Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaityti skelbimus

 

Įdėti skelbimą

Renginiai

 

Akcijos

reikaaaa
Metalinė kalvio tvora (1250 x 2000 mm) - 99 Lt. Akcija galioja iki rugpjūčio 31 d.
Statybiniams mišiniams "MITTO" - 5 proc. nuolaida.
Mineralinei vatai "ESSENTIA" - 5 proc. nuolaida.

Dariaus ir Girėno g. 98, Jurbarkas
Tel.: 8 606 12 219, 8 681 73 696
El. paštas: edmundas22@hotmail.com

Straipsniai

gfhgfvnhgvfhngfnhgfh
2014-08-14
Remiantis naujausiais Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) duomenimis, šalyje įsibėgėja antrasis renovacijos etapas. Šiuo metu 20 Lietuvos savivaldybių yra parengusios 325 namų energinio efektyvumo didinimo projektus, iš kurių 271 jau yra suderintas, dėl 120 namų atnaujinimo yra įvykę gyventojų susirinkimai.
dfgbgggggggggggggggg
2014-08-14
Informuojame, kad 2014 m. nuo rugpjūčio 18 d. dėl kelyje Nr. 136 Vinčai-Pilviškiai-Vilkaviškis ruože nuo 16,800 iki 17,580 km. bus vykdomi Pilviškiuose esančio tilto per Šešupės upę rekonstravimo darbai, kurių metu transporto priemonių eismas nukreipiamas keliais A-16 Marijampolė-Kybartai-Kaliningradas, A - 5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, keliu Nr. 230 Mauručiai-Vinčai-Puskelniai.
gfbvfhvgzxfcvxcv
2014-08-13
Rusijai paskelbus draudimą įvežti į jos teritoriją žemės ūkio produkciją iš visos Europos Sąjungos, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė įpareigojo VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrą (Agentūra) nedelsiant atlikti suderinimo ir sutartines procedūras bei pradėti pieno ir mėsos produktų intervencinių pirkimų ir privataus saugojimo procedūras.
xfxcxcdrfdtrghgh
2014-08-13
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras informuoja, kad vakcina nuo B grupės meningokoko galima pasiskiepyti ir Lietuvoje. Ši vakcina valstybės lėšomis nėra kompensuojama.
fdgfhhuyuyuy
2014-08-12
Susisiekimo ministerijos reguliavimo sričiai priskirtoje bendrovėje „Problematika“ pristatytas modernus, pažangiose pasaulio šalyse neseniai pradėtas naudoti mobilus prietaisas retroreflektometras LTL-M. Tai kelių horizontaliojo ženklinimo matavimo įrenginys, kuris parodo pažymėtos kelio linijos atspindį tamsiuoju paros metu. Atspindžio parametrų matavimas leis išsamiau ir tiksliau kontroliuoti saugiam eismui didelės įtakos turintį faktorių – kelių linijų dažymo kokybę.
lsdgmbopfjbmhop
2014-08-11
Lietuvoje daugėjant gandrų vis ryškėja takoskyra tarp ornitologų ir medžiotojų. Šie sako, kad gandrų populiacija išpūsta dirbtinai ir jau metas nustoti ją didinti, kadangi šie paukščiai labai stipriai praretins gyvūnus, kuriais minta. O ornitologai to girdėti nenori ir sako, kad gamtai kenkia ne gandrai, bet medžiotojai.
gjghkmghkghk
2014-08-11
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, savaitgalį dalyvaudama jubiliejiniame X-ame įvaikinusių šeimų suvažiavime, atkreipė dėmesį, kad šeima yra visuomenės pagrindas, kuris įprasmina žmogaus egzistenciją ir kartu sukuria terpę lavinti, ugdyti ir formuoti jaunąją kartą – tolesnį žmonijos ir visuomenės gyvavimo garantą.
logo_projektas
2014-08-08
Jurbarko rajonas tikrai apdovanotas istoriniais, etnografiniais, etnokultūriniais ir gamtiniais turtais. Vien piliakalnių šiame rajone priskaičiuojama 13-ka. O kur dar palei Nemuną išsidėsčiusios pilys, dvarai ir magazinai, senieji turtingi istorija miesteliai – Seredžius, Veliuona, Raudonė, Vytėnai..
dvgxcvxcvxcv
2014-08-08
„Žiedinės sankryžos – viena efektyviausių priemonių, sprendžiant saugaus eismo problemas. Tose vietose, kur įrengtos modernios žiedinės sankryžos, avaringumas sumažėja beveik 95 procentais“, – sako susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius.
dfgfdbh
2014-08-08

