Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

jkjhkhjkkhkkfydft
2014-11-25
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Tarptautiniu maisto saugos kontrolės organizacijų tinklu INFOSAN ir Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gauta informacija apie Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) atšaukiamus iš rinkos amerikietiškus maisto papildus kūdikiams ir vaikams „ABC Dophilus® Powder“.
fgbdfhgdfhbdfhb
2014-11-20
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai su policijos pareigūnais tikrina, kaip prekybininkai laikosi draudimo parduoti energinių gėrimų nepilnamečiams. Didžiausias dėmesys skiriamas šalia mokyklų ir kitų vaikų ugdymo įstaigų esantiems prekybos centrams, parduotuvėms, kioskams.
fhbfhcvbcvbbcb
2014-11-18
Neteisėtas Lietuvoje ir Vengrijoje veikiančias augintinių pardavimo schemas atskleidęs specialus „Dogs Trust” – didžiausios Jungtinės Karalystės (JK) gyvūnų apsaugos organizacijos – 6 mėnesius trukęs tyrimas, prisidėjo renkant informaciją apie neteisėtai ar nusižengiant Lietuvos įstatymams veikiančius gyvūnų augintinių veisėjus, privačius veterinarijos gydytojus bei augintinių vežėjus.
gjgfjngfjgjghjghjhj
2014-11-17
Policija imasi įgyvendinti kompleksą priemonių, nukreiptų į baudžiamojo proceso kokybės ir efektyvumo didinimą. Vienas iš įrankių šiam tikslui pasiekti - alternatyvus vieningas Pareiškimo apie padarytą nusikalstamą veiką ir procesinių veiksmų atlikimo protokolas, iš esmės apjungęs penkis atskirus dokumentus.
2014-11-14
Jurbarko Konstantino Glinskio teatrui šie metai – jubiliejiniai.
1959 m. Jurbarko mėgėjų teatro kolektyvui buvo suteiktas Liaudies teatro vardas. 1984 m. į teatrą atvyko dirbti šios aukštosios mokyklos absolventė D. Budrytė-Samienė, kurios diplominis darbas - A. Zudermano „Kelionė į Tilžę“ dalyvavo Mažosios Lietuvos tema rengiamuose festivaliuose ir šventėse: Olštyne, Mrongowo, Krutyn, (Lenkija), Travemiunde (Vokietija).
gfjgfjfj
2014-11-13
Visas Lietuvai numatytas eurų banknotų kiekis -132 mln. vienetų, svoris - 114 tonų - saugiai pristatytas į Lietuvos banko saugyklas.
sadsadddd
2014-11-13
Kai kurie Lietuvos maisto gamintojai aukščiausios rūšies mėsos gaminiams naudoja prastesnes žaliavas. Štai UAB „Stragutės mėsa“ (Vėjų g. 8, Stragutės k., Tauragės r.) rinkai tiekė kokybės rodiklių neatitinkantį šaltai rūkytą „Jurbarko skilandį“, UAB „Damsa“ vartotojus sąmoningai klaidino ant dešrelių etikečių nurodydama, kad tai – aukščiausios rūšies gaminys.
fhbdfhfhj
2014-11-11
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Policijos veiklos įstatymu ir atsižvelgdama į Vyriausybės teikimą, nuo lapkričio 11 dienos Liną Pernavą paskyrė policijos generaliniu komisaru.
sgdfggggggggggg
2014-11-11
Nuo šių metų gruodžio 29 d. gyventojai, besiruošiantys keliauti su gyvūnais augintiniais (šunimis, katėmis, šeškais) ar įsigiję naminį gyvūną, turės pasirūpinti naujos formos dokumentais bei atkreipti dėmesį į augintinių keliones reglamentuojančių taisyklių pasikeitimus.
gfhgfhgfvhh
2014-11-10
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Jurbarko r. PK Prevencijos poskyrio pareigūnai per š. m. spalio mėnesį vykdydami kovos su nelegalia akcizinių prekių apyvarta prevenciją, patikrino 31 asmenį, kuris galimai užsiima nelegalia veikla.
dxvfcxvvvvvv
2014-11-07
Susisiekimo ministerija parengė Naujos kartos interneto prieigos plėtros 2014–2020 m. planą. Jo tikslas – plėtoti naujos kartos interneto prieigos infrastruktūrą vietovėse, kuriose rinka šios plėtros užtikrinti negali.
