Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaityti skelbimus

 

Įdėti skelbimą

Renginiai

 

Akcijos

reikaaaa
Metalinė kalvio tvora (1250 x 2000 mm) - 99 Lt. Akcija galioja iki rugpjūčio 31 d.
Statybiniams mišiniams "MITTO" - 5 proc. nuolaida.
Mineralinei vatai "ESSENTIA" - 5 proc. nuolaida.

Dariaus ir Girėno g. 98, Jurbarkas
Tel.: 8 606 12 219, 8 681 73 696
El. paštas: edmundas22@hotmail.com

Straipsniai

logo_projektas
2014-09-19
Bandonija - ypatingas muzikos instrumentas. Retas žmogus, kuris bent kiek domisi liaudiška muzika nėra girdėjęs apie Eržvilko kultūros namų bandonininkų ansamblį „Eržvilko bandonija“.
jgffjbvghjgj
2014-09-15
Saulėtą rugsėjį dar tikrai ne metas svajoti apie šiltą pledą ir draugystę su foteliu vakarais. Nors dėl vėstančių orų bus mažiau noro pajudėti lauke, labai svarbu neaptingti. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro ir šios įstaigos bičiulių siūlomos nemokamos mankštos įtiks įvairiausiam skoniui bei skirtingų amžiaus grupių atstovams.
jgffvghjghjgjh
2014-09-12
Įgyvendinant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotą socialinio modelio kūrimo projektą, rugpjūčio 25 d., penktadienį, Vilniuje įvyko galutinių tyrimo rezultatų pristatymo renginys, kuriame projektą vykdantys ekspertai pateikė savo išvadas, kaip skatinti didesnį gyventojų užimtumą, kovoti su nelegalaus darbo problema, mažinti skurdą ir socialinę atskirtį.
 
