Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama

Straipsniai

mmmmmm
2015-11-27
Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, UAB „Aivaro Sportas” (Taikos pr. 20, Klaipėda) uždrausta prekiauti amerikietiškais maisto papildais „OxyElite Pro”, kurių sudėtyje nurodyta
tttttt
2015-11-25
Teisingumo ministerija parengė Civilinių ginčų taikinamojo tarpininkavimo įstatymo ir su juo susijusių teisės aktų pataisas, sudarysiančias sąlygas plačiau ir efektyviau taikyti mediacijos procedūras.
tttttt
2015-11-20
Tauragės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, gavusi pranešimą iš Tauragės visuomenės sveikatos centro apie penkiems vienos šeimos nariams nustatytą trichineliozę, nedelsiant pradėjo epizootinį tyrimą.
pppppp
2015-11-18
Policija nuolat įspėja vairuotojus saugotis rudenį migruojančių laukinių gyvūnų, kurie netikėtai gali iššokti į važiuojamąją kelio dalį ir tuomet jau eismo įvykis neišvengiamas. Lapkričio 12-osios nakties įvykiai Pakruojo rajone rodo, kad vairuotojams reikia būti ypatingai dėmesingiems, ne tik dėl to, kad kelyje gali netikėtai pasirodyti gyvūnai, bet ir... keturiomis šliaužiantys žmonės.
vvvvvv
2015-11-18
Gavote kvietimą į renginį, o grįžote prislėgti finansinės naštos keleriems metams ir nešini Jums nereikalingu daiktu. Tai gali nutikti kiekvienam.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) pastaruoju metu gauna nemažai vartotojų prašymų pagalbos ir paklausimų dėl labai brangių prekių ar paslaugų įsigijimo, dažnai net išsimokėtinai keleriems metams.
bbbbbb
2015-11-13
Reprezentatyvi visuomenės nuomonės apklausa atskleidė, kad didžiausią pasitikėjimą iš finansų įstaigų Lietuvos gyventojai išreiškė draudimo įmonėmis, labiausiai nepasitiki – greitųjų kreditų bendrovėmis.
rrrrrr
2015-11-06
Vilkaviškio ir Marijampolės valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai išaiškino nelegaliai vykdomą gyvūnų augintinių veisimo ir prekybos veiklą.
Tyrimas pradėtas Marijampolės valstybinei maisto ir veterinarijos
sss
2015-11-05
Š. m. spalio 29 d. apie 19 val. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai Plungėje, Dariaus ir Girėno g., sustabdė patikrinti automobilį „BMW 320“.
ssssss
2015-11-03
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos (TS-LKD) narys, TS-LKD politinio rinkimų štabo vadovas Dainius Kreivys įregistravo rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą įstatymo pakeitimo įstatymo projektą, kuriuo siūloma Seimo narius rinkti tik vienmandatėse apygardose, atsisakant partijų sąrašų.
kkkkkk
2015-11-03
Kasmet spalio 29-oji minima kaip Pasaulinė insulto diena. Ji pradėta minėti 2006 m. Pasaulinės insulto organizacijos (angl. World stroke organization) iniciatyva. Šios dienos tikslas – priminti, kad insultas yra dažnai pasitaikantis ir sunkus susirgimas, sukeliantis ilgalaikius sveikatos sutrikimus, padidinti gyventojų supratimą apie insultą, garantuoti geresnę šio susirgimo profilaktiką, diagnostiką ir gydymą bei ilgalaikę paramą sergantiesiems. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, kad šią 2015 m. Pasaulinę insulto dieną visų rasių, valstybių, amžių ir kultūrų žmonės yra kviečiami gerai išstudijuoti pirmuosius insulto simptomus, vadovaujantis šios dienos devizu – F.A.S.T. (iš angl. greitai, skubiai). Šūkį F.A.S.T. reiktų iššifruoti kaip: VEIDAS – RANKA – KALBA – LAIKAS (angl. Face – Arm – Speech – Time).
logo_projektas
2014-06-20
Panemunių regioninis parkas įkurtas didžiausios mūsų upės – Nemuno – žemupyje. Jo tikslas -  išsaugoti šio slėnio kraštovaizdį. Kitas parko uždavinys – saugoti istoriją. Čia gausu senovės gyvenviečių, senkapių, senųjų neveikiančių kapinių, piliakalnių, kraštą garsinančių Panemunės bei Raudonės pilių, dvarų, senovinių malūnų ir magazinų.
logo_projektas
2014-06-20
Kalbėti apie bene vienintelį Tauragės krašto vaikų poetą Joną Jakštaitį norisi visada. Ir šnekučiuotis su juo malonu. Jonas nedaugžodžiauja, yra paprastas, malonus, nuoširdus vyras, o po jo kūrybinį gyvenimo tarpsnį, turėtų būti, regis, ne itin sudėtinga naršyti. Tačiau toli gražu taip nėra. Rašinio herojus iš tų, kuris eiliuoja tik vaikams, savo požiūriu į aplinką kurią jų pasaulėlį, o tai labai atsakinga. O ir netiesos vaikams rašyti nevalia.