Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama

Straipsniai

2016-10-24
Kasmet, lapkričio mėnesį ,minima Lietuvos kariuomenės diena. Šiai šventei paminėti jau vienuoliktą kartą Tauragės mieste organizuojamas bėgimas karių dienai paminėti.
Kviečiame dalyvauti renginyje „ TAURAGĖS BĖGIMAS KARIŲ DIENAI PAMINĖTI 2016“, kuris vyks 2016 m. lapkričio 13 d. (sekmadienį).
2016-10-24
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad po spalio pradžioje Radviliškio įmonėje „Gairelita“ kilusio gaisro, Pakruojo rajono Petraičių (Stačiūnų) tvenkinyje pradėjo gaišti žuvys, kurių nereikėtų naudoti maistui. Taip pat kilus įtarimams dėl Radviliškio rajone esančių šachtinių šulinių vandens kokybės, nerekomenduojama jo vartoti.
2016-10-24
Lietuvos asociacija „Gyvastis“ spalio 25-ąją, antradienį, jau trečią kartą inicijuoja akciją, skirtą spalio mėnesį minimai Pasaulio ir Europos organų donorystės dienai. Taip pat organizuojamas Padėkos renginys gyviesiems organų donorams ir gydytojams reanimatologams (spausti šią nuorodą)
Tą dieną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Viekšniuose bus uždegtos žvakelės už visus organų donorus.

2016-10-24
Kaip sako liaudies išmintis, ne tik kad davė, bet dar ir drėbtelėjo – Skaudvilės seniūnijoje gyvenančiai daugiavaikei šeimai gimė septynioliktas vaikelis. Daugiavaikė šeima gyvena čia© DELFI koliažas Socialiniame būste gyvenanti šeima sulaukė ir, kaip patys įvardijo, didžiausios dovanos – savivaldybė rūpinasi, kad būtų suremontuotas kiauras namo stogas. Nors iš kur gaus visų reikalingų pinigų, valdžia dar nežino.

2016-10-21
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) darbuotojai nuo pirmos gaisro, kilusio vienoje Radviliškio įmonėje, dienos skelbia apie pavojų aplinkai. Tačiau situacijos sprendžiamos vangiai
2016-10-21
Šis galvosūkis vargina jau daug metų. Na, bent nuo tada, kai buvo sugalvotas dušas. Taigi atėjo laikas išsiaiškinti kartą ir visiems laikams: geriau praustis rytais ar vakarais? Mokslininkai tikina radę atsakymą į šį itin opų klausimą, rašo indy100.com.

2016-10-21
27-erių indei Subhreet Kaur Ghumman prieš ketverius metus po patirtos motociklo avarijos buvo amputuota koja, tačiau net ir po šios nelaimės moteris įrodė, kad gali būti puiki šokėja. Savo nepaprastus sugebėjimus šokti viena koja Subhreet K. Ghumman šiais metais pademonstravo laidoje „Indija turi talentą“, teisėjus pribloškusi moteris pasakojo, kad aistrą šokiui ji jautė nuo pat vaikystės, rašo The Dailymail.

2016-10-21
Kambariniai augalai – ne tik namų interjero detalė. Taip, jie valo orą ir džiugina akį, tačiau ne visada yra tokie naudingi, kaip įprasta manyti. Kai kurie iš jų labai pavojingi tiek jums, tiek jūsų vaikams ar gyvūnams. Štai ką apie juos reikia žinoti. Sanseverija. Šis gana nereiklus augalas valo orą, tačiau namuose, kuriuose yra vaikų, sanseverijas reikėtų laikyti jiems nepasiekiamoje vietoje. Patekusios į burną, jos gali tapti gerklės skausmo, gausaus seilėtekio ir vėmimo priežastimi.

2016-10-20
Per pastaruosius 12 mėnesių į Azijos šalis keliaujančių lietuvių padaugėjo ketvirtadaliu. Ekspertai pastebi, kad tam įtakos turėjo tiek sumažėjusios skrydžių kainos, tiek technologinės naujovės, diegiamos į žemynus sujungiančius lėktuvus.

