Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama

Straipsniai

j
2016-05-26
Gegužės 25 d. savivaldybės aikštėje Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius susitiko su klubo „F.O.C.U.S“ running” bėgikais, bėgančiais nuo Vilniaus iki Nidos. Ši neeilinė akcija – tai įžanga į paskutinį gegužės savaitgalį vyksiantį didžiausią šalies sporto ir sveikos gyvensenos festivalį „Sveika, Neringa!”.
k
2016-05-26
Penktadienį, gegužės 27 d., klaipėdiečiai kartu su visos Europos gyventojais raginami pakviesti savo kaimynus į bendrą iškylą daugiabučio kieme, gretimais esančiame skvere, parke ar aikštėje. Taip miestiečiai kviečiami paminėti tarptautinę Kaimynų dieną bei artimiau susipažinti su galbūt iki šiol tik iš matymo pažinotais savo kaimynais. Klaipėda visada garsėjo
z
2016-05-26
Veisiejų regioninio parko lankytojų centras gegužės 28 d. (šeštadienį) kviečia į pėsčiųjų žygį Ančios ežero pakrante. Ančios ežeras yra didžiausias ir gražiausias Veisiejų regioniniame parke. Tai - rininės kilmės Pietų Lietuvai būdingas iš šiaurės į pietus ištįsęs, sudėtingų kranto linijų ir nelygaus dugno dubaklonis. Žygio metu bus galima pasigrožėti tik Dzūkijai būdingais, turtingais uogomis ir grybais, pušynais.

2016-05-26
Nors stojamieji artėja septynmyliais žingsniais, tačiau tikrai dar ne visi abiturientai yra apsisprendę, ką studijuoti ir kur. Kaip nepasiklysti informacijos gausoje, išsigryninti prioritetus ir tinkamai pasirinkti studijų kryptį, pasakoja Šiaulių universiteto karjeros konsultantė Sigita Gintilaitė. Savo patirtimi taip pat dalijasi alumnai Gabrielė Gendvilaitė ir Tautvydas Milaknis
v
2016-05-25
Šiandien Tauragėje atidaromi rekonstruoti vandens gerinimo įrenginiai, suteiksiantys galimybę tauragiškiams gerti kokybiškesnį vandenį.Rekonstruotų įrenginių galingumas - 11 880 m3 per parą. Šie įrenginiai aptarnaus beveik 11 tūkst. būstų Tauragėje, t. y. daugiau nei 26 tūkst. Tauragės gyventojų, prisijungusių prie centralizuotų vandens tiekimo tinklų.
v
2016-05-25
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija parengė įstatymo pataisas, kuriomis siekia, kad vaiko pinigus nuo septynerių metų galėtų gauti ne tik gausios šeimos. Pataisose numatyta, jog išmoką gaus visos vaikus auginančios šeimos, kurių vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio. Šiuo metu ši suma sudaro 153 eurus.
b
2016-05-25
GRYNAS.lt skaitytoja užfiksavo, kaip Palangoje, Baltijos jūros pakrantėje, maudosi bebras. Moterį toks vaizdas nustebino, o kalbintas gamtininkas taip pat sutiko, kad tai yra ganėtinai retas reiškinys, nes jūra nėra bebrų gyvenamoji vieta. Paprašytas pakomentuoti skaitytojos užfiksuotą situaciją, gamtininkas Deividas Makavičius GRYNAS.lt teigė, jog bebrų jaunikliai kartais paklysta ir taip atsiduria prie jūros

s
2016-05-25
Labradoro retriverė Amber, niūfaundlendas Lokis ir vengrų vižlė Vėtra svečiavosi SOS vaikų kaime. Šie terapiniai šunys atkeliavo susipažinti su vaikais, su kuriais dirbs visą pusmetį. Kaniterapijos užsiėmimų metu psichologai kartu su terapiniams užsiėmimams paruoštais šunimis stengsis padėti vaikams įveikti jų baimes, nepasitikėjimą, pykčio protrūkius, pamiršti patirtus skaudžius išgyvenimus, skelbiama pranešime spaudai.

u
2016-05-24
Gegužės 19 dieną Jovarų pagrindinės mokyklos aktų salėje įvyko Tauragės senjorų trečio amžiaus universiteto 2014-2016 mokslo metų baigiamasis renginys. Iškilmingą mokslo metų baigimo ceremoniją tradiciškai susirinkusieji pradėjo studentų himnu „Gaudeamus“.
m
2016-05-24
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas gegužės 27 dieną susitiks su klubo “F.O.C.U.S running” bėgikais, bėgančiais nuo Vilniaus iki Nidos. 20 bėgikų vos per penkias dienas ketina įveikti daugiau kaip 430 kilometrų. Visą distanciją bėgikai padalijo į penkias dalis, ir grupėmis pasikeisdami bėgs distancijas nuo 50 iki 130 kilometrų.
s
2016-05-24
Kuomet policijos pareigūnai gavo pranešimą apie gatvėje klaidžiojantį šunelį, jie tikrai nesitikėjo išvysti tokį vaizdą. Buvo sunku suprasti, kad tai apskritai yra šuo, Nelaimėlis sunkiai orientavosi aplinkoje ir eidamas trankėsi į pakeliui pasipainiojusius daiktus, nes, kaip vėliau paaiškėjo, buvo apakęs ir kurčias, skelbia portalas letena.lt.

