Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

logo_projektas
2014-12-19
B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje pristatytas rinkinys ,,Poezija neturi sienų“ (Kaimynai keičiasi kūryba). Tai – kaimynų – Tauragės krašto ir Tilžės (Sovetsko) draugijos ,,Rostok“ rašytojų keitimasis kūryba. Šis leidinys – Tauragės apskrities literatų glaudaus kūrybinio bendradarbiavimo vaisius. Tarptautinį projektą parengė Viešosios bibliotekos direktorius Sigitas Kancevyčius. Leidinį redagavo Bronislovas Jagminas ir Vilija Užmiškienė, techninis redaktorius ir knygos sumanytojas – projekto autorius.
dfhgfdhh
2014-12-17
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Vokietijos apie ekologiškame kūdikių maiste ,,Bio Baby Brei Hirse Apfel Birne” (sufasuotame po 250 g) nustatytus didesnius nei leistina atropino kiekius. Maistas kūdikiams pagamintas Šveicarijoje, o supakuotas Vokietijoje.
gvnhgfnhgfhhn
2014-12-16
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, kad nuo šių metų gruodžio 13 d. visoje Europos Sąjungoje (ES) įsigalios Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas Nr. 1169/2011 dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams, kuris pakeis iki šiol galiojusias nacionalines nuostatas dėl maisto produktų ženklinimo.
gfhgfhghhhhh
2014-12-15
Artėja Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventės, kurios paįvairinamos ugnies ir garso efektais, tačiau retas kuris susimąsto, kiek žalos gali atnešti atsainus požiūris į pirotechniką.
logo_projektas
2014-12-12
Ir ko tik nemoka daryti Jurbarko kultūros centre dirbanti Birutė Bartkutė – ji kuria nuostabiausias kalėdines puošmenas iš pačios dar rudenį surinktų klevo lapų ir kitokių gamtos teikiamų gėrybių, ji pina sodus iš vasarą surinktų ir kruopščiai paruoštų šiaudų, ji organizuoja adventinius vakarus, Užgavėnių, Velykų, Joninių ir visas kitas kalendorines šventes, fitodizaino ji moko vaikus ir suaugusius.
hjngftnjgfjgf
2014-12-11
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad visiems pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), kuriems yra paskirta planinė operacija, už operaciją, jai reikalingas priemones nereikia mokėti iš savo kišenės. Už operacijos metu suteiktas paslaugas gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
nbvgmbhmm,
2014-12-09
Pirmąją gruodžio savaitę gyventojai įsigijo daugiau nei 350 tūkstančių lietuviškų eurų monetų rinkinių, skirtų visuomenei susipažinti su būsimąja šalies valiuta.

270 tūkstančių rinkinių parduota komerciniuose bankuose, daugiau nei 52 tūkstančiai – AB Lietuvos pašto skyriuose, per 32 tūkstančius – Lietuvos banko kasose.
m bvmjghmjghjy
2014-12-08
Lietuvos keliuose laikotarpiu, kai eismo sąlygas sunkina ilgas tamsusis paros metas, blogas matomumas, taip pat krituliai, slidi danga, į eismo įvykius daugiausia patenka ir juose nukenčia pėstieji. Nerimą kelia tai, kad pastaruoju metu transporto priemonių susidūrimai su pėsčiaisiais įvyksta nereguliuojamose pėsčiųjų perėjose.
logo_projektas
2014-12-05
Ta įkvėpimo kibirkštis manam delne
Pradegino skyles ir vėl matau žvaigždes.
Dėkoju Tau, dangau, ir vėl rašau eiles...