jgfgfdghjgjh
2014-09-12
Aplinkos ministerija kviečia restoranus, kavines, barus ir viešbučius prisijungti prie socialinės akcijos „Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!“, skatinančios savo klientus nemokamai vaišinti geriamuoju vandeniu iš čiaupo.
ngfhjgffjgjbvghjgjf
2014-09-11
Aplinkos ministerija kviečia savivaldybių, būsto asociacijų, daugiabučių namų valdytojų, gyventojų pažymėti pavyzdingai, be valstybės paramos, prižiūrimus ir sutvarkytus senus daugiabučius namus ir prie jų esančias teritorijas. Šių namų valdytojai ir aktyvūs būstų savininkai bus pagerbti minint Pasaulinę būsto dieną.
ngfhjgfjgfjgjghjgj
2014-09-11
Aplinkos ministro įsakymu, nuo spalio 1 d. įsigalioja žalos apskaičiavimo metodikos pakeitimai, nustatantys minimalų taikomą žalos atlyginimo dydį už aplinkai padarytą žalą.
ngfhjgfjgfjgjbvghjgjf
2014-09-10
Vakarų Afrikos šalyse plintant Ebola hemoraginės karštligės virusui, europiečiams taip pat labai svarbu žinoti, kaip saugotis šios mirtinos ligos. Vakarų Afrikoje šio protrūkio metu virusas plinta nuo žmogaus žmogui – užsikrečiama per tiesioginį sąlytį su ligonių krauju, šlapimu, išmatomis, seilėmis, sperma, per pažeistą odą ar gleivines. Europos šalyse tokia rizika – nedidelė, tačiau mus virusas gali pasiekti per laukinių gyvūnų mėsą.
jgffjbvghjghjgjh
2014-09-10
Kitų metų pirmąjį ketvirtį apyvartoje pasirodysianti 50 eurų aukso moneta, skirta monetų kalybai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje (LDK), bus pirmoji Lietuvos banko išleista kolekcinė eurų moneta. Jos reverse matome prieš kelis šimtmečius dirbusių graverių ir kalėjų senuosius ženklus, averse pateikiamas darbinio kaldinimo įrankio (puansono) atvirkščias (negatyvinis) veidrodinis vaizdas.
jgffvghjgfdghjgjh
2014-09-09
Ūkio ministerija kviečia didžiausių Lietuvos universitetų studentus pasinaudoti galimybe atlikti praktiką Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijoje (PTO). Paraiškų laukiama iki š. m. rugsėjo 12 d.
ngfhjgfjgfjgjghjgjf
2014-09-09
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą, kad arbatos sieteliuose ”Teezange Gourmet” nustatytas dvigubai didesnis nei leistina nikelio kiekis. Patekę į žmogaus organizmą, dideli šio metalo kiekiai gali sukelti ūmius ir lėtinius apsinuodijimus. Mat nikelis pasižymi stipriu kancerogeniniu poveikiu, be to, jis kaupiasi plaučiuose, kepenyse, inkstuose.
nhjgffjgjbvghjgjf
2014-09-08
Visi jaunuoliai kviečiami rinkti savo mėgstamiausias lankyti vietas. Šiandien startuoja informacinė akcija „Rezervuota jaunimui“, atskleisianti, kuo iš tiesų gyvena jaunimas, kokie jo pomėgiai ir poreikiai. Mėgstamiausių apsilankymo vietų žemėlapis bus kuriamas ir rinkimai vyks specialiai akcijai sukurtame tinklapyje www.rezervuotajaunimui.lt.
jgffjgjbvghjgj
2014-09-08
Šiandien Kaune, „Purienų“ vidurinės mokyklos bazėje, atidarytas Kauno technologijos universiteto inžinerinis licėjus, kuriame bus mokoma pagal naują  inžinerinio ugdymo programą. Kol kas tai vienintelė tokia mokykla Lietuvoje. Rugsėjo 1-ąją licėjuje lankėsi ir su švente bendruomenę pasveikino švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
logo_projektas
2014-09-05