logo_projektas
2014-11-06
Vargu, ar tarp tauragiškių yra meno žmonių, tautodailininkų, kurie nepažinotų Zofijos Ivanauskaitės–Košienės. Garsi lino mezginių meistrė, tautodailininkė, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė neseniai minėjų gražų amžiaus jubiliejų, tačiau jos biologinis amžius tarsi sustojo. Rankų miklumas liko toks pat, koks buvo prieš kelias dešimtis metų, žavi jos pozityvumas, nepriklausomai nuo susiklosčiusių gyvenimo aplinkybių, subtilus humoras ir nemari šypsena nuolat puošia moters veidą...
tyhtgfrhyu
2014-11-06
Ūkio ministerija informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 1 d. įsigalioja Turizmo įstatymo pakeitimai, kurie sustiprins kelionių organizatorių priežiūrą, aiškiau nustatys jų atsakomybę organizuojant keliones ir užtikrins turistų apsaugą.
gfjgfjjjjjjj
2014-11-04
Siekiant įgyvendinti kovos su kontrabanda ir nelegalia apyvarta priemones, teritorinių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai per šių metų rugsėjo–spalio mėnesius atliko daugiau kaip 320 tikslinių patikrinimų turgavietėse, patikrino beveik 330 transporto priemonių, vežančių mėsą ir kitus maisto produktus. Buvo organizuoti 47 neplaniniai patikrinimai turgavietėse kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos inspektoriais ir Policijos komisariatų pareigūnais.
hjgfhfhfhhhhhhh
2014-11-04
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai kiekvienų mokslo metų pradžioje vertina ir analizuoja, kaip šalies mokyklose maitinami moksleiviai. Didžiausias dėmesys skiriamas pagrindiniams kokybišką maitinimą užtikrinantiems aspektams – valgyklų patalpų būklei, moksleivių maitinimo kokybei, draudžiamų maisto priedų ar neleistinų maisto produktų tiekimui, mokyklų dalyvavimui sveikos mitybos įpročius ugdančiose Europos Sąjungos finansuojamose programose.
fhbfhcvbcvbbcb
2014-11-03
Impulsyviai priimtas sprendimas pirkti vieną ar kitą daiktą dažnai baigiasi ir ištuštėjusiomis kišenėmis, ir sąžinės priekaištais. Pasekmės dar sudėtingesnės, jei neapsvarsčius visų „už” ir „prieš” įsigyjamas šuo. Ką reikėtų apgalvoti prieš įsigyjant keturkojį draugą?
logo
2014-10-31
Ne kiekvienas nedidelis miestelis gali pasigirti turintis vokalinės muzikos ansamblį. O tokių, kuriuos šie ansambliai garsintų visoje Lietuvoje – vos keletas. Vienas iš jų - Viešvilė. Moterų vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ jau dešimt metų čia savo dainomis džiugina tiek pačius viešviliečius, tiek miestelio svečius. O ir visame Jurbarko krašte bei toli už jo ribų ne kartą koncertuota.
ghjkghjkkghjj
2014-10-29
Jaunesniems kaip 18 metų asmenims nuo šių metų lapkričio 1 d. draudžiama parduoti, nupirkti ar kitaip perduoti energinius gėrimus. Kaip prekybose vietose laikomasi šio reikalavimo jau pirmąją lapkričio savaitę planuoja kartu tikrinti teritorinių policijos įstaigų pareigūnai, valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai ir savivaldybių darbuotojai.
ghjgfhh
2014-10-28
Š. m. spalio 24-25 d., penktadienį-šeštadienį, Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus pareigūnai buvo išvykę į Tauragės apskritį.

Tauragės, Šilalės ir Šilutės miestuose ir rajonuose patikrinta 421 transporto priemonė ir išaiškinti 76 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.
gjngbnj
2014-10-27
Šiuo metu parduotuvių lentynos ir turgaus prekystaliai lūžta nuo lietuviškų ir atvežtinių obuolių, tačiau ne vienam kyla klausimas, ar šie vitaminų bombomis vadinami vaisiai iš tiesų stiprina organizmą, ar, atvirkščiai, yra nesaugūs, nes yra užteršti pesticidais. Daugelis lietuvių ypač įtariai žiūri į lenkišką ir olandišką produkciją, tačiau pastarųjų ketverių metų tyrimų rezultatai rodo, kad baiminamasi be reikalo. Nė viename 2011–2014 m. Lietuvoje tirtame mėginyje didžiausia leidžiama pesticidų koncentracija neviršyta.
