Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

gggggger
2015-08-31
Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavus pranešimą, kad keliose Europos valstybėse, taip pat ir Lietuvoje išplatintas nesaugus energinis gėrimas „Maxim Long Lasting Energy Drink“, atliktas skubus tyrimas ir nesaugių partijų produktą uždrausta tiekti į rinką.
vvvvvvvvv
2015-08-31
Svetur gyventi ir dirbti išvykstantiems mūsų kraštiečiams reikėtų žinoti, jog privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas jiems reikia mokėti tik vienoje šalyje, paprastai ten, kur dirba ir moka mokesčius. Pasitaiko atvejų, kuomet nedeklaravę savo išvykimo oficialiai, žmonės moka dukart – ne tik toje šalyje, kur dirba ir moka mokesčius, bet ir Lietuvoje, kur jau kuris laikas nebegyvena ir nebedirba.
ppppoooooo
2015-08-28
Rugpjūčio 26-ąją į Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi susirūpinusi 78-erių Telšių r., Gaulėnų kaimo gyventoja, kuri suprato esanti apgauta. Kaip pareigūnams pasakojo nukentėjusioji, rugpjūčio 25-osios popietę, apie 14.00 val., į jos namus užsuko nepažįstamas svečias. Savo sodyboje bičių šeimomis aviliuose besirūpinanti ir gardų medų kasmet kopinėjanti garbaus amžiaus moteris sulaukė nepažįstamojo prašymo įsigyti didelį kiekį medaus. Iš pirmo žvilgsnio, atrodo, viliojantis sandėris, deja, baigėsi prarastu medumi ir pradėtu ikiteisminiu tyrimu.
2015-08-28
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl Klaipėdos apskrityje besiformavusios nusikalstamos grupuotės.
ttttttttaaaaaa
2015-08-24
Surinkus šiems metams nustatytą karo prievolininkų skaičių, pirmadienį sustabdytas privalomas šaukimas Tauragėje, kaip ir visame Klaipėdos regione.
Pagal planą Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotame pėstininkų batalione, Sakalinės kaime tarnaus 110 šauktinių. 50 iš jų prašymus tarnauti parašė savo noru. Jie jau pasitikrino sveikatą. Dar 20 pasiprašė, kad būtų pašaukti pirmumo tvarka, o likę 40 bus šaukiami pagal šaukimo sąrašo eilės numerį.
statybasssss
2015-08-24
Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (toliau – inspekcija) konsultantai sulaukia daug klausimų dėl vienbučių gyvenamųjų namų (neypatingų statinių) statybos ūkio būdu, kai statybos darbai atliekami nesudarius rangos sutarties, naudojant statytojo darbo jėgą, jam priklausančius statybos produktus, įrenginius.
Statybos įstatymas apibrėžia, kad vykdant statybą ūkio būdu statytojas turi šio įstatymo nustatytas tiek statytojo, tiek ir rangovo pareigas ir teises. Taigi statyti gyvenamąjį namą savo jėgomis gali tik asmuo, turintis statybos inžinieriaus išsilavinimą, o neturint atitinkamo išsilavinimo statybos darbams atlikti privaloma samdyti rangovą.
naminnnnnnn
2015-08-20
Nuo šių metų rugpjūčio 3 d. iki gruodžio 31 d. gyvūno augintinio pasus šunų, kačių ir šeškų savininkams išduos tik VMVT teritorinių padalinių valstybiniai veterinarijos gydytojai.

Gyvūno augintinio pasas būtinas tik tuomet, kai šeimininkas su šunimi, kate ar šešku keliauja Europos Sąjungos šalyse tiek nekomerciniais tikslais, tiek norėdamas parduoti gyvūną.
pppppppprrrr
2015-08-19
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atkreipia pacientų dėmesį, kad gavę teritorinių ligonių kasų (TLK) kvietimus protezuoti dantis ir norėdami gauti šią paslaugą, jie gali rinktis gydymo įstaigą iš rekomenduojamo sąrašo. Tai reiškia, jei žmogus pasirinks įstaigą ne iš TLK atsiųsto sąrašo, už paslaugas jam nebus kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Tokiu atveju už jas pilną kainą reikės susimokėti pačiam.
drrrrrrr
2015-08-19
Šiemet per pirmąjį pusmetį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, draudimo rinka pagal pasirašytas įmokas padidėjo 6,4 % ir pasiekė rekordinę apimtį – 312,3 mln. Eur.