b
2016-05-24
Balandžių lizduose ir išmatose kaupiasi įvairios bakterijos, todėl, gyvendamas netoli šių paukščių buveinių ar neatsargiai valydamas jų išmatas, žmogus rizikuoja susirgti, LRT RADIJUI teigia bendrovės „Dezinfa” vadovė Margarita Kutkaitė. Biologas Liutauras Grigaliūnas priduria, kad balandžių išmatos kenksmingos ne tik žmonių sveikatai, bet ir automobiliams bei pastatams.
p
2016-05-23
Penktadienį Anykščių rajono savivaldybėje buvo pasirašyta sutartis su medinės Vorutos pilies statybų rangovais. Viešojo pirkimo konkursą laimėjo UAB „POVILO GURKLIO FIRMA“, kurios specialistai turi 18 metų statybų, rekonstrukcijos ir restauravimo darbų patirtį. Iš viso paraiškas dalyvauti viešojo pirkimo konkurse pateikė 6 dalyviai, skelbiama pranešime spaudai.


l
2016-05-23
Vaiduokliškos istorijos masino ir gąsdino žmoniją nuo neatmenamų laikų. Šiomis dienomis jų pasitaiko vis rečiau, tačiau vienas įvykis, nutikęs Liberijoje, prikaustė ne tik civilių gyventojų, bet ir valdžios institucijų dėmesį, skelbia portalas kablys.lt. Apleistas krovininis laivas sukėlė daug diskusijų tiek žiniasklaidoje, tiek vietinių gyventojų rate


t
2016-05-23
Anykščių turizmo informacijos centras rajono Tarybos prašo leisti įsigyti turistinį traukinuką, kuriuo iš miesto centro į Medžių lajų taką būtų vežami turistai. Skaičiuojama, kad turistinis traukinukas galėtų kainuoti apie 100 000 eurų be PVM mokesčio. Turistinį traukinuką, kaip rašoma rajono Tarybai pateiktame sprendimo projekte, nutarta pirkti stebint turistų srautus ir įvertinus nepalankią situaciją dėl privažiavimo iki Medžių lajų tako.

d
2016-05-23
Šių metų gegužės 1 d. įsigaliojo Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo renginių metu Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje. Remiantis šiuo sprendimu uždrausta prekiauti alkoholiniais gėrimais Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje švenčių, masinių renginių
l
2016-05-20
Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!" pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Šio projekto partneriai yra kelios dešimtys nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, savivaldybių ir socialiai atsakingų įmonių. Kviečiame pilietiškus žmones
g
2016-05-20
Kas trečias Lietuvos gyventojas sutiktų, jog šalia jo namų įsikurtų nedideli vaikų globos namai ar vaikų iki trejų metų globos namai. Mažiau nei dešimtadalis gyventojų pritartų, kad kaimynystėje įsikurtų proto ar psichikos negalią turinčių asmenų globos namai – atskleidė sociologinis tyrimas „Lietuvos gyventojų požiūris į institucinės globos pertvarką“.
t
2016-05-20
VšĮ „Užstato sistemos administratorius“ duomenys rodo, kad Lietuvos gyventojai po truputį pripranta prie vienkartinių gėrimų pakuočių užstato sistemos. Per tris pereinamuosius mėnesius į taromatus ir rankinio surinkimo vietas jau grąžinta per 51 milijoną pakuočių: 36,8 mln. vienkartinių gėrimų pakuočių ir 14,3 mln. daugkartinės taros
s
2016-05-20
Didžiausia ieškančių antros pusės klaida – trūkumų medžioklė ir privalumų neigimas. Turime milžinišką pasirinkimą ir lengvai nurašome potencialius partnerius, nes jiems šiek tiek pritrūksta iki mūsų idealios vizijos. Privalumų nematome, nes jų neieškome. Pažinčių svetainės flirtas.lt ekspertas dalinasi patarimais, ko ieškoti potencialioje antroje pusėje. „Jei žmogus neturi trūkumų
r
2016-05-19
Siekdama turėti patikimus duomenis apie šalies kelių transporto priemonių parką, valstybė yra įpareigojusi „Regitrą“ tvarkyti Kelių transporto priemonių registrą.
s
2016-05-19
Jau šį šeštadienį, gegužės 21-ąją, į Klaipėdos senamiestį kvies daugybė smagių renginių. Nuo ankstaus ryto vyks MPB „Žemaitija“ LDK Butigeidžio dragūnų bataliono renginiai, vidurdienį, senamiestyje pasklis Gatvės muzikos dienos ritmai, o vakare, susipažinti su Klaipėdos muziejais, pakvies tarptautinės akcijos „Muziejų naktis“ renginiai.
s
2016-05-19
Gegužės 21 dieną, šeštadienį, VU Botanikos sode vyks didelė šventė – tarptautinė biologinės įvairovės diena(International Day for Biological Diversity), skelbiama pranešime spaudai. Ši šventė yra dar palyginus „jauna“, nes Jungtinių Tautų Organizacija oficialiai ją paskelbė tik 1993 m.
z
2016-05-19
Gegužės 28 d. šeštadienį kviečiame į pėsčiųjų žygį po Lyduvėnų kraštą šiaurinėje Dubysos regioninio parko dalyje. Keliausime po Lyduvėnų kraštovaizdžio ir Dubysos hidrografinį draustinius, grožėsimės įvairių atspalvių žaluma pasipuošusia gamta, loviniu Dubysos slėniu.