dsgdsgdg
2014-10-24
Pareigūnai atkreipia dėmesį bei pataria tamsiu paros metu arba esant blogam matomumui pėstiesiems prisisegti atšvaitus arba neštis šviečiantį žibintą, dviratininkams - vilkėti ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, ant dviračių naudoti žibintus. Ruduo, žiema, ankstyvas pavasaris - tai laikotarpis, kai į eismo įvykius tamsiuoju paros metu daugiausia patenka ir juose nukenčia pėstieji, dviračių vairuotojai, taip pat vadeliotojai. Tai kartu ir laikotarpis, kai eismo sąlygas sunkina tamsusis paros metas, blogas matomumas, rūkai, lietūs, šlapdriba, slidūs keliai.
hyujgfhgfh
2014-10-24
Spalio 23 d., Vilniuje, Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose duris atvėrė Europos Centrinio Banko (ECB) ir Lietuvos banko organizuota Euro paroda, skirta Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimui Lietuvoje 2015 m. sausio 1 d.
yjugj
2014-10-23
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta prekiauti ir nurodyta surinkti iš rinkos nesaugius čekiškus šokoladinius ir vanilinius pudingus su žaisliukais „Kids world dogs“ ir kakavos bei vanilės skonio pudingus su žaisliukais „Puponautai“.
fbgfdbh
2014-10-23
Lietuvos bankas informuoja, kad gabenant banknotus, būtina laikytis numatytų griežtų saugumo procedūrų ir reikalavimų, įskaitant banknotų skraidinimą šviesiu paros metu, eismo ribojimus gabenant juos į saugyklas ir kitas apsaugos priemones. Dėl saugumo apie pinigų gabenimo laiką, maršrutą, apsaugos ir kitas detales visuomenė iš anksto negali būti įspėta.
logo_projektas
2014-10-23
Vinco Grybo memorialinis muziejus – įdomi ir brandi kultūros sala Jurbarke. Įkurtas 1960 metais, jis tapo tikru traukos centru, kai prieš 15-ka metų jam pradėjo vadovauti skulptoriaus V. Grybo anūkė Rasa Grybaitė, baigusi VDA Monumentaliosios tapybos – tai yra, freskos, mozaikos ir vitražo studijas. Sugrįžusi į savo tėvų gimtinę ji ėmėsi gaivinti tuo metu gana pasyvų kultūrinį miesto bei rajono gyvenimą.
ghgfnhgnv
2014-10-21
Lietuvos policija, bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant.
gfhfhhh
2014-10-21
Mūsų kraštiečiai iš jų gydymui būtinų vaistų dažniausiai vartoja medikamentus širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų ligoms, diabetui gydyti, kurie yra kompensuojami Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Per šių metų pusmetį vienam pacientui vidutiniškai tokių vaistų teko už 329 litus, o už visus išrašytus kompensuojamus vaistus ir medicinos pagalbos priemones sumokėta apie 333 mln. litų.
cfghfch
2014-10-17
Neretai vykdant patikrinimą stabdomos visos pravažiuojančios transporto priemonės, dėl to susidaro spūstys ir kartais tai sukelia vairuotojų nepasitenkinimą dėl gaištamo laiko. Organizuodami tokius reidus pareigūnai stengiasi išvengti didelių spūsčių bei sudaryti kuo mažiau nepatogumų tvarkingai vairuojantiems asmenims. Tačiau, kaip rodo analizė ir praktika, ankstyvas pirmadienio rytas, ar penktadienio popietė yra būtent tas laikas, kai vairuotojai turi didžiausią tikimybę kelyje sutikti potencialų žudiką - neblaivų vairuotoją, o būtent tokiu laiku gatvėse susidaro didžiausios transporto priemonių spūstys.
logo_projektas
2014-10-16
Tas, kuris nė karto nevažiavo nuo Kauno link Šilutės panemunės keliu, vedančiu pro Vilkiją, Seredžių, Veliuoną, Raudonės ir Panemunės pilis, tas, galima sakyti nematė vieno iš pačių gražiausių Lietuvos kelių. Pravažiavus visus piliakalnius, pilis, pasigrožėjus vaizdingais Nemuno slėniais, įrėminančiais šį kelią iš vienos pusės ir aukštais, medžiais apaugusiais šlaitais iš kitos, pamažu pasiekiame Jurbarką.
cvbcvb
2014-10-16
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, tikrindami, ar teisingai verslininkai perskaičiuoja kainas iš litų į eurus, rugsėjo mėnesį užfiksavo beveik dukart mažiau pažeidimų nei rugpjūtį. Nors bandančiųjų apgauti pirkėjus mažėja, vis dėlto daugiausiai nustatyta neteisingo kainų apvalinimo atvejų.