Šiandien Klaipėdoje atidaryta baigta rekonstruoti Kairių gatvė, vedanti iš Tarptautinės jūrų perkėlos į Klaipėdos miestą. Ši gatvė – vienas infrastruktūros projektų, kurį uostamiestyje Europos Sąjungos ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos lėšomis įgyvendino uosto direkcija.
ghjgvjvgj
2014-08-06
Jau visiems aišku, kad nuo kitų metų sausio 1 d. įvedamas euras. Tik ar visi žinome, kaip naują valiutą rašyti rišliame tekste, kaip trumpinti?
   Kalbos komisija dar šių metų balandžio 10 d. nutarė teikti euro santrumpą Eur (lito santrumpa Lt). Tarptautinis kodas EUR.
Centų santrumpa lieka ta pati - ct (be taško). Kol bus ir litai, ir centai, juos galima nurodyti šalia, pvz.: 3 euro centai, 3 euro ct, 3 Eur ct.
jkgkhkmhjk
2014-08-05
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena tėveliams, kad dabar pats metas pasirūpinti vaikų sveikatos profilaktika ir neatidėlioti to rudeniui. Kasmet rugsėjo pradžioje mokiniai privalo mokyklai pateikti vaiko sveikatos pažymėjimą, tai reikės padaryti ir šiemet. Už tokią profilaktinę patikrą mokėti nereikia, nes vaikučiai yra draudžiami valstybės, o jiems suteiktos sveikatos priežiūros paslaugos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.
jkgkhkmhjkl.l
2014-08-05
Plastikinis maišelis sūreliui, kitas – ananasui ir dar pora jų smulkiems užkandžiams susidėti. Tai – šių dienų pirkėjų apsipirkimo įpročių iliustracija. Įpratę plastikinius vienkartinius maišelius naudoti perdaug neskaičiuodami, šių jie sunaudoja įspūdingais kiekiais. Vėliau plastikiniai maišeliai patenka į gamtą, kurioje kelia grėsmę joje gyvenantiems paukščiams ir žinduoliams.
hjmhbjhgj
2014-08-04
Šiemet per pirmąjį pusmetį šalyje pradėti renovuoti 423 seni daugiabučiai – tai beveik 90 proc. visų pagal Daugiabučių atnaujinimo programą modernizuotų tokių namų. Pagal šią programą 2005-2012 metais buvo atnaujinti tik 479 daugiabučiai. Tad per vienus, 2014-uosius, metus bus renovuota beveik tiek pat daugiabučių, kiek ligi šiol per aštuonerius.
kjhkjhkjkk
2014-07-31
Gyventojams, kurie laukia per ekonominį sunkmetį sumažintų senatvės ir netekto darbingumo (invalidumo) pensijų kompensavimo, nereikės teikti jokių papildomų prašymų, o pinigai jiems bus pervesti ar pristatyti taip, kaip tai daroma šiuo metu.
hnjgfnjgjm
2014-07-31
 Įsiplieskus naujam afrikinio kiaulių maro židiniui Ignalinos rajone, Žemės ūkio ministerija primena kiaulių laikytojams būti budriems ir apsaugoti savo kiaules griežtai laikantis biologinio saugumo priemonių.
fhhfyhfghvghn
2014-07-28
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (toliau – ULAC) duomenimis, Šiaulių rajone kilęs salmoneliozės protrūkis siejamas su maisto tvarkymo subjekto veikla. Iki 2014-07-21 Šiaulių visuomenės sveikatos centras užregistravo 18 susirgusiųjų ūmia žarnyno infekcine liga asmenų, kaip įtariama, susijusių su tuo pačiu rizikos veiksniu. Penkiolikai susirgusiųjų salmoneliozės diagnozė patvirtinta bakteriologiniu tyrimu. Tarp susirgusiųjų 11 vaikų. Salmonella Enteritidis sukėlėjas nustatytas protrūkio priežastimi. Dauguma ligonių gydomi ligoninėse.
jgjgjgj
2014-07-27
„Žemės ūkio laukia puiki ateitis, dėl to nė kiek neabejoju, tačiau visą kaimą išlaikyti gyvuojantį sudėtingiau, bet vilčių yra, tam tikras judėjimas vyksta. Štai Kaišiadorių rajono Kaktiškių kaime, kur mūsų šeima  įsikūrė, niekas daugiau nuolat ir negyveno, mes vieni,  bet dabar  šalia kuriasi dar vienas jaunas ūkininkas, būsim dviese. Jaunojo ūkininko šeima – žmona Asta ir penkerių Ieva bei pustrečių Faustas“,  – pasakoja 27 metų Saugirdas Liubševičius.
