Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

bbfbhfhfhh
2015-05-19
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Marijampolės apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai, gegužės 15-osios naktį, apie 1 val., patruliuodami Jurbarko rajone, kelyje Raseiniai-Šilinė, pastebėjo automobilį CITROEN. Automobilį persekiojant, ir jam nutolus, pareigūnai pastebėjo, kad minėtas automobilis sustojo ir kažką išmetę asmenys nuvažiavo toliau. Automobilio CITROEN sustojimo vietoje pareigūnai rado du šulinių dangčius su žiedais. Pareigūnai sulaikė įtartiną automobilį, kuriuo važiavo gerai policijai žinomi du asmenys. Apžiūrėjus, automobilio bagažinėje rasti laužtuvai.
dgdfdhhhh
2015-05-18
Žmonėms, kuriems maisto produktai sukelia alergines reakcijas, dabar kur kas lengviau išsirinkti jų sveikatai nekenksmingą gaminį. Mat pagal reglamentą dėl informacijos apie maistą tiekimo vartotojams, kuris visoje Europos Sąjungoje įsigaliojo nuo 2014 m. gruodžio 13 d., ant maisto produkto pakuotės turi būti išskirtos medžiagos, pasižyminčios alergizuojančiomis savybėmis.
thyfhhhhhhhhhhh
2015-05-15
Gegužės 14-ąją Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Marijampolės apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai didžiąją dienos dalį praleido Viešvilėje.
dgfdddddddddddddd
2015-05-12
Vaikai - brangiausias mūsų turtas. Todėl mes, suaugusieji, privalome padaryti viską, kad mažieji būtų apsaugoti nuo juos tykančių pavojų. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė kartu su patrulių būrio pareigūnais, siekdami tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, žmonių saugumą, nusikalstamų veikų bei kitų teisės pažeidimų prevenciją, anksti ryte surengė prevencinę priemonę prie Akmenės rajone esančių vaikų darželių. Tokio pobūdžio prevencinė priemonė pasirinkta neatsitiktinai - nuspręsta išsiaiškinti, ar tėveliai rytais savo vaikučius saugiai veža į ugdymo įstaigas.
vgdfgdfgfkatinuk
2015-04-09
Kačių laikytojų nuomonės dažniausiai skiriasi dėl pagrindinių klausimų – ar verta neskirtus veisti gyvūnus augintinius kastruoti, ar tai laikoma jų žalojimu ir ėjimu prieš gamtą, ar katėms būtina palakstyti lauke? Paplitusi nuomonė, kad kastruojant gyvūnus, neužtikrinamas jų natūralus poreikis daugintis, pažeidžiama jų gerovė. Apie tai, kas geriau mūsų augintiniams, aiškina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vedėjo pavaduotoja, veterinarijos gydytoja Rasa Sirutkaitytė.
zscfvsdgsdgv
2015-04-07
Jau pabudo erkės ir aktyvios jos bus iki spalio mėnesio. Šios kraujasiurbės platina daugybę virusinių ir bakterinių ligų. Naminius gyvūnus jos gali apkrėsti net 15 rūšių ligomis – neretai sunkiomis ir net mirtinomis formomis. Itin pavojingos erkės pavasarį, nes peržiemojusios ir išlindusios iš dirvožemio, aktyviai ieško maisto – žmonių ar gyvūnų kraujo. Pavasarį jaunos erkės (vadinamosios nimfos) būna labai mažos, todėl jas sunku pastebėti.
pienasssss
2015-03-26
Pastaruoju metu pseudoekspertai vis atskleidžia ne vieną mitą apie pieną. Apie tai, ar iš tiesų reikėtų atsisakyti pieno, ar jį saugu vartoti, pokalbis su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi dr. Jonu Miliumi.
cukrusssss
2015-03-24
Norint vartotojams pasiūlyti mažesnio kaloringumo maisto produktų, leidžiama cukrų pakeisti saldikliais. Tačiau jie negali viršyti didžiausių leidžiamų naudoti kiekių ir turi būti etiketėje įvardinti – nurodytas funkcinė grupės pavadinimas (saldiklis), konkretus medžiagos pavadinimas arba raidės E ir numerio kombinacija, pavyzdžiui, saldiklis eritrolis arba saldiklis E 968.
