Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama

Straipsniai

bbbbbb
2015-10-09
Norėdami išsiaiškinti, ar viešojo maitinimo įmonės, parduotuvės, gamintojai dirba legaliai, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai visoje Lietuvoje kartu su policijos pareigūnais ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) inspektoriais atlieka patikrinimus.
pppp
2015-10-09
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Čekijos, kad plastikiniuose plaktuvuose „Whisk Akcent” (gamintojas – „Yangjiang Tansung Industrial Co., Ltd.“, Kinija) nustatyta pirminių aromatinių aminų migracija.
kkkel
2015-10-07
Kelionės – dažniausios atostogų palydovės. Išvykus poilsiauti, norisi rinkti nuotykius ir nerūpestingai jais mėgautis, tačiau ne visada pagalvojame apie smulkmenas, kurios gali apkartinti net ir puikiausią kelionę. Tad ko niekada nedaro patyrę keliautojai?
Neskuba iš vieno lėktuvo į kitą
Visai nesvarbu, ar tai lėktuvas, traukinys ar autobusas – profesionalus keliautojas tarp jungiamųjų maršrutų pasilieka mažiausiai pusantros valandos. „Šis laiko tarpas sumažins tikimybę nespėti į kitą transporto priemonę. Oro uostuose vartai gali būti toli vieni nuo kitų, traukinys gali netikėtai užstrigti kelyje ir t. t. Visa tai tirpdo minutes kaip pavasario saulė sniegą, todėl būtinai pasilikite pakankamai laiko tarp persėdimų“, - sakė lėktuvų bilietų rezervavimo sistemos „Skrendu.lt“ vadovas Sigitas Fabijonavičius.
ppppp
2015-10-05
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, nepilnamečių reikalų inspektorės kartu su apylinkės inspektoriais, siekdami užkardinti ir išaiškinti nepilnamečių rūkymo ar tabako gaminių turėjimo atvejus, visą savaitę stebėjo jaunimo susibūrimo vietas Vilkaviškyje, Pilviškiuose, Kybartuose ir Virbalyje netoli ugdymo įstaigų, taip pat parkuose ir kitose viešose erdvėse.
bbbb
2015-09-28
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi vieno pareiškėjo skundą, skyrė baudas keturioms greitųjų kreditų bendrovėms. Bendra baudų suma siekia 29 669 Eur.

Priežiūros tarnyba nustatė, kad greitųjų kreditų bendrovės, prieš suteikdamos vartojimo kreditą, netinkamai įvertino asmens mokumą. Trys įmonės, prieš suteikdamos kreditus, neįsitikino asmens pateiktos informacijos tikrumu, t. y. nesurinko paraiškoje pateiktą informaciją patvirtinančių įrodymų, ir asmens pateikta informacija rėmėsi neatsižvelgdamos į informaciją, gautą iš „Sodros“ ir kitų duomenų bazių.
ttttt
2015-09-28
Šių metų rugsėjo 22-ąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo septyniolikmetis, vairavęs vogtą automobilį, ir jį lydėjęs 27 metų tauragiškis.