logo_projektas
2014-07-25
„Šiandien apie politinius kalinius ir tremtinius mes kalbame su pagarbos gaida lūpose. Prisimename ir girdime pasakojimus, bylojančius, kiek anuomet šiems žmonėms teko iškentėti dėl vieno – dėl meilės ir ištikimybės savo tėvynei. Nė vienas iš mūsų, šiandien tik galinčių bandyti įsivaizduoti, kas vyko praeityje, negali suprasti ir pajusti to, kas dėjosi viską išgyvenusiose širdyse ir mintyse.
logo_projektas
2014-07-18
Norint kalbėti apie žmogų, kurį, regis, daugiau nei šiek tiek pažįsti, savotiškai sutrinki, nes nežinai nuo ko pradėti. Ypač kai žmogus yra žinomas, matomas, turintis daug sugebėjimų organizacinėje, kūrybinėje, visuomeninėje veikloje. Galų gale yra labai simpatiškas, protingas ir kurio asmenybę žino šalies bohemos atstovai, literatai, menininkai.
xcvcxvcxv
2014-07-17
Liepos 18 d. Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras išleidžia 25-ą „Visuotinės lietuvių enciklopedijos“ tomą ir tuo užbaigia šio visiems lietuviams reikšmingo leidinio leidybą.  
2015 m. pradžioje dar numatyta išleisti Papildymų tomą, kuriame bus enciklopedijoje vartojamų autentiškų tikrinių vardų ir jų lietuviškų atitikmenų sąrašas, pastebėtų didesnių klaidų atitaisymai ir kt.
fbcvbcvb
2014-07-17
Daugiausia gyventojų šalyje dirba pardavėjais, o didžiausias pajamas gauna skrydžių vadovai. Tai paaiškėjo šalies draudėjams pateikus informaciją apie jų darbuotojų profesijas.
dfsafsdgfdsff
2014-07-17
Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB ,,Labnora” konditerijos įmonės (Pavenčio g. 4, Kuršėnai, Šiaulių r.) veikla. Įmonė laikinai nedirbs, kol bus atliktas tyrimas dėl galimo žarnyno infekcijos protrūkio priežasčių nustatymo.
logo_projektas
2014-07-11
Nevertėtų net diskutuoti apie tai, yra Tauragėje ar nėra kūrėjų prozininkų, rašytojų, nes žinome, kad nėra. Apie tuos, kurie gyveno šiame mieste ar išėjo Anapilin, žinome, vertiname juos, didžiuojamės jais. Tačiau šiandien negalime pasidžiaugti naujaisiais spausdinto žodžio meistrais, nebent jie būtų labai jau užsislaptinę. Ir, daugelio nuostabai, šią terpę prieš porą metų mėgino užpildyti ūkininkas Remigijus Žukauskas.
fnhjgfjgj
2014-07-11
Šilutės rajone yra vienintelis Lietuvoje vertingos uolienos – opokos – telkinys. Jis nenaudojamas jau 20 metų. Išžvalgyti ir prognoziniai šio telkinio ištekliai siekia keliadešimt tonų. Šios uolienos gavyba galėtų atnešti Lietuvai ekonominės, ekologinės ir socialinės naudos.
gfgf
2014-07-11
Šiandien veiklą pradeda valstybės įmonė Lietuvos oro uostai (LTOU) su trimis – Vilniaus, Kauno ir Palangos – filialais. LTOU generalinio direktoriaus pareigas eis iki šiol VĮ Tarptautiniam Vilniaus oro uostui vadovavęs Gediminas Almantas.
fnhjgfjgjggghghfggfgf
2014-07-11
Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis įsakymu patvirtino slaugytojo diabetologo kvalifikacinių reikalavimų aprašą. Nustatytas slaugytojo diabetologo praktika užsiimančių sveikatos priežiūros specialistų minimalus profesinių kompetencijų ir atsakomybės lygis, būtinas pacientų, sergančių cukriniu diabetu, slaugos paslaugų kokybei užtikrinti.
fnhjgfjgjggghgh
2014-07-11
