Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

fhgfjgfjghj
2015-03-13
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba perspėja vartotojus, kad Lietuvos rinkoje platinamas naujas produktas – „maistinis“ vandenilio peroksidas. Šį medikamentą pardavinėjusioms UAB „Ervyda“ Telšių ir Plungės ekologiškų produktų parduotuvėms „Ekonata“ uždrausta šiuo produktu prekiauti, įvardijant jį kaip „maistinį“.
sfsdfsdfsffffff
2015-03-05
Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva” iniciatyva kovo mėnesį sugrįžta projektas „Išmani moteris“ padėti moterims plėtoti savo idėjas ir sukurti verslus.
2013 m. vasarą Vilniuje vykęs projektas dabar plečiasi ir apims Kauną, Klaipėdą ir Šiaulius. Iš viso planuojami 36 renginiai, po 12 kiekviename projekto mieste. „Išmani moteris“ vėl burs bendruomenę, siūlys kvalifikuotas konsultacijas ir padės moterims kurti verslą.
fdhgfdh
2015-03-02
Artėjant pavasariui, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sulaukia vis daugiau klausimų apie sulos rinkimą, gamybą ar pardavimą. Į klausimus apie tai atsako Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Jarošienė.
xdvdxvdxvxcv
2015-02-11
Vasario 11 d., Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius Taline (Estijos Respublika) susitiko ir aptarė prekybos lietuviškais pieno ir mėsos produktais sąlygas su Ukrainos Respublikos valstybinės veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos laikinuoju vadovu Vitalijumi Bašinskiu. Susitikimas įvyko Ukrainai oficialiai patvirtinus naujai suderintus veterinarijos sertifikatus pieno ir mėsos produktų eksportui.
zscfvsdgsdgv
2015-02-09
Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai įsigiję šuniuką ar kačiuką, naujieji šeimininkai po kelių dienų pastebi, kad gyvūnas ligotas, paaiškėja, jog nebuvo paskiepytas arba yra mišrūnas, nors pirko kaip grynaveislį. Kaip neapsigauti?
dfbgdfhdfh
2015-02-05
Vasario 5 d. minint Šv. Agotos ir duonos dieną, svarbu prisiminti, kad tai vienas būtiniausių žmogaus organizmui produktų. Duona kartu su kitais grūdiniais produktais sudaro sveikos mitybos piramidės pagrindą. Vis dėlto, ne visą duoną valgyti naudinga.
rgfrghdfgdf
2015-01-30
Tauragėje kažkas įsitaisė šaudyti palaidus šunis, tiksliau, tai vyksta tik vienoje – M. K. Čiurlionio gatvėje. Gyventojai įtaria, kad šaudoma iš injekcinio šautuvo adatomis su migdomais vaistais. Dėl sekmadienį nušauto šuns Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Žuvusį šunį jo šeimininkas palaidojo savo sode, tačiau kaip įkaltį pasiliko adatą. Kalbama, kad toje pat gatvėje pastarosiomis dienomis buvo nušauti dar du šunys, tačiau keturkojų kūnai netrukus dingo.
fdbgdfbgdfbh
2015-01-29
Įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą prevencinį projektą „Būk pilietiškas, būk saugus" ir bendradarbiaujant su viešąja įstaiga „Šiauliai plius" sukurtas prevencinis filmukas, skirtas itin aktualios problemos - smurto artimoje aplinkoje, prevencijai.
klfjkldsjkdnhg
2015-01-27
Klaipėdoje, prekybos centro „Rimi“ (Liepojos g. 27) parduotuvėje buvo parduodama becukrė mėlynių, aviečių ir braškių skonio kramtomoji guma „Orbit“, kurios etiketėje neparašyta, kad sudėtyje yra aspartamo.
ghjgfhh
2015-01-23
Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, reaguodamas į straipsnius šalies žiniasklaidoje apie tai, kaip asmuo Tauragėje automobilį paliko įvažiavime į savo namo kiemą ir neišvengė policijos pareigūnų baudos, atkreipia dėmesį, kad valstybės institucijų atstovai, atsakingi už saugų eismą, skirtingai vertina paminėtą situaciją.