m
2016-05-19
Jau ateinantį šeštadienį, gegužės 21 dieną, visi Lietuvos miestai bus ypatingai skambūs –šalyje vyks jau 10-oji Gatvės muzikos diena, kurios metu įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose muzikantai keliauja į gatves, skverus, parkus ir dovanoja savo muziką.
Jurbarke šį šeštadienį nuo pat 10 val. ryto kviečiame pasidžiaugti ir palaikyti mūsų muzikantus – jie Jūsų lauks ir Jums muzikuos skverelyje prie „Liukso“, Kauno gatvėje (prie fontano), „Maximos X“ (Dariaus ir Girėno g.) aikštelėje, Jaunimo parke bei prie Jurbarko turgaus
u
2016-05-18
gegužės 18 d., 12 val. į Nemuną ties Varviškės kaimu Lazdijų rajone bus pradėtas pilti biologinis preparatas „VectoBac 12AS“ kraujasiurbių upinių mašalų lervutėms naikinti. Planuojama, kad 6,5 tūkst. litrų šio preparato bus išpilta per 5 valandas. „Pats važiuosiu į Varviškes, kad savo akimis pamatyčiau, kaip preparatas pilamas į Nemuną. Pagaliau po penkerių metų pertraukos vėl bus panaudotas šis biologinis ginklas prieš kraujasiurbius upinius mašalus, kurie kas vasarą kankina Dzūkiją.
n
2016-05-18
Šiandien Marijampolėje iškilmingai atidaryti pusiaukelės namai, kurių svarbiausias tikslas - padėti motyvuotiems, nepriekaištingo elgesio nuteistiesiems sparčiau ir kokybiškiau integruotis į visuomenę. „Į pusiaukelės namus turime žiūrėti kaip į pažangą – tai tarsi tarpinė stotelė tarp kalėjimo ir laisvės, tai namai, kur nuteistasis dar sykį galės apmąstyti, kokias klaidas jis padarė, įkvėpti laisvės oro ir nuspręsti, kokiu gyvenimo keliu jam eiti. Ar vėl po kelerių metų sugrįžti už spygliuotų tvorų, ar tapti doru valstybės piliečiu“
t
2016-05-18
Šiandien visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė muziejų diena. Tą dieną stengiamas atkreipti visuomenės dėmesį į muziejus, parodyti ne visada matomą muziejininkų darbą.1977­aisiais Maskvoje vykusios 11­osios Tarptautinės muziejų tarybos Konferencijos metu ir buvo nuspręsta minėti Tarptautinę muziejų dieną. Nuo 1978 m. ši šventė gegužės 18 dieną minima 150 šalių.
z
2016-05-18
Zarasų apžvalgos ratas – Lietuvoje unikalus ir analogų neturintis statinys yra 17 metrų aukščio ir net 34 metrų pločio, nuo jo atsiveria įspūdingas vaizdas į Zaraso ežerą bei Zarasų miesto apylinkes. Nusileidus laipteliais žemyn, galima keliauti Zaraso ežero pakrantę juosiančiu taku, kuris tęsiasi beveik pusantro kilometro. Kviečiame pasigrožėti Zarasų apžvalgos rato fotografijomis.

k
2016-05-17
Gegužės 16 dieną dešimčiai LDK Vaidoto bataliono šauktinių karių, kurie pareiškė turį abejonių dėl Ruklos įgulos valgykloje tiekiamo maisto, vakarienei pasiūlytas alternatyvus maitinimas – sausas davinys. Toks sprendimas buvo priimtas, kai grupė karių pareiškė atsisakantys valgyti valgyklos tiekiamą maistą po šiandien paskelbtos žinios apie Mokomojo pulko kario mirtį.