Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Straipsniai

ghgfnhgnv
2014-10-21
Lietuvos policija, bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant.
gfhfhhh
2014-10-21
Mūsų kraštiečiai iš jų gydymui būtinų vaistų dažniausiai vartoja medikamentus širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų ligoms, diabetui gydyti, kurie yra kompensuojami Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Per šių metų pusmetį vienam pacientui vidutiniškai tokių vaistų teko už 329 litus, o už visus išrašytus kompensuojamus vaistus ir medicinos pagalbos priemones sumokėta apie 333 mln. litų.
cfghfch
2014-10-17
Neretai vykdant patikrinimą stabdomos visos pravažiuojančios transporto priemonės, dėl to susidaro spūstys ir kartais tai sukelia vairuotojų nepasitenkinimą dėl gaištamo laiko. Organizuodami tokius reidus pareigūnai stengiasi išvengti didelių spūsčių bei sudaryti kuo mažiau nepatogumų tvarkingai vairuojantiems asmenims. Tačiau, kaip rodo analizė ir praktika, ankstyvas pirmadienio rytas, ar penktadienio popietė yra būtent tas laikas, kai vairuotojai turi didžiausią tikimybę kelyje sutikti potencialų žudiką - neblaivų vairuotoją, o būtent tokiu laiku gatvėse susidaro didžiausios transporto priemonių spūstys.
logo_projektas
2014-10-16
Tas, kuris nė karto nevažiavo nuo Kauno link Šilutės panemunės keliu, vedančiu pro Vilkiją, Seredžių, Veliuoną, Raudonės ir Panemunės pilis, tas, galima sakyti nematė vieno iš pačių gražiausių Lietuvos kelių. Pravažiavus visus piliakalnius, pilis, pasigrožėjus vaizdingais Nemuno slėniais, įrėminančiais šį kelią iš vienos pusės ir aukštais, medžiais apaugusiais šlaitais iš kitos, pamažu pasiekiame Jurbarką.
cvbcvb
2014-10-16
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, tikrindami, ar teisingai verslininkai perskaičiuoja kainas iš litų į eurus, rugsėjo mėnesį užfiksavo beveik dukart mažiau pažeidimų nei rugpjūtį. Nors bandančiųjų apgauti pirkėjus mažėja, vis dėlto daugiausiai nustatyta neteisingo kainų apvalinimo atvejų.
kandis
2014-10-15
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) sulaukia nemažai vartotojų nusiskundimų ir klausimų apie maistines kandis, šių kenkėjų daromą žalą. Gyventojai teiraujasi, kaip apsiginti nuo šių vabzdžių, kokių imtis apsaugos priemonių ir kt. VMVT specialistai atsako į dažniausiai šia tema užduodamus klausimus.
dfhgfh
2014-10-15
2014 m. spalio 11 d. įsigaliojo Kelių eismo taisyklių (toliau - KET) pakeitimai, patvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. spalio 3 d. nutarimu Nr. 1086. Atkreipiame eismo dalyvių dėmesį į kai kuriuos naujai patvirtintus KET reikalavimus:
medussss
2014-10-09
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad surinkta iš rinkos ir saugiai sunaikinta daugiau nei 600 kg ,,Žiedų medaus Maxima Favorit“ (partijos Nr. MF70020140718), jame nustačius antibiotikų liekanų. Pagal galiojančius teisės aktus, meduje neturi būti jokių farmakologinių medžiagų, pesticidų ar kitų teršalų liekanų.
svirkstas
2014-10-09
105 tūkst. sezoninio gripo vakcinos dozių, nupirktų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, jau keliauja į šalies sveikatos priežiūros įstaigas. Jomis nemokamai bus skiepijami rizikos grupėms priklausantys žmonės, kuriems kyla didžiausias pavojus susirgti gripu. Tai sergantieji lėtinėmis ligomis, nėščios moterys, pensinio amžiaus, slaugos ir globos įstaigose gyvenantys žmonės bei gydymo įstaigų darbuotojai, kuriems tikimybė užsikrėsti gripu ypač padidėja bendraujant su sergančiaisiais.