„Gyvybės draudimo plėtra buvo nuosaikesnė nei prieš metus, bet ši šaka tebėra pagrindinis visos draudimo rinkos augimo variklis. Ne gyvybės draudimo rinka taip pat ūgtelėjo, nors gausiausia pagal sutarčių skaičių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo grupė neišvengė nuosmukio“, – sako Mindaugas Šalčius, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos Riziką ribojančios priežiūros departamento direktoriaus pavaduotojas.
erygtruhytujtyutr
2015-08-07
Šiuo metu vykstant atrankiniams konkursams, aiškėja geriausi šalies apskričių viešosios policijos pareigūnai - patrulių pora ir prevencijos padalinio tyrėjas (apylinkės inspektorius). Visi nugalėtojai susikaus jubiliejiniame 20-ajame finale, kuris vyks rugsėjo 16-18 dienomis, Klaipėdoje.
dgfsdfg
2015-08-06
Kai karšta, ūkiuose laikomiems gyvūnams, reikia skirti kur kas daugiau dėmesio nei šaltuoju metų laiku. Reikia pasirūpinti tiek paukštidėse, kiaulidėse, kituose pastatuose laikomais, tiek lauke besiganančiais gyvūnais.
dcdfvdsf
2015-07-31
Prasidėjus miško gėrybių sezonui, policijos pareigūnai vis dažniau sulaukia pranešimų apie dingusius be žinios asmenis, išėjusius į mišką grybauti ar uogauti. Senyvo amžiaus žmonės yra linkę greitai išsigąsti, pasimesti ir pavargti, todėl svarbu pasirūpinti artimųjų saugumu, siekiant išvengti skaudžių nelaimių bei pasekmių.
sdfsdfsdf
2015-07-27
Kad negalima tik savo nuožiūra pasirinkti butui priklausančio balkono įstiklinimo konstrukcijos, rėmo spalvos, perdažyti fasadą ar jo dalį, jau žino kone visi miestų daugiabučių namų gyventojai. Tačiau ne visada kreipiasi į savivaldybės architektus, norėdami pritvirtinti įvairią įrangą ant daugiabučio namo sienos ar stogo. Manoma, kad jeigu nepertvarkomos pastato laikančiosios konstrukcijos, tai jo paprastojo remonto darbams jokių leidimų nereikia. Bet yra ir susipažinusių su reikalavimais ar tiesiog neabejingų pastatų architektūrai piliečių. Dėl savavališkai atliktų pastato išvaizdą keičiančių paprastojo remonto darbų Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos gauna skundų. Iš tikrųjų visiems turėtų rūpėti, kad vienas ar kitas pastatas nebjaurotų miesto veido.
zscfvsdgsdgv
2015-04-07
Jau pabudo erkės ir aktyvios jos bus iki spalio mėnesio. Šios kraujasiurbės platina daugybę virusinių ir bakterinių ligų. Naminius gyvūnus jos gali apkrėsti net 15 rūšių ligomis – neretai sunkiomis ir net mirtinomis formomis. Itin pavojingos erkės pavasarį, nes peržiemojusios ir išlindusios iš dirvožemio, aktyviai ieško maisto – žmonių ar gyvūnų kraujo. Pavasarį jaunos erkės (vadinamosios nimfos) būna labai mažos, todėl jas sunku pastebėti.
logo_projektas
2014-06-20
Panemunių regioninis parkas įkurtas didžiausios mūsų upės – Nemuno – žemupyje. Jo tikslas -  išsaugoti šio slėnio kraštovaizdį. Kitas parko uždavinys – saugoti istoriją. Čia gausu senovės gyvenviečių, senkapių, senųjų neveikiančių kapinių, piliakalnių, kraštą garsinančių Panemunės bei Raudonės pilių, dvarų, senovinių malūnų ir magazinų.
logo_projektas
2014-06-20
Kalbėti apie bene vienintelį Tauragės krašto vaikų poetą Joną Jakštaitį norisi visada. Ir šnekučiuotis su juo malonu. Jonas nedaugžodžiauja, yra paprastas, malonus, nuoširdus vyras, o po jo kūrybinį gyvenimo tarpsnį, turėtų būti, regis, ne itin sudėtinga naršyti. Tačiau toli gražu taip nėra. Rašinio herojus iš tų, kuris eiliuoja tik vaikams, savo požiūriu į aplinką kurią jų pasaulėlį, o tai labai atsakinga. O ir netiesos vaikams rašyti nevalia.