Pirmą kartą Eugenijus Šaltis pasauliui savo balseliu prisistatė kiek daugiau nei prieš 60 metų, ir jau keturis dešimtmečius save vis dar pristatinėja, tik jau sodriu balsu ir profesionalioje scenoje. Jis ir skaitovas, ir renginių organizatorius bei vedėjas, ir dainininkas. Apie šį žmogų, kurio pilna visur, sunku nusakyti keliais sakiniais.
jgffjbvghjgjh
2014-09-05
Pagaliau atsiranda kelio ženklai nurodantys kaimo pavadinimą. Daug metų šito laukėme. Sunku būdavo rasti vieną ar kitą kaimo vietovę ne vietiniams gyventojams, miško kelių daug, o kuriuo pasukti, neaišku. Jurbarkų seniūnas Audronis Kačiušis, atsiradus laisvoms lėšoms, ėmėsi iniciatyvos ir pastatė pirmuosius ženklus Palėkių, Greičių ir Gedžių kaimo vietovėse.
logo_projektas
2014-08-29
Jurbarkas, neseniai atšventęs savo 755 metų jubiliejų, nepaprastai pasikeitė – buvo sutvarkytos viešos miesto erdvės, Dvaro parkas kartu su jame esančiomis Mituvos pakrantėmis, parke išpilti nauji takeliai ir įrengtos dviračių trasos. Šis miesto parkas prasideda likusiomis kunigaikščių Vasilčikovų rūmų oficinomis, kuriose dabar įsikūręs Jurbarko krašto muziejus (šiaurinėje) bei Turizmo ir verslo informacijos centras (pietinėje).
pdgfh
2014-08-28
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė šiandien su darbo vizitu lankėsi Baltarusijoje, kur susitiko su Baltarusijos žemės ūkio ir maisto ministru Leonidu Zajacu (Leonid Zajac) aptarti Rusijos embargo pasekmių, glaudesnio bendradarbiavimo galimybių ir dvišalės prekybos žemės ūkio ir maisto produktais suaktyvinimo.
gfjhgjkhk
2014-08-27
Prašymus mokytis profesinėse mokyklose  jau pateikė per 12 tūkst. kandidatų, tai sudaro daugiau kaip 65 proc. visų galimų priimti mokinių.  Šiais mokslo metais į  profesines mokyklas planuojama priimti per 19 tūkstančių – mokinių.
xcbvcbcbbghgfh
2014-08-25
Įvairių šalių atsakingi specialistai, tikrindami, ar saugūs maisto papildai pasiekia vartotojus, šiuose produktuose dažnai nustato sveikatai kenksmingų medžiagų. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kad itin atidžiai reikėtų riktis internetu parduodamus amerikietiškus sportininkams skirtus papildus, nes juose randama net haliucinogeniniu poveikiu pasižyminčiu medžiagų.
hjkljh,lj,ldfghfh
2014-08-25
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuolat aktyviai bendradarbiauja su kompetetingomis įvairių šalių tarnybomis dėl naujų rinkų gyvūninei produkcijai. Tad mūsų ūkininkams ir verslininkams atsiveria vis platesnės eksporto galimybės. Nuo šiol Lietuvos mėsos, žuvininkystės ir pieno produktus galima vežti į Libaną ir Serbiją.
thgfhgfh
2014-08-22
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai šviežiuose lenkiškuose brokoliuose nustatė pesticido chlorpirifoso likučių. Tyrimas pradėtas ir Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavus pranešimą, kad ekologiškoje duonoje „Diverse Brotsorten“ rasta ochratoksino.
thgfhgfhcbvbv
2014-08-22
Kur leidžiama plaukioti vandens motociklais?
Vandens motociklas varomas vandens turbina, kuri sukelia vandens pliūpsnius (hidrosmūgius) ir sūkurines sroves, kurių poveikis jaučiamas net kelių metrų gylyje, todėl turbinos keliamas poveikis yra didesnis nei kitos savaeigės plaukiojimo priemonės, turinčios tokio paties galingumo vidaus degimo variklį (be turbinos).
gfhgfvnhgvfhngfnhgfh
2014-08-14