2016-10-20
Dažno vaikystėje nemėgtos, bet suaugus įvertintos sriubos šiandien išgyvena kulinarinį atgimimą. Net ir tie, kurie išsijuosę kartoja, kad mamos sriuba skaniausia, kartais džiugiai nustemba restorane paragavę iš pirmo žvilgsnio keisto ingredientų derinio
2016-10-20
Spalio 20-oji yra minima kaip Pasaulinė osteoporozės diena. Ji pradėta minėti nuo 1996 m. spalio 20 d., kai Jungtinės Karalystės Nacionalinė osteoporozės draugija paskelbė kampaniją prieš osteoporozę, kurią su entuziazmu palaikė Europos Komisija. Nuo 1997 m. šios dienos paminėjimą pasauliniu mastu organizuoja Tarptautinis osteoporozės fondas (IOF), o nuo 1998 m. Pasaulio sveikatos organizacija yra tiesioginė Pasaulinės osteoporozės dienos rėmėja [50].
2016-10-20
017– 2018 metais Tauragės rajone įgyvendinamas projektas „ Tauragės krašto muziejaus modernizavimas“. Gerinant Tauragės krašto muziejaus teikiamų kultūros paslaugų kokybę, didinat paslaugų interaktyvumą, prieinamumą, plečianti jų įvairovę, muziejus taps modernia, šiuolaikiška laisvalaikio erdve. Muziejaus modernizavimo idėjinis sprendinys – daugiafunkcinis muziejus. Muziejuje bus įrengtos
2016-10-19
Kiekvieną rudenį grožimės spalvomis pasidabinusiais medžiais ir sunkiai dūsaujame, kai reikia tvarkyti žemę kilimu nuklojusius lapus. O dažnam dar ir kyla klausimas, kur dėti į krūvas sugrėbtus lapus? Ar galima juos deginti? Kas turi tvarkyti nuo kaimyno medžio į mano kiemą sukritusius lapus?

2016-10-19
Šių metų Lietuvos medžiu šalies gyventojai išrinko Stelmužės ąžuolą. Jis auga Stelmužės kaime, Zarasų rajone, ir laikomas seniausiu šalies medžiu. Manoma, kad šiam beveik 10 m apimties ir 19 m aukščio galiūnui yra apie 1000 metų. Stelmužės ąžuolas, pasak Lietuvos 2016 m. medžio rinkimų atrankos komisijos pirmininko


2016-10-19
Tauragiškiai ir miesto svečiai netrukus galės nemokamai naudotis moderniausia ir saugiausia vaikų žaidimų aikštele Tauragėje. 1000 m2 ploto žaidimų aikštelė bus įrengta prie gyvenamųjų namų Gedimino gatvėje, už „Iki“ prekybos centro. Tauragės rajono savivaldybės administracijos Tauragės seniūnijos ir UAB „RRST“ pasirašytoje sutartyje įsipareigota visus darbus atlikti iki 2017 metų liepos 31 dienos.
2016-10-19
Maloniai kviečiame Jus į Izraelio dienos renginį Jurbarke, kuris vyks 2016 m. spalio 26 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje (Vilniaus g. 4, LT- 74127 Jurbarkas). Renginio pradžia 14.00 val.
Jūsų laukia nuotraukų parodos „Popiežiaus Pranciškaus viešnagė Izraelyje“ atidarymas, Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus pranešimas dėl Sinagogų aikštės pavadinimo suteikimo aikštei Jurbarko mieste,
2016-10-18
DELFI kreipėsi skaitytojas, kuris teigė, kad po kilusio didžiulio gaisro Radviliškio rajone jaučiamos skaudžios pasekmės, kurios gali baigtis ekologine katastrofa. Prieš daugiau nei savaitę Radviliškyje įsisiautėjo didžiulis gaisras UAB „Gairelita“ teritorijoje
2016-10-18
Kaune įsikūręs Lietuvos zoologijos sodas pristato dar nematytą naujoką – jauną žirafos patiną Nino. Taip, žirafos Kaune ne naujiena, o Nino jau penkioliktasis ilgakaklis gyvūnas zoologijos sode. Tiesa, trejų metų amžiaus Nino ypatingas – tai pirmoji tinklinė žirafa Kaune.

