Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama

Straipsniai

2016-08-25
Lietus ir nevasariškas oras neturėjo įtakos linksmai nusiteikusiam jaunimui rugpjūčio 18-19 dienomis sudalyvauti stovykloje ,,Draugystės akademija“.Šią stovyklą, kuri vyko Lakštingalų slėnyje, pirmą kartą, suorganizavo Jaunimo reikalų taryba.
2016-08-25
Rugpjūčio 26–28 dienomis Jurbarke vyks šventė, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 405-osioms metinėms paminėti, todėl kviečiu visus pabūti drauge dalyvaujant šventiniuose renginiuose. Tris dienas vyksianti šventė ne tik dovanos galimybę
2016-08-25
Informuojame, kad 2016 rugpjūčio 25 d. 12.30 val. Šilutės miesto stadione vyks vaikų gatvės futbolo Šilutės seniūno pereinamajai taurei laimėti nugalėtojų apdovanojimai.

2016-08-25
Rugpjūčio 24-oji, šv. Baltramiejaus diena, Lietuvoje tradiciškai laikoma gandrų palydomis. Gandrai žiemaviečių link pradeda keliauti jau nuo rugpjūčio vidurio, o į mėnesio pabaigą jų beveik nebelieka.

2016-08-24
Šiemet Norkaičių kaimo bendruomenė „Galmena“ mini 10-ies metų veiklos jubiliejų. Rugpjūčio 20 d. vyko graži šventė šiai sukakčiai paminėti. ...O viskas prasidėjo 2006 metais, kada Norkaičių kaimo žmonės susivienijo į draugišką ir stiprią bendruomenę. Kuo išskirtinė bendruomenė „Galmena“? Tvirtomis vertybėmis ir tikslo siekimu. O svarbiausia- draugiškais ir aktyviais žmonėmis!
2016-08-24
Jurbarko miesto šventę, skirtą Magdeburgo teisių suteikimo miestui 405-osioms metinėms, laukiama atvykstant trijų delegacijų. 5 asmenų Crailsheimo (Vokietija, Badeno Viurtembergo žemė) delegacijai vadovaus p. Herbertas Hollas, meras statybos ir planavimo reikalams. Tarp delegacijos narių sutiksime senus bičiulius ilgametį Crailsheimo savivaldybės darbuotoją Franzą Kasimirą
2016-08-24
Rugpjūčio 25-29 dienomis keliaujančių architektūros dirbtuvių komanda ruošiasi aplankyti paskutinę projekto vietovę – Naująjį Obelyną. Vaizdingose Šilalės rajono lygumose įsikūręs beveik 600 gyventojų turintis kaimas sulauks neeilinio renginio – kultūrinio-edukacinio projekto „Keliaujančios architektūros dirbtuvės: KVADRATU“.
2016-08-24
Antradienį uostamiesčio rotušėje Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojusį klaipėdietį sunkiaatletį Aurimą Didžbalį ir jo trenerį Bronislavą Vyšniauską apdovanojo medaliais „Už nuopelnus Klaipėdos sportui“. Meras kartu padėkojo ir A. Didžbalio kineziterapeutui Eugenijui Vizbarui.
2016-08-23
Turistams, kuriems būna, kad svaigsta galva, nereikėtų pirkti bilietų į naują atrakciją Kinijoje – įspūdinguose Džangdziadzijės kalnuose, kurie įkvėpė ir amerikiečių blokbasterio „Įsikūnijimas“ (Avatar) kūrėjus, šeštadienį atidarytą ilgiausią pasaulyje ir aukščiausiai kabantį tiltą stikliniu dugnu.
2016-08-23
Didžiausias Lietuvoje kino festivalis „Kino pavasaris“ tęsiasi ir vasarą: projektas „Kino karavanas“ į Lietuvos miestus atveža publikos mylimiausius festivalio filmus. Penktadienį, rugpjūčio 26 d., ateis Jurbarko eilė. Jurbarko jaunimo parke 21.30 val. žiūrovai nemokamai išvys įtemptą sensacingą dramą apie
2016-08-23
Turbūt nėra plūdininko ar dugninės meškerės gerbėjo, kuris į žūklę keliautų neįsimetęs bent vienos dėžutės sliekų. Iš tiesų šie kirminai – tai klasikinis, patikimas ir kibus masalas. Bet pasaulyje yra ir tokių sliekų, kurių mūsų vandenų žuvys, matyt, išsigąstų

2016-08-23
Antradienį Aplinkos apsaugos agentūra paankstino šiemetinės lašišinių žuvų neršto ir migracijos rudeninio laikotarpio pradžią, todėl joms savaite anksčiau nei paprastai bus sudarytos tinkamos sąlygos įveikti kliūtis migruojant į aukštupius neršti.

