Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

dgdfdhhhh
2015-05-18
Žmonėms, kuriems maisto produktai sukelia alergines reakcijas, dabar kur kas lengviau išsirinkti jų sveikatai nekenksmingą gaminį. Mat pagal reglamentą dėl informacijos apie maistą tiekimo vartotojams, kuris visoje Europos Sąjungoje įsigaliojo nuo 2014 m. gruodžio 13 d., ant maisto produkto pakuotės turi būti išskirtos medžiagos, pasižyminčios alergizuojančiomis savybėmis.
thyfhhhhhhhhhhh
2015-05-15
Gegužės 14-ąją Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Marijampolės apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai didžiąją dienos dalį praleido Viešvilėje.
dgfdddddddddddddd
2015-05-12
Vaikai - brangiausias mūsų turtas. Todėl mes, suaugusieji, privalome padaryti viską, kad mažieji būtų apsaugoti nuo juos tykančių pavojų. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė kartu su patrulių būrio pareigūnais, siekdami tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, žmonių saugumą, nusikalstamų veikų bei kitų teisės pažeidimų prevenciją, anksti ryte surengė prevencinę priemonę prie Akmenės rajone esančių vaikų darželių. Tokio pobūdžio prevencinė priemonė pasirinkta neatsitiktinai - nuspręsta išsiaiškinti, ar tėveliai rytais savo vaikučius saugiai veža į ugdymo įstaigas.
vgdfgdfgfkatinuk
2015-04-09
Kačių laikytojų nuomonės dažniausiai skiriasi dėl pagrindinių klausimų – ar verta neskirtus veisti gyvūnus augintinius kastruoti, ar tai laikoma jų žalojimu ir ėjimu prieš gamtą, ar katėms būtina palakstyti lauke? Paplitusi nuomonė, kad kastruojant gyvūnus, neužtikrinamas jų natūralus poreikis daugintis, pažeidžiama jų gerovė. Apie tai, kas geriau mūsų augintiniams, aiškina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vedėjo pavaduotoja, veterinarijos gydytoja Rasa Sirutkaitytė.
zscfvsdgsdgv
2015-04-07
Jau pabudo erkės ir aktyvios jos bus iki spalio mėnesio. Šios kraujasiurbės platina daugybę virusinių ir bakterinių ligų. Naminius gyvūnus jos gali apkrėsti net 15 rūšių ligomis – neretai sunkiomis ir net mirtinomis formomis. Itin pavojingos erkės pavasarį, nes peržiemojusios ir išlindusios iš dirvožemio, aktyviai ieško maisto – žmonių ar gyvūnų kraujo. Pavasarį jaunos erkės (vadinamosios nimfos) būna labai mažos, todėl jas sunku pastebėti.
pienasssss
2015-03-26
Pastaruoju metu pseudoekspertai vis atskleidžia ne vieną mitą apie pieną. Apie tai, ar iš tiesų reikėtų atsisakyti pieno, ar jį saugu vartoti, pokalbis su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi dr. Jonu Miliumi.
logo_projektas
2014-06-20
Panemunių regioninis parkas įkurtas didžiausios mūsų upės – Nemuno – žemupyje. Jo tikslas -  išsaugoti šio slėnio kraštovaizdį. Kitas parko uždavinys – saugoti istoriją. Čia gausu senovės gyvenviečių, senkapių, senųjų neveikiančių kapinių, piliakalnių, kraštą garsinančių Panemunės bei Raudonės pilių, dvarų, senovinių malūnų ir magazinų.
logo_projektas
2014-06-20
Kalbėti apie bene vienintelį Tauragės krašto vaikų poetą Joną Jakštaitį norisi visada. Ir šnekučiuotis su juo malonu. Jonas nedaugžodžiauja, yra paprastas, malonus, nuoširdus vyras, o po jo kūrybinį gyvenimo tarpsnį, turėtų būti, regis, ne itin sudėtinga naršyti. Tačiau toli gražu taip nėra. Rašinio herojus iš tų, kuris eiliuoja tik vaikams, savo požiūriu į aplinką kurią jų pasaulėlį, o tai labai atsakinga. O ir netiesos vaikams rašyti nevalia.
2014-05-30
Kviečiame Jus išbandyti naująjį „Internetinių nuorodų medį" ir išreikšti savo įspūdžius anketoje. Tą padaryti galima modulyje paspaudus mygtuką „Jūsų nuomonė". Tyrimas vykdomas visose Baltijos šalyse, tad Jūsų atsakymai taps svarbia tarptautinio tyrimo dalimi. Atsiliepimų labai lauksime iki š.m. gegužės 30 d.