Remiantis naujausiais Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) duomenimis, šalyje įsibėgėja antrasis renovacijos etapas. Šiuo metu 20 Lietuvos savivaldybių yra parengusios 325 namų energinio efektyvumo didinimo projektus, iš kurių 271 jau yra suderintas, dėl 120 namų atnaujinimo yra įvykę gyventojų susirinkimai.
dfgbgggggggggggggggg
2014-08-14
Informuojame, kad 2014 m. nuo rugpjūčio 18 d. dėl kelyje Nr. 136 Vinčai-Pilviškiai-Vilkaviškis ruože nuo 16,800 iki 17,580 km. bus vykdomi Pilviškiuose esančio tilto per Šešupės upę rekonstravimo darbai, kurių metu transporto priemonių eismas nukreipiamas keliais A-16 Marijampolė-Kybartai-Kaliningradas, A - 5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, keliu Nr. 230 Mauručiai-Vinčai-Puskelniai.
gfbvfhvgzxfcvxcv
2014-08-13
Rusijai paskelbus draudimą įvežti į jos teritoriją žemės ūkio produkciją iš visos Europos Sąjungos, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė įpareigojo VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrą (Agentūra) nedelsiant atlikti suderinimo ir sutartines procedūras bei pradėti pieno ir mėsos produktų intervencinių pirkimų ir privataus saugojimo procedūras.
xfxcxcdrfdtrghgh
2014-08-13
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras informuoja, kad vakcina nuo B grupės meningokoko galima pasiskiepyti ir Lietuvoje. Ši vakcina valstybės lėšomis nėra kompensuojama.
fdgfhhuyuyuy
2014-08-12
Susisiekimo ministerijos reguliavimo sričiai priskirtoje bendrovėje „Problematika“ pristatytas modernus, pažangiose pasaulio šalyse neseniai pradėtas naudoti mobilus prietaisas retroreflektometras LTL-M. Tai kelių horizontaliojo ženklinimo matavimo įrenginys, kuris parodo pažymėtos kelio linijos atspindį tamsiuoju paros metu. Atspindžio parametrų matavimas leis išsamiau ir tiksliau kontroliuoti saugiam eismui didelės įtakos turintį faktorių – kelių linijų dažymo kokybę.
lsdgmbopfjbmhop
2014-08-11
Lietuvoje daugėjant gandrų vis ryškėja takoskyra tarp ornitologų ir medžiotojų. Šie sako, kad gandrų populiacija išpūsta dirbtinai ir jau metas nustoti ją didinti, kadangi šie paukščiai labai stipriai praretins gyvūnus, kuriais minta. O ornitologai to girdėti nenori ir sako, kad gamtai kenkia ne gandrai, bet medžiotojai.
gjghkmghkghk
2014-08-11
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, savaitgalį dalyvaudama jubiliejiniame X-ame įvaikinusių šeimų suvažiavime, atkreipė dėmesį, kad šeima yra visuomenės pagrindas, kuris įprasmina žmogaus egzistenciją ir kartu sukuria terpę lavinti, ugdyti ir formuoti jaunąją kartą – tolesnį žmonijos ir visuomenės gyvavimo garantą.
logo_projektas
2014-08-08
Jurbarko rajonas tikrai apdovanotas istoriniais, etnografiniais, etnokultūriniais ir gamtiniais turtais. Vien piliakalnių šiame rajone priskaičiuojama 13-ka. O kur dar palei Nemuną išsidėsčiusios pilys, dvarai ir magazinai, senieji turtingi istorija miesteliai – Seredžius, Veliuona, Raudonė, Vytėnai..
dvgxcvxcvxcv
2014-08-08
„Žiedinės sankryžos – viena efektyviausių priemonių, sprendžiant saugaus eismo problemas. Tose vietose, kur įrengtos modernios žiedinės sankryžos, avaringumas sumažėja beveik 95 procentais“, – sako susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius.
dfgfdbh
2014-08-08