2016-08-22
Prasidėjus paskutiniam vasaros mėnesiui norom nenorom kai kurie jau pagalvoja apie artėjančio derliaus gėrybes, ypač šviežias lietuviškas daržoves. Tiesa, lietuviai, anot endokrinologo prof. habil. dr. Gintauto Kazanavičiaus, ne tik vis dar nepakankamai valgo daržovių, bet ir nepakankamai vertina kelis augalus ir nė nenutuokia apie jų stulbinamą poveikį.
2016-08-22
Po dviejų savaičių šakietis, Lietuvos lenktynininkas Nerijus Naujokaitis, debiutuos Pasaulio RX rali-kroso čempionato etape Prancūzijoje, Loheac trasoje ir vairuos visiškai naują Supercar Škoda Fabia R5. Du kartus tapęs Europos automobilių kroso čempionu, Nerijus varžysis likusiuose Pasaulio RX ralli-kroso čempionato šio sezono etapuose
2016-08-22
R. Vyšniauskas rengia ypatingą staigmeną (24) Virginija Spurytė, www.DELFI.lt 2016 m. rugpjūčio 18 d. 17:01 Vienintelis į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes vykęs klaipėdietis Aurimas Didžbalis perrašė Lietuvos sunkiosios atletikos istoriją ir į gimtąją šalį parveža bronzos medalį. Klaipėdoje penktadienį organizuojamos grandiozinės Lietuvos vardą garsinančio sunkiaatlečio ir jo komandos sutiktuvės.
2016-08-22
Sekmadienį ( rugpjūčio 21 d.) Vilniuje septintąjį kartą surengta didžiausia Baltijos šalyse dviračių šventė- „Velomaratonas.“ Šventėje dalyvavo apie 10 400 dviratininkų, tarp kurių ir gausus būrys aktyvių tauragiškių. Visų bendras susivienijimas ir tikslo siekimas davė rezultatų
2016-08-19
Ne tik mokslo institucijose, universitetuose gali gimti puikios idėjos. Tai įrodo ir tauragiškio Viktoro
2016-08-19
Rugpjūčio 26–28 dienomis Jurbarke vyks viena didžiausių metų švenčių, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 405-osioms metinėms paminėti. Kviečiame visus pabūti drauge ir dalyvauti šventiniuose renginiuose.
2016-08-19
Kaip rodo reprezentatyvios apklausos, kurią neseniai atliko kompanija „Baltijos tyrimai“ Biržų miškų urėdijos užsakymu, duomenys, daugiau kaip pusė šalies gyventojų palankiai vertina miškų priežiūrą. Daugumą manančiųjų, kad miškai Lietuvoje prižiūrimi gerai, sudaro jaunimas iki 30 metų, Alytaus, Panevėžio, Tauragės bei Telšių apskričių ir didmiesčių gyventojai, žmonės su aukštuoju išsilavinimu, teigiama Aplinkos ministerijos pranešime spaudai.


