Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

sfcsdvf
2015-02-13
Už aukščiausius 2014 m. kovos su nelegalia tabako gaminių apyvarta rezultatus atrinktiems šešiems Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Tauragės ir Utenos apskričių policijos pareigūnams išmokėta apie 4 600 eurų vienkartinių piniginių išmokų. Geriausią rezultatą pasiekusiam Utenos apskrities policijos Visagino policijos komisariatui atiteko 10 000 eurų piniginė parama.
xdvdxvdxvxcv
2015-02-11
Vasario 11 d., Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius Taline (Estijos Respublika) susitiko ir aptarė prekybos lietuviškais pieno ir mėsos produktais sąlygas su Ukrainos Respublikos valstybinės veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos laikinuoju vadovu Vitalijumi Bašinskiu. Susitikimas įvyko Ukrainai oficialiai patvirtinus naujai suderintus veterinarijos sertifikatus pieno ir mėsos produktų eksportui.
zscfvsdgsdgv
2015-02-09
Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai įsigiję šuniuką ar kačiuką, naujieji šeimininkai po kelių dienų pastebi, kad gyvūnas ligotas, paaiškėja, jog nebuvo paskiepytas arba yra mišrūnas, nors pirko kaip grynaveislį. Kaip neapsigauti?
sdfsdf
2015-02-06
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad šių metų sausio mėnesį policijos pareigūnai užregistravo 260 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 21 eismo dalyvis, tarp jų - 2 nepilnamečiai, ir 323 buvo sužeisti. Palyginti su 2014-ųjų sausio mėnesiu, žmonių žuvo 7 (arba 25 proc.) mažiau, tačiau įvykių ir sužeistųjų skaičius atitinkamai padidėjo 11,1 ir 21,9 procentais.
dfbgdfhdfh
2015-02-05
Vasario 5 d. minint Šv. Agotos ir duonos dieną, svarbu prisiminti, kad tai vienas būtiniausių žmogaus organizmui produktų. Duona kartu su kitais grūdiniais produktais sudaro sveikos mitybos piramidės pagrindą. Vis dėlto, ne visą duoną valgyti naudinga.
rgfrghdfgdf
2015-01-30
Tauragėje kažkas įsitaisė šaudyti palaidus šunis, tiksliau, tai vyksta tik vienoje – M. K. Čiurlionio gatvėje. Gyventojai įtaria, kad šaudoma iš injekcinio šautuvo adatomis su migdomais vaistais. Dėl sekmadienį nušauto šuns Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Žuvusį šunį jo šeimininkas palaidojo savo sode, tačiau kaip įkaltį pasiliko adatą. Kalbama, kad toje pat gatvėje pastarosiomis dienomis buvo nušauti dar du šunys, tačiau keturkojų kūnai netrukus dingo.
fdbgdfbgdfbh
2015-01-29
Įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą prevencinį projektą „Būk pilietiškas, būk saugus" ir bendradarbiaujant su viešąja įstaiga „Šiauliai plius" sukurtas prevencinis filmukas, skirtas itin aktualios problemos - smurto artimoje aplinkoje, prevencijai.
klfjkldsjkdnhg
2015-01-27
Klaipėdoje, prekybos centro „Rimi“ (Liepojos g. 27) parduotuvėje buvo parduodama becukrė mėlynių, aviečių ir braškių skonio kramtomoji guma „Orbit“, kurios etiketėje neparašyta, kad sudėtyje yra aspartamo.
ghjgfhh
2015-01-23
Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, reaguodamas į straipsnius šalies žiniasklaidoje apie tai, kaip asmuo Tauragėje automobilį paliko įvažiavime į savo namo kiemą ir neišvengė policijos pareigūnų baudos, atkreipia dėmesį, kad valstybės institucijų atstovai, atsakingi už saugų eismą, skirtingai vertina paminėtą situaciją.
xcfbvgfbgfbh
2015-01-22
Lietuvos paštas kartu su šalies Policija įspėja gyventojus saugotis sukčių. Savivaldybių darbuotojais prisistatantys asmenys iš senjorų mėgina išvilioti gautas pensijas, teigdami, jog laiškininkas išmokėjo pensiją padirbtais eurais.
thgftnhjgfhjgfhj
2015-01-16
Ši žiema kol kas netapo išbandymu – 20 laipsnių ribą perkopęs šaltis vėl silpsta. Artėjanti antroji jos pusė gali būti šaltesnė, todėl turėtume žinoti, kaip tinkamai pasirūpinti laukiniais gyvūnais.
fgdfgfdg
2015-01-16
Nuo šių metų pradžios Tauragės apskrityje veiklą pradėjo Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Rimantas Knyzelis.
sfsdfsdvfvf
2015-01-15
Nuo šiol už žvejybą draudžiamu laiku masalui naudojant žuvelę, taip pat už kiršlių, upėtakių, lašišų bei šlakių gaudymą natūralios kilmės masalais gresia griežtesnė atsakomybė.
hnjmhgmk
2015-01-13
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta realizuoti virtas, šaldytas baltakojes blyškiąsias krevetes be kiautų „Sunrise“ (pakuotėse po 300 g, pagaminimo data 04-11-2014, tinka vartoti iki 03-11-2016). Krevetes iš Kinijos importavo ,,SIA Salas zivis“ (Lidonų g. 6C, Ryga, Latvija).
bvxcbcvb
2015-01-12
Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, vykdydami stebėsenos programą, atrinko 2 mėginius šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ištirti laboratorijoje (cheminei taršai nustatyti). Šių produktų gamintojas – aliejaus gamybos įmonė UAB „Vetagra“ (Draugystės g. 4, Vaičiūnų k., Juodšilių sen., Vilniaus r.).