Šiandien Klaipėdoje atidaryta baigta rekonstruoti Kairių gatvė, vedanti iš Tarptautinės jūrų perkėlos į Klaipėdos miestą. Ši gatvė – vienas infrastruktūros projektų, kurį uostamiestyje Europos Sąjungos ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos lėšomis įgyvendino uosto direkcija.
ghjgvjvgj
2014-08-06
Jau visiems aišku, kad nuo kitų metų sausio 1 d. įvedamas euras. Tik ar visi žinome, kaip naują valiutą rašyti rišliame tekste, kaip trumpinti?
   Kalbos komisija dar šių metų balandžio 10 d. nutarė teikti euro santrumpą Eur (lito santrumpa Lt). Tarptautinis kodas EUR.
Centų santrumpa lieka ta pati - ct (be taško). Kol bus ir litai, ir centai, juos galima nurodyti šalia, pvz.: 3 euro centai, 3 euro ct, 3 Eur ct.
jkgkhkmhjk
2014-08-05
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena tėveliams, kad dabar pats metas pasirūpinti vaikų sveikatos profilaktika ir neatidėlioti to rudeniui. Kasmet rugsėjo pradžioje mokiniai privalo mokyklai pateikti vaiko sveikatos pažymėjimą, tai reikės padaryti ir šiemet. Už tokią profilaktinę patikrą mokėti nereikia, nes vaikučiai yra draudžiami valstybės, o jiems suteiktos sveikatos priežiūros paslaugos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.
jkgkhkmhjkl.l
2014-08-05
Plastikinis maišelis sūreliui, kitas – ananasui ir dar pora jų smulkiems užkandžiams susidėti. Tai – šių dienų pirkėjų apsipirkimo įpročių iliustracija. Įpratę plastikinius vienkartinius maišelius naudoti perdaug neskaičiuodami, šių jie sunaudoja įspūdingais kiekiais. Vėliau plastikiniai maišeliai patenka į gamtą, kurioje kelia grėsmę joje gyvenantiems paukščiams ir žinduoliams.
hjmhbjhgj
2014-08-04
Šiemet per pirmąjį pusmetį šalyje pradėti renovuoti 423 seni daugiabučiai – tai beveik 90 proc. visų pagal Daugiabučių atnaujinimo programą modernizuotų tokių namų. Pagal šią programą 2005-2012 metais buvo atnaujinti tik 479 daugiabučiai. Tad per vienus, 2014-uosius, metus bus renovuota beveik tiek pat daugiabučių, kiek ligi šiol per aštuonerius.
kjhkjhkjkk
2014-07-31
Gyventojams, kurie laukia per ekonominį sunkmetį sumažintų senatvės ir netekto darbingumo (invalidumo) pensijų kompensavimo, nereikės teikti jokių papildomų prašymų, o pinigai jiems bus pervesti ar pristatyti taip, kaip tai daroma šiuo metu.
hnjgfnjgjm
2014-07-31
 Įsiplieskus naujam afrikinio kiaulių maro židiniui Ignalinos rajone, Žemės ūkio ministerija primena kiaulių laikytojams būti budriems ir apsaugoti savo kiaules griežtai laikantis biologinio saugumo priemonių.
fhhfyhfghvghn
2014-07-28
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (toliau – ULAC) duomenimis, Šiaulių rajone kilęs salmoneliozės protrūkis siejamas su maisto tvarkymo subjekto veikla. Iki 2014-07-21 Šiaulių visuomenės sveikatos centras užregistravo 18 susirgusiųjų ūmia žarnyno infekcine liga asmenų, kaip įtariama, susijusių su tuo pačiu rizikos veiksniu. Penkiolikai susirgusiųjų salmoneliozės diagnozė patvirtinta bakteriologiniu tyrimu. Tarp susirgusiųjų 11 vaikų. Salmonella Enteritidis sukėlėjas nustatytas protrūkio priežastimi. Dauguma ligonių gydomi ligoninėse.
jgjgjgj
2014-07-27
„Žemės ūkio laukia puiki ateitis, dėl to nė kiek neabejoju, tačiau visą kaimą išlaikyti gyvuojantį sudėtingiau, bet vilčių yra, tam tikras judėjimas vyksta. Štai Kaišiadorių rajono Kaktiškių kaime, kur mūsų šeima  įsikūrė, niekas daugiau nuolat ir negyveno, mes vieni,  bet dabar  šalia kuriasi dar vienas jaunas ūkininkas, būsim dviese. Jaunojo ūkininko šeima – žmona Asta ir penkerių Ieva bei pustrečių Faustas“,  – pasakoja 27 metų Saugirdas Liubševičius.
logo_projektas
2014-07-25
„Šiandien apie politinius kalinius ir tremtinius mes kalbame su pagarbos gaida lūpose. Prisimename ir girdime pasakojimus, bylojančius, kiek anuomet šiems žmonėms teko iškentėti dėl vieno – dėl meilės ir ištikimybės savo tėvynei. Nė vienas iš mūsų, šiandien tik galinčių bandyti įsivaizduoti, kas vyko praeityje, negali suprasti ir pajusti to, kas dėjosi viską išgyvenusiose širdyse ir mintyse.
logo_projektas
2014-07-18