2016-08-18
Kai nusiperkame naujus brangius akinius, visada tikimės, kad jie bus ilgaamžiai ir ne vienerius metus atrodys kaip nauji. Tačiau daugelis iš mūsų jau kitą dieną pamirštame pasirūpinti teisinga jų priežiūra, kad akiniai ne tik ilgai tarnautų, bet ir kuo geriau atliktų savo funkciją – gerintų matymą arba apsaugotų mūsų akis nuo saulės.
2016-08-18
Į gamtos paveldo objektų sąrašą šiemet įtraukti du nauji objektai Žagarės regioniniame parke. Tai Brolių akmuo ir Žagarės šermukšnis. Veršių kaime (Žagarės sen., Joniškio r.), apie 4 km į pietus nuo Žagarės, 2014 m. lapkritį atkastas labai stambus riedulys Žagarės regioninio parko direkcijos iniciatyva pavadintas Brolių akmeniu
2016-08-18
Liepa buvo karščiausias Žemės mėnesis per dabartinę istoriją ir pasiekė naują pasaulinio karščio ribą per 137 metus, kai vykdomi tokie stebėjimai, trečiadienį pranešė JAV vyriausybės mokslininkai. Savo pranešime Nacionalinė vandenyno ir atmosferos tyrimų administracija (NOAA) nurodė, kad pasaulinis temperatūrų, matuotų sausumos ir vandenyno paviršiuje
2016-08-18
Paalsio (Raseinių raj.) tvenkiniuose praėjusią savaitę buvo žieduojami gulbių jaunikliai. Iš pirmo žvilgsnio galėjo pasirodyti, kad kilmingi sparnuočiai agresyviai persekiojami ir jiems labai riesta. Veikiau bjaurųjį ančiuką nei orią gulbę primenantis jauniklis neramiai žvalgėsi į artėjančias dvi baidares. Labai greitai aplink paukštį esanti erdvė susiaurėjo iki kelių metrų.


2016-08-17
Rūkantieji dažnai pažeidžia ne tik įstatymą, draudžiantį rūkyti tam tikrose vietose, bet ir tvarkymo bei švaros taisykles, mėtydami nuorūkas ten, kur papuola. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami sumažinti minėtą problemą, gyventojams primena, kad Tauragės savivaldybėje draudžiama rūkyti šiose vietose:
2016-08-17
Šilalės rajono socialinių paslaugų namai įgyvendina projektą „Šilalės rajono socialinių paslaugų namų VDC plėtra“. Projeku siekiama užtikrinti vaikų socialinių gebėjimų ugdymą, mokyti tėvus ir globėjus kurti sėkmingus gyvenimo scenarijus. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą, jis leis išspręsti vieną iš didžiausių šių dienų problemų – nepakankamą
2016-08-17
Šiemet pirmą kartą Lietuvoje rengiamame konkurse į metų medžio vardą pretenduoja 12 medžių, dauguma jų – ąžuolai. Į antrąjį konkurso etapą pateko Alkų ąžuolas, Rykantų (Viktoro Bergo) ąžuolas, Bradesių ąžuolas, Elmės šešiakamienis ąžuolas, Gudlaukio ąžuolas, Jurgio Bielinio ąžuolas, Stelmužės ąžuolas ir Vienybės ąžuolas Žeimelyje. Dalyvauti konkurse taip pat atrinkta Papilės penkiolikakamienė liepa, Darželių kaimo drevėta pušis, Raganos uosis ir Raganų eglė-Raganų šluota, pranešė Aplinkos ministerija

2016-08-17
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena tėvams, kad ruošiant vaiką į mokyklą, geriau nelaukti iki paskutinės minutės ir pasirūpinti vaiko sveikatos pažyma kuo anksčiau. Pastebima tendencija, jog prieš prasidedant mokslo metams vis daugiau tėvų registruoja savo vaikus metiniam sveikatos patikrinimui, o poliklinikose ir šeimos medicinos centruose pradeda didėti eilės. Vaiko sveikatos pažymėjimą būtina pristatyti ikimokyklinio ar mokyklinio ugdymo įstaigai, kurią lankys vaikas.
2016-08-16
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) trečią kartą rengia geriausio socialinio darbuotojo rinkimus. Konkurso metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti.
2016-08-16
er septynerius socialinės akcijos „Būk“ pirmūnas metus paramos mokyklinėmis priemonėmis suteikta beveik 2000 šeimų, 10 tūkst. vaikų. Prie šios akcijos jau prisijungė du tūkstančiai savanorių iš visos Lietuvos. Rugpjūčio 19 – 21 dienomis vyksiančios akcijos tikslas surinkti kuo daugiau mokyklinių priemonių, kurios padėtų sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams pasiruošti į mokyklą.
2016-08-16
Apsinuodijimai – viena dažniausių vasaros traumų, kuri kartais baigiasi net mirtimi. Dažna apsinuodijimų priežastimi tampa miško gėrybės – grybai ir uogos. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Renata Padleckienė įspėja – geriau pasiteirauti medikų, nei apsinuodijus grybais ar uogomis kreiptis tada, kai jau bus per vėlu.