ghsdfgswhdfhhdgj
2015-03-22
Kovo 22-oji kasmet minima kaip Pasaulinė vandens diena. Šia diena stengiamasi pabrėžti išskirtinę gėlo vandens reikšmę žmonijai, atkreipti dėmesį į vandens svarbą, populiarinti ekonomiškus jo resursų naudojimo būdus. 2015 metais toliau bus stengiamasi tausoti ir taupyti geriamojo vandens išteklius. Šių metų Pasaulinės vandens dienos šūkis – ,,Vanduo ir darnus vystymasis“.
2015-03-20
Kai kuriose Lietuvos mokyklose vaikai nuolat skundžiasi dėl neskanių ir nekokybiškų patiekalų. Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) tiriant patiekalų faktinį kaloringumą, neretai nustatoma mažesnė jų energinė vertė nei deklaruoja gamintojas.
fhgfjgfjghj
2015-03-13
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba perspėja vartotojus, kad Lietuvos rinkoje platinamas naujas produktas – „maistinis“ vandenilio peroksidas. Šį medikamentą pardavinėjusioms UAB „Ervyda“ Telšių ir Plungės ekologiškų produktų parduotuvėms „Ekonata“ uždrausta šiuo produktu prekiauti, įvardijant jį kaip „maistinį“.
zscfvsdgsdgv
2015-02-09
Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai įsigiję šuniuką ar kačiuką, naujieji šeimininkai po kelių dienų pastebi, kad gyvūnas ligotas, paaiškėja, jog nebuvo paskiepytas arba yra mišrūnas, nors pirko kaip grynaveislį. Kaip neapsigauti?
dfbgdfhdfh
2015-02-05
Vasario 5 d. minint Šv. Agotos ir duonos dieną, svarbu prisiminti, kad tai vienas būtiniausių žmogaus organizmui produktų. Duona kartu su kitais grūdiniais produktais sudaro sveikos mitybos piramidės pagrindą. Vis dėlto, ne visą duoną valgyti naudinga.
klfjkldsjkdnhg
2015-01-27
Klaipėdoje, prekybos centro „Rimi“ (Liepojos g. 27) parduotuvėje buvo parduodama becukrė mėlynių, aviečių ir braškių skonio kramtomoji guma „Orbit“, kurios etiketėje neparašyta, kad sudėtyje yra aspartamo.
2015-01-13
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta realizuoti virtas, šaldytas baltakojes blyškiąsias krevetes be kiautų „Sunrise“ (pakuotėse po 300 g, pagaminimo data 04-11-2014, tinka vartoti iki 03-11-2016). Krevetes iš Kinijos importavo ,,SIA Salas zivis“ (Lidonų g. 6C, Ryga, Latvija).
2015-01-12
Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, vykdydami stebėsenos programą, atrinko 2 mėginius šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ištirti laboratorijoje (cheminei taršai nustatyti). Šių produktų gamintojas – aliejaus gamybos įmonė UAB „Vetagra“ (Draugystės g. 4, Vaičiūnų k., Juodšilių sen., Vilniaus r.).
dfhbvgnbvn
2015-01-07
Pirmosiomis 2015 m. dienomis jau yra užfiksuota nusikalstamų veikų, susijusių su netikrų pinigų - padirbtų euro banknotų - realizavimu.
jinubnyuhyu
2014-12-30
Artėjant euro įvedimui, policija dar kartą įspėja ir primena gyventojams apie galimas grėsmes. Pasak pareigūnų, didžiausios grėsmės yra sukčiavimai, plėšimai ir netikrų eurų platinimas.
2014-12-17
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Vokietijos apie ekologiškame kūdikių maiste ,,Bio Baby Brei Hirse Apfel Birne” (sufasuotame po 250 g) nustatytus didesnius nei leistina atropino kiekius. Maistas kūdikiams pagamintas Šveicarijoje, o supakuotas Vokietijoje.