Šiomis Ivetos Skurvydienės eilėmis ,,Vagos“ knygyne prasidėjo rajono literatų klubo ,,Žingsniai“ ,,ataskaitinis“ metų darbas – eilėraščių knygos ,,Žodžiais tiksintis laikas“ pristatymas, pagardintas Tauragės fotografų klubo ,,Fotojūra“ nuotraukomis.
hjmghnmjghnmjghnmj
2014-12-04
Į daugiau kaip 1,3 milijono namų ūkių pradėti siųsti Europos Centrinio Banko (ECB) ir Lietuvos banko parengti informaciniai eurų paketai, kurių kiekviename – praktiška informacija apie grynuosius eurus bei dvi specialiai euro įvedimui pagamintos trimatės valiutos skaičiuoklės.
gthgfhgfhnbcbn
2014-12-02
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad į mūsų šalies rinką nepateko 20 t nesaugių džiovintų slyvų ,,Ashlock“, importuotų iš Moldavijos.
bhgfbhgfhgfh
2014-12-01
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad policijos pareigūnai, siekdami užkardyti daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, gruodžio mėnesį visoje šalyje vykdys šias prevencines priemones:
klmionjuinhuinh
2014-12-01
Kaip informavo Jurbarko valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, UAB ,,Dainiai“ Gedžių kiaulių fermos (Gedžių k., Jurbarko sen.) darbuotojai, š.m. lapkričio 28 d. ryte atvykę į darbą, rado 43 nugaišusias penkių mėnesių amžiaus kiaules.
logo_projektas
2014-11-28
Jurbarko kraštas turtingas meną kuriančiais žmonėmis – čia gyvena nemažai dailininkų, literatų, medžio skulptorių, teatralų, muzikantų, šokėjų... Kiek mažiau galime pasigirti meninės fotografijos kūrėjais. Vienas iš jų - Jurbarke gimęs ir augęs, ilgus metus čia dirbantis Rimantas Akutaitis.
dgxdfgdfghdfgfg
2014-11-28
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena ūkininkams ir kitiems gyvūnų laikytojams, kad atvėsus orams, reikia pasirūpinti savo gyvūnų laikymo sąlygomis, apsaugoti juos nuo šalčio.
jkjhkhjkkhkkfydft
2014-11-25
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Tarptautiniu maisto saugos kontrolės organizacijų tinklu INFOSAN ir Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gauta informacija apie Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) atšaukiamus iš rinkos amerikietiškus maisto papildus kūdikiams ir vaikams „ABC Dophilus® Powder“.
fgbdfhgdfhbdfhb
2014-11-20
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai su policijos pareigūnais tikrina, kaip prekybininkai laikosi draudimo parduoti energinių gėrimų nepilnamečiams. Didžiausias dėmesys skiriamas šalia mokyklų ir kitų vaikų ugdymo įstaigų esantiems prekybos centrams, parduotuvėms, kioskams.
fhbfhcvbcvbbcb
2014-11-18
Neteisėtas Lietuvoje ir Vengrijoje veikiančias augintinių pardavimo schemas atskleidęs specialus „Dogs Trust” – didžiausios Jungtinės Karalystės (JK) gyvūnų apsaugos organizacijos – 6 mėnesius trukęs tyrimas, prisidėjo renkant informaciją apie neteisėtai ar nusižengiant Lietuvos įstatymams veikiančius gyvūnų augintinių veisėjus, privačius veterinarijos gydytojus bei augintinių vežėjus.
gjgfjngfjgjghjghjhj
2014-11-17
Policija imasi įgyvendinti kompleksą priemonių, nukreiptų į baudžiamojo proceso kokybės ir efektyvumo didinimą. Vienas iš įrankių šiam tikslui pasiekti - alternatyvus vieningas Pareiškimo apie padarytą nusikalstamą veiką ir procesinių veiksmų atlikimo protokolas, iš esmės apjungęs penkis atskirus dokumentus.
logo_projektas
2014-11-14
Jurbarko Konstantino Glinskio teatrui šie metai – jubiliejiniai.