xcfbvgfbgfbh
2015-01-22
Lietuvos paštas kartu su šalies Policija įspėja gyventojus saugotis sukčių. Savivaldybių darbuotojais prisistatantys asmenys iš senjorų mėgina išvilioti gautas pensijas, teigdami, jog laiškininkas išmokėjo pensiją padirbtais eurais.
fgdfgfdg
2015-01-16
Nuo šių metų pradžios Tauragės apskrityje veiklą pradėjo Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Rimantas Knyzelis.
sfsdfsdvfvf
2015-01-15
Nuo šiol už žvejybą draudžiamu laiku masalui naudojant žuvelę, taip pat už kiršlių, upėtakių, lašišų bei šlakių gaudymą natūralios kilmės masalais gresia griežtesnė atsakomybė.
hnjmhgmk
2015-01-13
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta realizuoti virtas, šaldytas baltakojes blyškiąsias krevetes be kiautų „Sunrise“ (pakuotėse po 300 g, pagaminimo data 04-11-2014, tinka vartoti iki 03-11-2016). Krevetes iš Kinijos importavo ,,SIA Salas zivis“ (Lidonų g. 6C, Ryga, Latvija).
bvxcbcvb
2015-01-12
Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, vykdydami stebėsenos programą, atrinko 2 mėginius šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ištirti laboratorijoje (cheminei taršai nustatyti). Šių produktų gamintojas – aliejaus gamybos įmonė UAB „Vetagra“ (Draugystės g. 4, Vaičiūnų k., Juodšilių sen., Vilniaus r.).
dfhbvgnbvn
2015-01-07
Pirmosiomis 2015 m. dienomis jau yra užfiksuota nusikalstamų veikų, susijusių su netikrų pinigų - padirbtų euro banknotų - realizavimu.
gfhgfhngh
2015-01-05
Praėjusių metų gruodžio 8-31 dienomis policijos pareigūnai, vykdę prevencines priemones šalies keliuose, išaiškino 1 713 pėsčiųjų, 534 dviračių vairuotojų, 12 vadeliotojų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
jinubnyuhyu
2014-12-30
Artėjant euro įvedimui, policija dar kartą įspėja ir primena gyventojams apie galimas grėsmes. Pasak pareigūnų, didžiausios grėsmės yra sukčiavimai, plėšimai ir netikrų eurų platinimas.
logo_projektas
2014-12-19
B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje pristatytas rinkinys ,,Poezija neturi sienų“ (Kaimynai keičiasi kūryba). Tai – kaimynų – Tauragės krašto ir Tilžės (Sovetsko) draugijos ,,Rostok“ rašytojų keitimasis kūryba. Šis leidinys – Tauragės apskrities literatų glaudaus kūrybinio bendradarbiavimo vaisius. Tarptautinį projektą parengė Viešosios bibliotekos direktorius Sigitas Kancevyčius. Leidinį redagavo Bronislovas Jagminas ir Vilija Užmiškienė, techninis redaktorius ir knygos sumanytojas – projekto autorius.
dfhgfdhh
2014-12-17
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Vokietijos apie ekologiškame kūdikių maiste ,,Bio Baby Brei Hirse Apfel Birne” (sufasuotame po 250 g) nustatytus didesnius nei leistina atropino kiekius. Maistas kūdikiams pagamintas Šveicarijoje, o supakuotas Vokietijoje.
hjngftnjgfjgf
2014-12-11
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad visiems pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), kuriems yra paskirta planinė operacija, už operaciją, jai reikalingas priemones nereikia mokėti iš savo kišenės. Už operacijos metu suteiktas paslaugas gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
m bvmjghmjghjy
2014-12-08
Lietuvos keliuose laikotarpiu, kai eismo sąlygas sunkina ilgas tamsusis paros metas, blogas matomumas, taip pat krituliai, slidi danga, į eismo įvykius daugiausia patenka ir juose nukenčia pėstieji. Nerimą kelia tai, kad pastaruoju metu transporto priemonių susidūrimai su pėsčiaisiais įvyksta nereguliuojamose pėsčiųjų perėjose.
logo_projektas
2014-12-05
Ta įkvėpimo kibirkštis manam delne
Pradegino skyles ir vėl matau žvaigždes.
