūnų (Šakių r.) vandenvietės tiekiamame geriamajame vandenyje nustatyta žarninių lazdelių (E.coli) ir žarninių enterekokų, kurie gali sukelti žarnyno infekcijas. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Šakių padalinio inspektoriai vos gavę ištirto geriamojo vandens mėginio rezultatus, uždraudė jį tiekti.
skaidri
2014-07-03
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad startavo naujas projektas „Skaidri gamyba" (toliau – Projektas),  juo siekiama išaiškinti apdirbamosios gamybos sektoriaus įmones, kurios galimai slepia pridėtinės vertės ir pelno mokesčius (toliau – PVM, PM) neapskaitydamos dalies gautų pajamų ar kitais būdais mažindamos pardavimų vertę. Šiuo metu VMI tikrina maisto produktų, chemikalų ir chemijos, guminių ir plastikinių gaminių gamybos įmones -  per šiuos ir ateinančius metus iš viso atliks per 300 rizikingiausių gamybos įmonių patikrinimų.
gmo
2014-07-03
Produktai, kurių sudėtyje yra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO), Europos sąjungoje, taip pat ir Lietuvoje, vieni iš labiausiai tiriamų. Išskirtinis dėmesys skiriamas ir konditerijos, ryžių, sojų produktams, maisto papildams, nes siekiama išsiaiškinti, ar juose nėra GMO. Šiemet Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriams patikrinus beveik 3 tūkst. viešojo maitinimo ir gamybos įmonių, nenustatyta nei vieno atvejo, kad maisto produktų gamyboje būtų naudojamos GMO žaliavos arba be atitinkamo ženklinimo.
logo_projektas
2014-06-27
Šeštadienį, birželio 21 d., Jurbarko Vinco grybo muziejuje buvo atidaryta Romarikos Pikelienės šilko tapybos darbu paroda ,,Šilkinė vasara“. Tai antra personalinė autorės paroda. Prieš keletą metų ji buvo surengusi šilko miniatiūrų paroda „Šilkinės Kalėdos‘‘.
logo_projektas
2014-06-20
Panemunių regioninis parkas įkurtas didžiausios mūsų upės – Nemuno – žemupyje. Jo tikslas -  išsaugoti šio slėnio kraštovaizdį. Kitas parko uždavinys – saugoti istoriją. Čia gausu senovės gyvenviečių, senkapių, senųjų neveikiančių kapinių, piliakalnių, kraštą garsinančių Panemunės bei Raudonės pilių, dvarų, senovinių malūnų ir magazinų.
logo_projektas
2014-06-20
Kalbėti apie bene vienintelį Tauragės krašto vaikų poetą Joną Jakštaitį norisi visada. Ir šnekučiuotis su juo malonu. Jonas nedaugžodžiauja, yra paprastas, malonus, nuoširdus vyras, o po jo kūrybinį gyvenimo tarpsnį, turėtų būti, regis, ne itin sudėtinga naršyti. Tačiau toli gražu taip nėra. Rašinio herojus iš tų, kuris eiliuoja tik vaikams, savo požiūriu į aplinką kurią jų pasaulėlį, o tai labai atsakinga. O ir netiesos vaikams rašyti nevalia.
Tema vasros stovykla
2014-06-20
Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis patvirtino Vaikų ir jaunimo socializacijos veiksmų planą, jam numatyta skirti daugiau nei 140 mln. Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės lėšų. Tokiu būdu siekiama didinti vaikų ir jaunimo socializacijos veiklų įvairovę, plėtrą ir kokybę, remti vaikų vasaros poilsį, gerinti socializacijos centrų veiklą.
2014-05-30
Kviečiame Jus išbandyti naująjį „Internetinių nuorodų medį" ir išreikšti savo įspūdžius anketoje. Tą padaryti galima modulyje paspaudus mygtuką „Jūsų nuomonė". Tyrimas vykdomas visose Baltijos šalyse, tad Jūsų atsakymai taps svarbia tarptautinio tyrimo dalimi. Atsiliepimų labai lauksime iki š.m. gegužės 30 d.
logo
2014-03-28
Viešvilė – vienas iš mažosios Lietuvos miestelių, esančių Jurbarko rajone, nuo miesto į vakarus nutolęs apie 20 km. Jį galima pasiekti važiuojant Kauno-Jurbarko-Šilutės-Klaipėdos plentu. Miestelis įsikūręs dešiniajame Nemuno krante, kitame – Karaliaučiaus kraštas.
2014-03-28
Kovo 21 d., Jurbarko rajone, tarp Šimkaičių ir Vadžgirio, įspūdingai sutvarkytoje Bebirvos upelio pakrantėje buvo atidarytas naujas poilsio traukos centras  - „Dvaras Bebirva“.
logo
2014-03-01
Vilkyškiai – Vakarų Lietuvos miestelis Pagėgių savivaldybėje, prie kelio Pagėgiai-Jurbarkas. Tai urbanistikos paminklas su išlikusia senąja urbanistine struktūra - gatvių tinklu ir aikštės suplanavimu.
logo_projektas
2014-02-22
„Vėjūkas“ - tai kūrybingo, muzikuojančio jaunimo grupė, kuriems nesvetima lietuvių liaudies muzikos dvasia, gaidos, poetiškas žodis. Ši grupė Jurbarke susikūrė 2005 m. vasarą.
logo_projektas
2014-02-22
Balys Buračas
Prie pat Varnių miestelio, gražiame Lūksto ežero krante, yra nedidelis Graužų kaimelis. Seniausias to kaimo gyventojas Aleksandras poška, 75 metų amžiaus senas žemaitis, šį tą man papasakojo apie šio kampelio senovę, o jis daug ko sužinojęs iš senelių pasakojimų, kaip iš knygų.
logo
2014-02-15
„Dabar gyvenu laimingiausią savo gyvenimo periodą. Visiems norėčiau to palinkėti - jeigu tik galite – realizuokite save. Niekada ne per vėlu tai padaryti, svarbiausia suprasti, kam esate sutvertas, ką galite gyvenime atrasti naujo. Tik tada būsite laimingi“, - teigia Smalininkuose gyvenanti menininkė Valė Teresė Plienaitienė.