2014-12-11
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad visiems pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), kuriems yra paskirta planinė operacija, už operaciją, jai reikalingas priemones nereikia mokėti iš savo kišenės. Už operacijos metu suteiktas paslaugas gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
logo_projektas
2014-12-05
Ta įkvėpimo kibirkštis manam delne
Pradegino skyles ir vėl matau žvaigždes.
Dėkoju Tau, dangau, ir vėl rašau eiles...
Šiomis Ivetos Skurvydienės eilėmis ,,Vagos“ knygyne prasidėjo rajono literatų klubo ,,Žingsniai“ ,,ataskaitinis“ metų darbas – eilėraščių knygos ,,Žodžiais tiksintis laikas“ pristatymas, pagardintas Tauragės fotografų klubo ,,Fotojūra“ nuotraukomis.
2014-12-04
Į daugiau kaip 1,3 milijono namų ūkių pradėti siųsti Europos Centrinio Banko (ECB) ir Lietuvos banko parengti informaciniai eurų paketai, kurių kiekviename – praktiška informacija apie grynuosius eurus bei dvi specialiai euro įvedimui pagamintos trimatės valiutos skaičiuoklės.
klmionjuinhuinh
2014-12-01
Kaip informavo Jurbarko valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, UAB ,,Dainiai“ Gedžių kiaulių fermos (Gedžių k., Jurbarko sen.) darbuotojai, š.m. lapkričio 28 d. ryte atvykę į darbą, rado 43 nugaišusias penkių mėnesių amžiaus kiaules.
logo_projektas
2014-11-28
Jurbarko kraštas turtingas meną kuriančiais žmonėmis – čia gyvena nemažai dailininkų, literatų, medžio skulptorių, teatralų, muzikantų, šokėjų... Kiek mažiau galime pasigirti meninės fotografijos kūrėjais. Vienas iš jų - Jurbarke gimęs ir augęs, ilgus metus čia dirbantis Rimantas Akutaitis.
2014-11-25
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Tarptautiniu maisto saugos kontrolės organizacijų tinklu INFOSAN ir Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gauta informacija apie Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) atšaukiamus iš rinkos amerikietiškus maisto papildus kūdikiams ir vaikams „ABC Dophilus® Powder“.
logo_projektas
2014-11-14
Jurbarko Konstantino Glinskio teatrui šie metai – jubiliejiniai.
1959 m. Jurbarko mėgėjų teatro kolektyvui buvo suteiktas Liaudies teatro vardas. 1984 m. į teatrą atvyko dirbti šios aukštosios mokyklos absolventė D. Budrytė-Samienė, kurios diplominis darbas - A. Zudermano „Kelionė į Tilžę“ dalyvavo Mažosios Lietuvos tema rengiamuose festivaliuose ir šventėse: Olštyne, Mrongowo, Krutyn, (Lenkija), Travemiunde (Vokietija).
2014-11-13
Visas Lietuvai numatytas eurų banknotų kiekis -132 mln. vienetų, svoris - 114 tonų - saugiai pristatytas į Lietuvos banko saugyklas.
2014-11-13
Kai kurie Lietuvos maisto gamintojai aukščiausios rūšies mėsos gaminiams naudoja prastesnes žaliavas. Štai UAB „Stragutės mėsa“ (Vėjų g. 8, Stragutės k., Tauragės r.) rinkai tiekė kokybės rodiklių neatitinkantį šaltai rūkytą „Jurbarko skilandį“, UAB „Damsa“ vartotojus sąmoningai klaidino ant dešrelių etikečių nurodydama, kad tai – aukščiausios rūšies gaminys.
fhbdfhfhj
2014-11-11
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Policijos veiklos įstatymu ir atsižvelgdama į Vyriausybės teikimą, nuo lapkričio 11 dienos Liną Pernavą paskyrė policijos generaliniu komisaru.
gfhgfhgfvhh
2014-11-10
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Jurbarko r. PK Prevencijos poskyrio pareigūnai per š. m. spalio mėnesį vykdydami kovos su nelegalia akcizinių prekių apyvarta prevenciją, patikrino 31 asmenį, kuris galimai užsiima nelegalia veikla.