1959 m. Jurbarko mėgėjų teatro kolektyvui buvo suteiktas Liaudies teatro vardas. 1984 m. į teatrą atvyko dirbti šios aukštosios mokyklos absolventė D. Budrytė-Samienė, kurios diplominis darbas - A. Zudermano „Kelionė į Tilžę“ dalyvavo Mažosios Lietuvos tema rengiamuose festivaliuose ir šventėse: Olštyne, Mrongowo, Krutyn, (Lenkija), Travemiunde (Vokietija).
gfjgfjfj
2014-11-13
Visas Lietuvai numatytas eurų banknotų kiekis -132 mln. vienetų, svoris - 114 tonų - saugiai pristatytas į Lietuvos banko saugyklas.
sadsadddd
2014-11-13
Kai kurie Lietuvos maisto gamintojai aukščiausios rūšies mėsos gaminiams naudoja prastesnes žaliavas. Štai UAB „Stragutės mėsa“ (Vėjų g. 8, Stragutės k., Tauragės r.) rinkai tiekė kokybės rodiklių neatitinkantį šaltai rūkytą „Jurbarko skilandį“, UAB „Damsa“ vartotojus sąmoningai klaidino ant dešrelių etikečių nurodydama, kad tai – aukščiausios rūšies gaminys.
fhbdfhfhj
2014-11-11
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Policijos veiklos įstatymu ir atsižvelgdama į Vyriausybės teikimą, nuo lapkričio 11 dienos Liną Pernavą paskyrė policijos generaliniu komisaru.
sgdfggggggggggg
2014-11-11
Nuo šių metų gruodžio 29 d. gyventojai, besiruošiantys keliauti su gyvūnais augintiniais (šunimis, katėmis, šeškais) ar įsigiję naminį gyvūną, turės pasirūpinti naujos formos dokumentais bei atkreipti dėmesį į augintinių keliones reglamentuojančių taisyklių pasikeitimus.
gfhgfhgfvhh
2014-11-10
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Jurbarko r. PK Prevencijos poskyrio pareigūnai per š. m. spalio mėnesį vykdydami kovos su nelegalia akcizinių prekių apyvarta prevenciją, patikrino 31 asmenį, kuris galimai užsiima nelegalia veikla.
dxvfcxvvvvvv
2014-11-07
Susisiekimo ministerija parengė Naujos kartos interneto prieigos plėtros 2014–2020 m. planą. Jo tikslas – plėtoti naujos kartos interneto prieigos infrastruktūrą vietovėse, kuriose rinka šios plėtros užtikrinti negali.
logo_projektas
2014-11-06
Vargu, ar tarp tauragiškių yra meno žmonių, tautodailininkų, kurie nepažinotų Zofijos Ivanauskaitės–Košienės. Garsi lino mezginių meistrė, tautodailininkė, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė neseniai minėjų gražų amžiaus jubiliejų, tačiau jos biologinis amžius tarsi sustojo. Rankų miklumas liko toks pat, koks buvo prieš kelias dešimtis metų, žavi jos pozityvumas, nepriklausomai nuo susiklosčiusių gyvenimo aplinkybių, subtilus humoras ir nemari šypsena nuolat puošia moters veidą...
tyhtgfrhyu
2014-11-06
Ūkio ministerija informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 1 d. įsigalioja Turizmo įstatymo pakeitimai, kurie sustiprins kelionių organizatorių priežiūrą, aiškiau nustatys jų atsakomybę organizuojant keliones ir užtikrins turistų apsaugą.
gfjgfjjjjjjj
2014-11-04
Siekiant įgyvendinti kovos su kontrabanda ir nelegalia apyvarta priemones, teritorinių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai per šių metų rugsėjo–spalio mėnesius atliko daugiau kaip 320 tikslinių patikrinimų turgavietėse, patikrino beveik 330 transporto priemonių, vežančių mėsą ir kitus maisto produktus. Buvo organizuoti 47 neplaniniai patikrinimai turgavietėse kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos inspektoriais ir Policijos komisariatų pareigūnais.
hjgfhfhfhhhhhhh
2014-11-04
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai kiekvienų mokslo metų pradžioje vertina ir analizuoja, kaip šalies mokyklose maitinami moksleiviai. Didžiausias dėmesys skiriamas pagrindiniams kokybišką maitinimą užtikrinantiems aspektams – valgyklų patalpų būklei, moksleivių maitinimo kokybei, draudžiamų maisto priedų ar neleistinų maisto produktų tiekimui, mokyklų dalyvavimui sveikos mitybos įpročius ugdančiose Europos Sąjungos finansuojamose programose.