logo_projektas
2014-10-09
Rašant apie dėmesio vertus žmones, tenka pastebėti, kad kalba visuomet prasideda nuo pašnekovo gimimo metų, kur ir ką baigė, knaisiojamasi po jo gyvenimą, neišvengiamai slystelima geneologiniu medžiu. Gal būtų tikslingiau pradėti nuo dalykų, kurie tarsi tvirtos pėdos jau yra įspaustos jo darbų, tikslingos veiklos kely. O darbai jau tampa istorija...
rdgtdrg
2014-10-07
Valstybės įmonė „Regitra“ (toliau - VĮ „Regitra“) primena dėl leidimo dalyvauti eisme (toliau – leidimas) sustabdymo pratęsimo tvarkos.
fhdfhhd
2014-10-06
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad nuo šių metų spalio 1 d. didėjant minimaliai mėnesinei algai (MMA) didėja ir fiksuotoji privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmoka iki 93 litų. Tai reiškia, kad šiems žmonėms draustumas įsigalios tik pilnai sumokėjus nustatyto dydžio įmoką. Tuomet jie galės gauti ir reikiamas paslaugas gydymo įstaigose, kurias apmoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

fvfbdfgfdgg
2014-10-06
Vilniuje atidaryta 118 karikatūrų paroda-konkursas „Pinigai keičiasi, humoras lieka“. 27 autoriai linksmai, su humoru ir ironija palydi litą ir sutinka eurą. Atidarymo metu paskelbti konkurso laureatai.
Komisija, sudaryta iš konkurso ir parodos organizatorių – Lietuvos banko Pinigų muziejaus ir Nacionalinės karikatūristų asociacijos Humor Sapiens – atstovų, išrinko tris geriausių darbų autorius, jiems atiteko Lietuvos banko įsteigtas 3 452,80 Lt (1 000 eurų) vertės piniginis prizas. Pirmąją vietą pelnė Gintaras Jocius, antrąją – Ilja Bereznickas, trečiąją – Šarūnas Jakštas. Paskatinamieji prizai skirti Jonui Varnui, Justinai Puidokaitei ir Gintautui Stankevičiui.
mikro
2014-10-03
Gyvūnų globos organizacijos kiekvieną dieną gauna po 3–5 prašymus pasidalinti informacija apie rastus ar pabėgusius augintinius. Tačiau labai dažnai suradus juos, neįmanoma grąžinti šeimininkams, nes net 95 proc. dingusių ar rastų gyvūnų yra neženklinti. Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai (spalio 4 d.), Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kodėl augintinius svarbu paženklinti mikroschema. Savo ruožtu Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija (LGTAO) kviečia pasinaudoti galimybe paženklinti savo šunį už simbolinį mokestį.
rdgtdrg
2014-10-02
Valstybės įmonės „Regitra” duomenimis, daugiau kaip 35 tūkst. transporto priemonių valdytojų jau pasinaudojo savo teise prasitęsti leidimo dalyvauti eisme (toliau – leidimas) sustabdymą iki 1 metų laikotarpiui, pagal savo poreikį.
vbgnmbvnbvn
2014-10-01
Varšuvoje vykusiame  26-ajame Europos sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse trečiąją  vietą laimėjo  Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos abiturientas Matas Navickas.
M. Navickas konkurse pristatė darbą „Obels „Malus x robusta“ pražydinimas in vitro kultūroje“. Darbo tikslas – sukurti in vitro technologiją, leisiančią greitai pražydinti obelį „Malus x robusta“. Šis mokslinis projektas – ketverių metų darbo laboratorijoje rezultatas.
zczxcxcv
2014-09-30
Parengtas teisės akto projektas, palaidosiantis sukčiavimą išankstiniais kasos aparatų kvitais („prečekiais")
2014 m. rugsėjo 25 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad parengtas VMI prie FM viršininko įsakymo pakeitimas, pagal kurį nuo kitų metų gegužės 1 d. visais atvejais, kai viešojo maitinimo įmonių klientams yra išduodamos išankstinės sąskaitos („prečekiai") su nurodyta mokėtina suma, tokių sąskaitų duomenys privalės būti išsaugoti kasos aparatų kontrolinėje juostoje, o tokios sąskaitos pabaigiamos fiskalinio kvito spausdinimu. Šiam projektui pritarė su VMI aktyviai bendradarbiaujanti Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija.