dfhbvgnbvn
2015-01-07
Pirmosiomis 2015 m. dienomis jau yra užfiksuota nusikalstamų veikų, susijusių su netikrų pinigų - padirbtų euro banknotų - realizavimu.
gfhgfhngh
2015-01-05
Praėjusių metų gruodžio 8-31 dienomis policijos pareigūnai, vykdę prevencines priemones šalies keliuose, išaiškino 1 713 pėsčiųjų, 534 dviračių vairuotojų, 12 vadeliotojų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
jinubnyuhyu
2014-12-30
Artėjant euro įvedimui, policija dar kartą įspėja ir primena gyventojams apie galimas grėsmes. Pasak pareigūnų, didžiausios grėsmės yra sukčiavimai, plėšimai ir netikrų eurų platinimas.
logo_projektas
2014-12-19
B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje pristatytas rinkinys ,,Poezija neturi sienų“ (Kaimynai keičiasi kūryba). Tai – kaimynų – Tauragės krašto ir Tilžės (Sovetsko) draugijos ,,Rostok“ rašytojų keitimasis kūryba. Šis leidinys – Tauragės apskrities literatų glaudaus kūrybinio bendradarbiavimo vaisius. Tarptautinį projektą parengė Viešosios bibliotekos direktorius Sigitas Kancevyčius. Leidinį redagavo Bronislovas Jagminas ir Vilija Užmiškienė, techninis redaktorius ir knygos sumanytojas – projekto autorius.
dfhgfdhh
2014-12-17
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Vokietijos apie ekologiškame kūdikių maiste ,,Bio Baby Brei Hirse Apfel Birne” (sufasuotame po 250 g) nustatytus didesnius nei leistina atropino kiekius. Maistas kūdikiams pagamintas Šveicarijoje, o supakuotas Vokietijoje.
gvnhgfnhgfhhn
2014-12-16
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, kad nuo šių metų gruodžio 13 d. visoje Europos Sąjungoje (ES) įsigalios Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas Nr. 1169/2011 dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams, kuris pakeis iki šiol galiojusias nacionalines nuostatas dėl maisto produktų ženklinimo.
hjngftnjgfjgf
2014-12-11
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad visiems pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), kuriems yra paskirta planinė operacija, už operaciją, jai reikalingas priemones nereikia mokėti iš savo kišenės. Už operacijos metu suteiktas paslaugas gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
nbvgmbhmm,
2014-12-09
Pirmąją gruodžio savaitę gyventojai įsigijo daugiau nei 350 tūkstančių lietuviškų eurų monetų rinkinių, skirtų visuomenei susipažinti su būsimąja šalies valiuta.

270 tūkstančių rinkinių parduota komerciniuose bankuose, daugiau nei 52 tūkstančiai – AB Lietuvos pašto skyriuose, per 32 tūkstančius – Lietuvos banko kasose.
m bvmjghmjghjy
2014-12-08
Lietuvos keliuose laikotarpiu, kai eismo sąlygas sunkina ilgas tamsusis paros metas, blogas matomumas, taip pat krituliai, slidi danga, į eismo įvykius daugiausia patenka ir juose nukenčia pėstieji. Nerimą kelia tai, kad pastaruoju metu transporto priemonių susidūrimai su pėsčiaisiais įvyksta nereguliuojamose pėsčiųjų perėjose.
logo_projektas
2014-12-05
Ta įkvėpimo kibirkštis manam delne
Pradegino skyles ir vėl matau žvaigždes.
Dėkoju Tau, dangau, ir vėl rašau eiles...
Šiomis Ivetos Skurvydienės eilėmis ,,Vagos“ knygyne prasidėjo rajono literatų klubo ,,Žingsniai“ ,,ataskaitinis“ metų darbas – eilėraščių knygos ,,Žodžiais tiksintis laikas“ pristatymas, pagardintas Tauragės fotografų klubo ,,Fotojūra“ nuotraukomis.
hjmghnmjghnmjghnmj
2014-12-04
Į daugiau kaip 1,3 milijono namų ūkių pradėti siųsti Europos Centrinio Banko (ECB) ir Lietuvos banko parengti informaciniai eurų paketai, kurių kiekviename – praktiška informacija apie grynuosius eurus bei dvi specialiai euro įvedimui pagamintos trimatės valiutos skaičiuoklės.
gthgfhgfhnbcbn
2014-12-02
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad į mūsų šalies rinką nepateko 20 t nesaugių džiovintų slyvų ,,Ashlock“, importuotų iš Moldavijos.
klmionjuinhuinh
2014-12-01
Kaip informavo Jurbarko valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, UAB ,,Dainiai“ Gedžių kiaulių fermos (Gedžių k., Jurbarko sen.) darbuotojai, š.m. lapkričio 28 d. ryte atvykę į darbą, rado 43 nugaišusias penkių mėnesių amžiaus kiaules.
logo_projektas
2014-11-28
Jurbarko kraštas turtingas meną kuriančiais žmonėmis – čia gyvena nemažai dailininkų, literatų, medžio skulptorių, teatralų, muzikantų, šokėjų... Kiek mažiau galime pasigirti meninės fotografijos kūrėjais. Vienas iš jų - Jurbarke gimęs ir augęs, ilgus metus čia dirbantis Rimantas Akutaitis.
dgxdfgdfghdfgfg
2014-11-28
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena ūkininkams ir kitiems gyvūnų laikytojams, kad atvėsus orams, reikia pasirūpinti savo gyvūnų laikymo sąlygomis, apsaugoti juos nuo šalčio.