Pareigūnai, gavę duomenų apie galimai neteisėtą disponavimą pagrobtu automobiliu, operatyviai sureagavo į informaciją ir surengė pasalą.
rrrrrrr
2015-09-25
Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijoje ištyrus mėginius, kurie patikrinimo metu buvo atrinkti UAB „Kistela“ restorane „Apvalaus stalo klubas“ (Karaimų g. 53A, Trakai), moliūgų sriuboje nustatyta patogeninių mikroorganizmų – stafilokokų (staphylococcus aureus ). Šių mikrobų bei koliforminių bakterijų išauginta ištyrus tepinėlius, paimtus nuo restorane dirbusios virėjos rankų. Tarša koliforminėmis bakterijomis nustatyta ir ant peilio, naudoto pagamintai (termiškai apdorotai) mėsai pjaustyti.
tttttt
2015-09-25
Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės įsakymu patobulinta Kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tomografijos tyrimų bei daugiafazių kontrastinių kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tomografijos tyrimų atlikimo tvarka.
Nuo šių metų vasaros pradžios įsigaliojo vasario mėn. patvirtinta brangiųjų tyrimų atlikimo tvarka, parengta vadovaujantis mokslo įrodymais apie kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tomografijos tyrimų jautrumą tam tikrai ligai ar būklei diagnozuoti, ar ligos išplitimui įvertinti.
pppppp
2015-09-21
Šią savaitę pradėta mokėti ketvirtoji dalis kompensacijų už 2010 m. – 2011 m. sumažintas pensijas.
Nuo rugsėjo 10 d. iki rugsėjo 26 d. kompensuojamos sumos kartu su pensijomis grynaisiais pinigais išmokamos tiems, kas išmokas gauna namuose arba pašto skyriuose.
Tiems, kas pensijas gauna į sąskaitas banke, kompensuojamos sumos pervedamos atskiru mokėjimu rugsėjo 15-16 dienomis.
sssss
2015-09-21
Vėžys viena dažniausių ligų Europoje, nusinešanti daugelio žmonių gyvybes. Kasmet rugsėjo 15 d. minima Tarptautinė prostatos vėžio diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į dažniausią vyrų onkologinę ligą Lietuvoje. 2014 m. prostatos vėžiu sirgo 300 vyrų, o prevencine programa, kuri yra nemokama, pasinaudojo tik 29 proc. Moterys apie sveikatos problemas linkusios kalbėti dažniau ir garsiau, o štai vyrai to daryti neretai nenori ar nedrįsta.
pppp
2015-09-17
2015 m. rugsėjo 9-10 d. Lietuvos kriminalinės policijos biuras ir visos šalies policijos įstaigos vienu metu vykdė neeilinę operaciją, nukreiptą į vaikų pornografiją internete platinančius asmenis.
oooooo
2015-09-16
Rudenį padaugėja nelegalios maisto tvarkymo veiklos. Vien šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai išaiškino keturis tokius atvejus (1– konditerijos gaminių kepimo ir 3 – sulčių spaudimo).
ddddddddddddd
2015-09-15
2015 m. antrąjį ketvirtį visoje bankų paskolų rinkoje vyko pagyvėjimas: daugiau suteikta paskolų ir namų ūkiams, ir įmonėms. Būsto paskolų rinkoje kreditavimas per ketvirtį augo sparčiausiai nuo 2008 m. pabaigos. Bankuose laikomų indėlių suma nuosaikiai augo. Žemų palūkanų aplinka ir mažėjančios pajamos iš paslaugų ir komisinių lėmė bankų pelno mažėjimą.
ssssss
2015-09-15
Vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių renkasi galimybę gyventi ir dirbti kitoje šalyje. Tačiau dar pasitaiko atvejų, kai dėl neapgalvotai priimtų sprendimų, informacijos trūkumo apie darbo ir gyvenimo sąlygas svečiose šalyje, nukenčia migruojantys asmenys. Lietuvos darbo biržos EURES tarnybos 10 EURES biurų teritorinėse darbo biržose nuolat teikia individualias konsultacijas gyventojams, norintiems įsidarbinti arba vykti į ES ir EEE šalis ieškotis darbo bei asmenims, grįžtantiems į Lietuvą.
bbbbbbbbb
2015-09-14
Lietuvos banko valdyba AB DNB bankui skyrė baudą už tai, kad bankas taikė nepagrįstai didelius kai kurių tarptautinių pervedimų ir tokių pervedimų lėšų įskaitymo įkainius ir taip pažeidė ES teisės aktų reikalavimą už tokius pervedimus taikyti ne didesnį įkainį nei už nacionalinius mokėjimus. Lietuvos bankas įpareigojo AB DNB banką sumažinti įkainius ir atlyginti klientams nuostolius. AB DNB bankas sumažino įkainius iki reikalaujamų dydžių ir pranešė atlyginęs nuostolius klientams.
statybasssss
2015-09-14
Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) pareigūnams, tikrinantiems statybų teisėtumą, dažniausiai baudas tenka skirti statytojams už privalomos informacijos apie statybą nepateikimą. Pirmojo šių metų pusmečio duomenimis, tokie pažeidimai sudaro kone trečdalį visų pažeidimų, už kuriuos statybos dalyviams taikyta administracinė atsakomybė ir skirta baudų už beveik 8 tūkstančius eurų.
aaaaaassssss
2015-09-10
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai savaitgalį išaiškino 18 000 € vagystę iš uostamiestyje esančios degalinės ir sulaikė du įtariamuosius.
dgfsdfg
2015-08-06
Kai karšta, ūkiuose laikomiems gyvūnams, reikia skirti kur kas daugiau dėmesio nei šaltuoju metų laiku. Reikia pasirūpinti tiek paukštidėse, kiaulidėse, kituose pastatuose laikomais, tiek lauke besiganančiais gyvūnais.
logo_projektas
2014-06-20
Panemunių regioninis parkas įkurtas didžiausios mūsų upės – Nemuno – žemupyje. Jo tikslas -  išsaugoti šio slėnio kraštovaizdį. Kitas parko uždavinys – saugoti istoriją. Čia gausu senovės gyvenviečių, senkapių, senųjų neveikiančių kapinių, piliakalnių, kraštą garsinančių Panemunės bei Raudonės pilių, dvarų, senovinių malūnų ir magazinų.
logo_projektas
2014-06-20
Kalbėti apie bene vienintelį Tauragės krašto vaikų poetą Joną Jakštaitį norisi visada. Ir šnekučiuotis su juo malonu. Jonas nedaugžodžiauja, yra paprastas, malonus, nuoširdus vyras, o po jo kūrybinį gyvenimo tarpsnį, turėtų būti, regis, ne itin sudėtinga naršyti. Tačiau toli gražu taip nėra. Rašinio herojus iš tų, kuris eiliuoja tik vaikams, savo požiūriu į aplinką kurią jų pasaulėlį, o tai labai atsakinga. O ir netiesos vaikams rašyti nevalia.