hgvgbnvfdhfdgh
2014-09-30
Įgyvendinant Aplinkos ministerijos inicijuotą „Žvejybos rojaus“ projektą, Zarasų rajone, Gražutės regioniniame parke – Asavo bei Luodžio ežeruose ir Antalieptės mariose – įveisti šamai. Jie anksčiau gyveno Šventosios aukštupio vandens telkiniuose, bet per pastarąjį penkiasdešimtmetį išnyko. Pasak ichtiologų, išnykimo priežastys nėra visiškai aiškios.
Į Asavą buvo paleista 5 tūkst., Luodį – 25 tūkst., o į Antalieptės marias – 30 tūkst. nuo 10 iki 15 cm dydžio šamukų. Kadangi šamai žiemoja 10-12 metrų gylyje, jie patys turėtų susirasti žiemojimui geriausias vietas.
ghgfhjghgh
2014-09-29
2014 metų pradžioje Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Tyrimas pradėtas gavus įvairių bankų atstovų pranešimus, kad nuo 2013 metų lapkričio mėn., įvairiose Lietuvos vietose, ant bankomatų pinigų išdavimo nišų neteisėtai buvo sumontuojami (pritvirtinami) įrenginiai, visiškai blokuojantys pinigų išdavimą. Bankomate pasirinkus pinigų išdavimą, pinigai būdavo išmokami, tačiau pritvirtinta pinigų gaudyklė juos surinkdavo ir asmuo nieko negaudavo.
fgdfgdfg
2014-09-29
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai rugsėjo 17-18 dienomis surengė kanapių pjūtį net trijuose Lietuvos rajonuose. Apie 12 kg kanapių ir jų dalių buvo eliminuota iš apyvartos ir nebežalos jaunų organizmų, nes, būtent, jaunimas yra pamėgęs laisvalaikį leisti su „žolės" doze.
kavine/ar/restoranas
2014-09-26
Renkantis užkandinę, kavinę ar restoraną, nebereikia pasikliauti vien tik draugų rekomendacijomis. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai beveik metus tikrindami viešojo maitinimo įmones, jas įvertina nuo 1 iki 5 balų pagal tai kaip laikomasi higienos ir technologinių reikalavimų. Balus simbolizuoja puodeliai. Kuo jų daugiau, tuo geriau įgyvendinti reikalavimai.
Nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio, kai startavo viešojo maitinimo įmonių vertinimo projektas, įvertinta ir balai suteikti daugiau kaip 1,5 tūkst. užkandinių, barų, picerijų, kebabinių, kavinių, restoranų visoje Lietuvoje. Vilniuje 432 viešojo maitinimo įmonės „turi puodelius“, Kaune – 347, Klaipėdoje – 184, Panevėžyje – 46.
lksdfldjopjgh
2014-09-26
Daugelyje šalies savivaldybių javapjūtė  ir rapsų derliaus nuėmimas jau baigtas. Nepaisant permainingų pavasario orų, javų derlius šiemet žada siekti 5 mln. t, iš jų vien kviečių bus prikulta apie 3 mln. t. Derlingiausiais javais šiemet labiausiai džiaugiasi Šakių rajono žemdirbiai.
tufhghgfhgfh
2014-09-25
Rugsėjo 15-23 d., 34 valstybių teisėsaugos institucijos ir tarptautinės organizacijos, koordinuojamos ir padedamos Europolo, sujungė savo pajėgas didžiausioje kada nors surengtoje slaptoje tarptautinėje operacijoje „Archimedes", nusitaikydami į organizuotų nusikalstamų grupuočių veiklą bei jų infrastruktūras visoje Europos Sąjungos teritorijoje.