Norint kalbėti apie žmogų, kurį, regis, daugiau nei šiek tiek pažįsti, savotiškai sutrinki, nes nežinai nuo ko pradėti. Ypač kai žmogus yra žinomas, matomas, turintis daug sugebėjimų organizacinėje, kūrybinėje, visuomeninėje veikloje. Galų gale yra labai simpatiškas, protingas ir kurio asmenybę žino šalies bohemos atstovai, literatai, menininkai.
xcvcxvcxv
2014-07-17
Liepos 18 d. Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras išleidžia 25-ą „Visuotinės lietuvių enciklopedijos“ tomą ir tuo užbaigia šio visiems lietuviams reikšmingo leidinio leidybą.  
2015 m. pradžioje dar numatyta išleisti Papildymų tomą, kuriame bus enciklopedijoje vartojamų autentiškų tikrinių vardų ir jų lietuviškų atitikmenų sąrašas, pastebėtų didesnių klaidų atitaisymai ir kt.
fbcvbcvb
2014-07-17
Daugiausia gyventojų šalyje dirba pardavėjais, o didžiausias pajamas gauna skrydžių vadovai. Tai paaiškėjo šalies draudėjams pateikus informaciją apie jų darbuotojų profesijas.
dfsafsdgfdsff
2014-07-17
Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB ,,Labnora” konditerijos įmonės (Pavenčio g. 4, Kuršėnai, Šiaulių r.) veikla. Įmonė laikinai nedirbs, kol bus atliktas tyrimas dėl galimo žarnyno infekcijos protrūkio priežasčių nustatymo.
logo_projektas
2014-07-11
Nevertėtų net diskutuoti apie tai, yra Tauragėje ar nėra kūrėjų prozininkų, rašytojų, nes žinome, kad nėra. Apie tuos, kurie gyveno šiame mieste ar išėjo Anapilin, žinome, vertiname juos, didžiuojamės jais. Tačiau šiandien negalime pasidžiaugti naujaisiais spausdinto žodžio meistrais, nebent jie būtų labai jau užsislaptinę. Ir, daugelio nuostabai, šią terpę prieš porą metų mėgino užpildyti ūkininkas Remigijus Žukauskas.
fnhjgfjgj
2014-07-11
Šilutės rajone yra vienintelis Lietuvoje vertingos uolienos – opokos – telkinys. Jis nenaudojamas jau 20 metų. Išžvalgyti ir prognoziniai šio telkinio ištekliai siekia keliadešimt tonų. Šios uolienos gavyba galėtų atnešti Lietuvai ekonominės, ekologinės ir socialinės naudos.
gfgf
2014-07-11
Šiandien veiklą pradeda valstybės įmonė Lietuvos oro uostai (LTOU) su trimis – Vilniaus, Kauno ir Palangos – filialais. LTOU generalinio direktoriaus pareigas eis iki šiol VĮ Tarptautiniam Vilniaus oro uostui vadovavęs Gediminas Almantas.
fnhjgfjgjggghghfggfgf
2014-07-11
Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis įsakymu patvirtino slaugytojo diabetologo kvalifikacinių reikalavimų aprašą. Nustatytas slaugytojo diabetologo praktika užsiimančių sveikatos priežiūros specialistų minimalus profesinių kompetencijų ir atsakomybės lygis, būtinas pacientų, sergančių cukriniu diabetu, slaugos paslaugų kokybei užtikrinti.
fnhjgfjgjggghgh
2014-07-11
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) informuoja, kad nuo birželio 30 dienos pradėjo veikti naujos  Mano VMI paslaugos: „Mokesčių mokėtojų įregistravimas / išregistravimas Pridėtinės vertės mokesčio mokėtojų registre / registrinių duomenų keitimas".
fnhjgfjgjfghhgfgf
2014-07-11
Žydi liepos
S. Paltanavičiaus nuotr.
Vasara – laukinių augalų žaliavos rinkimo metas. Aplinkosaugininkai primena, kad Lietuvoje nemažai šių augalų yra reti, saugomi, ir juos rinkti griežtai draudžiama. Leidžiama rinkti tik kai kurių saugomų augalų dalis. Pavyzdžiui, galima rinkti pataisų varpeles jas nukerpant ir iš jų gauti sporas.
Apklausa
Skaitote mūsų straipsnius laikraštyje "Pliusas"?
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Jei skaitote straipsnius, tai kurie Jums patinka/nepatinka? Trumpos regiono naujienos:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Trumpos Lietuvos, pasaulio naujienos:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Ekonomikos, verslo naujienos, žemės ūkio naujienos, kainos, mokesčiai:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Smulkaus verslo naujienos:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Įžymūs žmonės, kolektyvai:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Lankytinos vietos Lietuvoje:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Kelionės:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Darbas užsienyje:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Psichologiniai straipsniai:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Sveikata, mityba:
Taip
Ne
Rezultatai...
Apklausa
Autonaujienos:
Taip
Ne
Rezultatai...
poll: Esamai kalbai apklausa nerasta