Dėkoju Tau, dangau, ir vėl rašau eiles...
Šiomis Ivetos Skurvydienės eilėmis ,,Vagos“ knygyne prasidėjo rajono literatų klubo ,,Žingsniai“ ,,ataskaitinis“ metų darbas – eilėraščių knygos ,,Žodžiais tiksintis laikas“ pristatymas, pagardintas Tauragės fotografų klubo ,,Fotojūra“ nuotraukomis.
hjmghnmjghnmjghnmj
2014-12-04
Į daugiau kaip 1,3 milijono namų ūkių pradėti siųsti Europos Centrinio Banko (ECB) ir Lietuvos banko parengti informaciniai eurų paketai, kurių kiekviename – praktiška informacija apie grynuosius eurus bei dvi specialiai euro įvedimui pagamintos trimatės valiutos skaičiuoklės.
klmionjuinhuinh
2014-12-01
Kaip informavo Jurbarko valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, UAB ,,Dainiai“ Gedžių kiaulių fermos (Gedžių k., Jurbarko sen.) darbuotojai, š.m. lapkričio 28 d. ryte atvykę į darbą, rado 43 nugaišusias penkių mėnesių amžiaus kiaules.
logo_projektas
2014-11-28
Jurbarko kraštas turtingas meną kuriančiais žmonėmis – čia gyvena nemažai dailininkų, literatų, medžio skulptorių, teatralų, muzikantų, šokėjų... Kiek mažiau galime pasigirti meninės fotografijos kūrėjais. Vienas iš jų - Jurbarke gimęs ir augęs, ilgus metus čia dirbantis Rimantas Akutaitis.
jkjhkhjkkhkkfydft
2014-11-25
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Tarptautiniu maisto saugos kontrolės organizacijų tinklu INFOSAN ir Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gauta informacija apie Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) atšaukiamus iš rinkos amerikietiškus maisto papildus kūdikiams ir vaikams „ABC Dophilus® Powder“.
fgbdfhgdfhbdfhb
2014-11-20
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai su policijos pareigūnais tikrina, kaip prekybininkai laikosi draudimo parduoti energinių gėrimų nepilnamečiams. Didžiausias dėmesys skiriamas šalia mokyklų ir kitų vaikų ugdymo įstaigų esantiems prekybos centrams, parduotuvėms, kioskams.
fhbfhcvbcvbbcb
2014-11-18
Neteisėtas Lietuvoje ir Vengrijoje veikiančias augintinių pardavimo schemas atskleidęs specialus „Dogs Trust” – didžiausios Jungtinės Karalystės (JK) gyvūnų apsaugos organizacijos – 6 mėnesius trukęs tyrimas, prisidėjo renkant informaciją apie neteisėtai ar nusižengiant Lietuvos įstatymams veikiančius gyvūnų augintinių veisėjus, privačius veterinarijos gydytojus bei augintinių vežėjus.
logo_projektas
2014-11-14
Jurbarko Konstantino Glinskio teatrui šie metai – jubiliejiniai.
1959 m. Jurbarko mėgėjų teatro kolektyvui buvo suteiktas Liaudies teatro vardas. 1984 m. į teatrą atvyko dirbti šios aukštosios mokyklos absolventė D. Budrytė-Samienė, kurios diplominis darbas - A. Zudermano „Kelionė į Tilžę“ dalyvavo Mažosios Lietuvos tema rengiamuose festivaliuose ir šventėse: Olštyne, Mrongowo, Krutyn, (Lenkija), Travemiunde (Vokietija).