logo_projektas
2014-09-25
Jaukų savaitgalio vakarą kalbamės su Viešvilėje gyvenančiu, aukštuosius dailės mokslus baigusiu simpatišku milžiniško stoto skulptoriumi Juozu Budzinausku. Pagrindinis jo užsiėmimas, kaip jis pats sako, šiuo metu yra dailės pamokų dėstymas Smalininkų Lidijos Meškaitytės ir Viešvilės pagrindinėse mokyklose. Klausiame, ką dar be šio darbo šiuo metu veikia profesionalus skulptorius.
frghdfgdfg
2014-09-25
Vilniaus dailės akademijos valdomoje Panemunės pilyje šią vasarą lankytojams buvo ką veikti. Keliaujančių vaizdingomis Jurbarko rajono panemunės pakrantėmis, nusėtomis piliakalniais, istorinėmis gyvenvietėmis ir dvarais, akis patraukia Raudonės ir Panemunės pilys. Pastaroji, dar vadinta Vytėnų, Gelgaudų pilimi, yra autentiška, geriausiai per šimtmečius išlikusi pilis Lietuvoje. Žinia, istorinių negandų pilis neišvengė ir senųjų interjerų joje neliko, bet įdomybių yra. Panemunės pilis turtinga, nors ir nukentėjusiomis, bet gausiomis freskomis. Pilies valdytojai puošė pilies sienas renesanso, baroko stilių, dar vėliau klasicistinėmis freskomis. Pastarosios labiausiai vertinamos, dalis jų konservuotos ir rodomos lankytojams.
dgvvvghhhgg
2014-09-24
Europos Komisija (EK) skatina ES pagamintos produkcijos pardavimus ne tik taikydama eksporto subsidijas, bet ir remdama žemės ūkio produktų pardavimo skatinimo programos (rinkodaros priemonių) taikymą vidaus rinkoje ir trečiosiose šalyse. Remiamos tokios eksporto skatinimo priemonės, kaip dalyvavimas parodose ir mugėse, degustacijos, reklama televizijoje, radijuje, spaudoje, katalogų leidyba, ryšiai su visuomene.
dgdfgg
2014-09-24
Valdantieji rudenišką tautos nuotaiką skaidrina žiniomis apie jau spalį didinamą minimalų mėnesio atlyginimą. Netrukus jis bus lygiai 300 erų (1035 litai) . Pasak ekonomisto Nerijaus Mačiulio, augančią atlyginimo naudą pajusime per ateinančius dvejus metus, kuomet Lietuvos gyventojų perkamoji galia sugrįš į prieškrizinį lygį.
dgvvvghhhg1ghh
2014-09-23
Šiandien, rugsėjo 9 d., ūkio ministras Evaldas Gustas dalyvavo didžiausios Lietuvoje parketo ir skietmedžio grindų gamintojos UAB „Boen Lietuva" oficialiame gamybos linijų, perkeltų iš Vokietijos ir Austrijos, atidaryme. UAB „Boen Lietuva“  per paskutinius ketverius metus Lietuvoje investavo 215 mln. litų, šiemet ketina investuoti dar 25 mln. litų.
dggghgggg
2014-09-23
Šių metų rugiapjūtė jau yra finišo tiesiojoje,  nuimta 88,4 proc.  javų derliaus.
„Tenka daug važinėti po Lietuvą, kai kur derlius jau nuimtas, kai kur dirba kombainai. Žemdirbiai dirba ir skuba sutvarkyti laukus, kol dar geri orai. Mano žiniomis, šiemet derlius turėtų būti geresnis, palyginti su praėjusiais metais“, – kalbėjo Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento  direktorius Rimantas Krasuckis. Javų nuimta 88,4 proc., prognozuojamas derlius – 4,7 mln. t. Tačiau, vertinant preliminarius nuimto derliaus vidutinio derlingumo rezultatus, tikėtina, kad lūkesčiai bus viršyti.
sdfsadsghkjlrgh
2014-09-22
Baigėsi priėmimas į profesines mokyklas. Jose mokytis panoro  21,4  tūkst. asmenų, tai 12 proc. daugiau nei buvo planuota priimti.  Pernai buvo priimta 21,2 tūkst. asmenų,  arba dešimtadaliu daugiau planuoto skaičiaus.