2016-10-18
Lapkričio 3 - 12 dienomis Egipto mieste El Gouna rengiamas bene didžiausias visų laikų lietuvių vėjo festivalis „Surfhouse Wind Fest 2016“. Toks festivalis, kartu su jėgos aitvarų bei vandenlenčių varžybomis
2016-10-18
Gerbiami žemdirbiai, maloniai kviečiame į šventę „Metų ūkis 2016“, kuri vyks spalio 29 d. (šeštadienį) 12.00 val. Jurbarko kultūros centre. Tradiciškai bus pagerbti šauniausiai ūkininkavę ir Jurbarko kraštui nusipelnę žemdirbiai.
2016-10-17
Baigėsi net dvi dienas Šiaulių arenoje trukęs žirgų konkūrų Pasaulio taurės etapas. Varžybose dalyvavo per šimtą raitelių ir per 200 žirgų. Šeštadienio varžybas laimėjo estas Reinas Pillas, tačiau sekmadienį vykusiose Šiaulių mero taurės kovose pasisekė lietuviams. Trofėjus iš mero Artūro Visocko rankų atiteko garsiam šalies raiteliui Andriui Petrovui.
2016-10-17
Šeštadienį Raudondvaryje (Kauno raj.) pirmą kartą buvo surengtos IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos „Galintos taurė“ ir projekto „Fit model Lietuva“ pasirodymas. Varžybose varžėsi beveik 60 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Kultūrizmo ir fitneso varžybos Garliavoje
2016-10-17
Palangoje atsiras dar vienas objektas, kuris itin patiks prabangą mėgstantiems ir ją sau galintiems leisti poilsiautojams. Vila "Komoda" Palangoje© DELFI (V.Spurytės nuotr.) Meilės alėjoje esančioje istorinėje viloje „Komoda“ jau pluša statybininkai. Istorinį pastatą iš kitų verslininkų prieš trejus metus įsigijo bendrovės „Geras poilsis“ savininkas Egidijus Vičius.
2016-10-17
Yra keletą būdų, kaip prailginti baterijos veikimo laiką. Tais atvejais, kai ypatingai labai reikia, kad telefonas veiktų, rekomenduojama pasinaudoti tokiais būdais: 1. Ekrano ryškumo sumažinimas. Kasdieniam naudojimui turėtų pakakti nuo 50 iki 80%. Vertę rinkitės atsižvelgdami į tai, kad atvaizduojamas ekrane turinys būtų
2016-10-14
Aplinkos ministerija primena ketinantiems žvejoti lašišinėse upėse ateinantį savaitgalį, kad šeštadienį, spalio 15-ąją, jau nebegalios draudimas žvejoti Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių 4 priede nurodytose upėse be kortelės. Taigi spalio 15 d. galima žvejoti be kortelės (su žvejo mėgėjo bilietu), paleidžiant lašišas ir šlakius, arba įsigijus kortelę.

2016-10-14
Rudenį ir žiemą ypatingai verta prisiminti, kad įvairius negalavimus galima malšinti ne tik vaistais, bet ir natūraliomis arbatomis. Rūpestinga „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Kristina Vaičaitienė sako, kad žmogus yra gamtos dalis, todėl gydytis ir apsisaugoti nuo ligų jis gali gamtoje rastų vaistinių augalų pagalba.
„Žolės ir arbatžolės turi savo veikliąsias medžiagas, cheminius junginius.
2016-10-14
Monake parduodamas prabangus butas aukščiausiame kunigaikštystės pastate, „Odeon Tower“ komplekse. Per penkis dangoraižio aukštus įrengtas butas įvertintas 335 mln. JAV dolerių – tai aukščiausia buto kaina
pasaulinėje gyvenamojo nekilnojamojo turto rinkoje, rašo „The Mansion Global“.
2016-10-14
Smegenyse esantis biologinis laikrodis kuo puikiausiai paaiškina, kodėl prieš einant miegoti aplanko noras išgerti vandens. Remiantis su pelėmis atlikto tyrimo rezultatais, būtent vidinis žmogaus organizmo laikrodis ir yra atsakingas už fiziologines organizmo funkcijas. Mokslininkai žinojo, kad graužikus likus dviem valandoms iki miego aplanko troškulys.

2016-10-13
Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ bendruomenė įsitraukė į respublikinį ekologinio švietimo projektą ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“. Šis projektas pradėtas 2016-04-07 (Pasaulinę sveikatos dieną) ir tęsiasi iki 2016-11-11 dienos (Šviesos diena). Projekto tikslas: puoselėti vaiko dvasines, kūrybines galias globojant gamtą, ugdant sveiką gyvenseną, padedant vaikui pajusti gamtos
2016-10-13
Klaipėda yra Baltijos miestų sąjungos narė nuo 1991 m. Baltijos miestų sąjunga jungia apie 100 miestų iš 10 valstybių aplink Baltijos jūrą. Klaipėda dalyvauja BMS veikloje per šios organizacijos komisijas. Spalio 16-19 d. Klaipėda priima Planuojančių miestų komisijos seminarą ir forumą