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) informuoja, kad nuo birželio 30 dienos pradėjo veikti naujos  Mano VMI paslaugos: „Mokesčių mokėtojų įregistravimas / išregistravimas Pridėtinės vertės mokesčio mokėtojų registre / registrinių duomenų keitimas".
fnhjgfjgjfghhgfgf
2014-07-11
Žydi liepos
S. Paltanavičiaus nuotr.
Vasara – laukinių augalų žaliavos rinkimo metas. Aplinkosaugininkai primena, kad Lietuvoje nemažai šių augalų yra reti, saugomi, ir juos rinkti griežtai draudžiama. Leidžiama rinkti tik kai kurių saugomų augalų dalis. Pavyzdžiui, galima rinkti pataisų varpeles jas nukerpant ir iš jų gauti sporas.
fnhjgfjgjfggfgf
2014-07-11
Pradėtos nemokamai dalinti specialios dėžutės elektroninėms atliekoms surinkti. Iš viso tokių dėžučių bus išdalyta 100 tūkst. dėžučių. 
gfgfdgdddddd
2014-07-11
Šiaulių miesto savivaldybėje apsilankę besibičiuliaujančio Jelgavos miesto atstovai pakvietė šiauliečius į didžiausią Baltijos šalyse smėlio skulptūrų festivalį.
Liepos 12–13 dienomis tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį „Summer signs 2014“ organizuojančios Jelgavos miesto savivaldybės įstaigos „Kultūra“ direktorius Mintautas Buškevicas spaudos konferencijos dalyviams pasakojo, kad šiais metais smėlio skulptūrų konkursui buvo pateikta 40 paraiškų.
logo_projektas
2014-07-03
Žaibo pagreičiu gyvenanti Onutė Biknerienė tauragiškiams pažįstama ir kaip mokytoja, ir kaip aktorė, ir kaip šokėja, ir kaip keliautoja, ir kaip labai malonus, nuolat besišypsantis žmogus. Kiek moteriai metų, neverta spėlioti – jos veide tarsi parašyta, kad jai metų yra tiek, kaip atrodo ir kaip pati jaučiasi.
nemok
2014-07-03
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad nuo šiol dėl storosios žarnos vėžio pagal mūsų šalyje vykdomą prevencinę programą žmonės nemokamai galima išsitirti jau visoje Lietuvoje. Ši galimybė atsirado, kai nuo š. m. liepos 1 d. minėta prevencinė programa buvo praplėsta ir yra pradedama vykdyti Telšių, Marijampolės ir Utenos apskrityse.
migr
2014-07-03
Nuo 2014 m. liepos 1 d. šalies policijos padaliniuose įgyvendinta nemažai struktūrinių ir organizacinių pokyčių, susijusių su migracijos padalinių ir Lietuvos kelių policijos tarnybos veikla.
Atsižvelgiant į tam tikrus personalo ir funkcijų neatitikimus šalies migracijos padaliniuose, įgyvendinta teritorinių policijos įstaigų migracijos padalinių optimizavimo koncepcija, pagal kurią šalies apskričių policijos komisariatų migracijos poskyriai ir grupės tapo pavaldūs atitinkamo apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriui, o Vilniaus apskrities policijos migracijos padaliniai - Migracijos valdybai.
sdfdggfh
2014-07-03
Lietuvos policija atkreipia dėmesį, kad pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje yra klaidingai pateikiama informacija apie 2014 m. liepos 1 d. įsigaliojusias kai kurias Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatas. Tai susiję su šio įstatymo 17 straipsniu - Reikalavimai dviračių vairuotojams.
valen
2014-07-03
Valenčiūnų (Šakių r.) vandenvietės tiekiamame geriamajame vandenyje nustatyta žarninių lazdelių (E.coli) ir žarninių enterekokų, kurie gali sukelti žarnyno infekcijas. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Šakių padalinio inspektoriai vos gavę ištirto geriamojo vandens mėginio rezultatus, uždraudė jį tiekti.
skaidri
2014-07-03
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad startavo naujas projektas „Skaidri gamyba" (toliau – Projektas),  juo siekiama išaiškinti apdirbamosios gamybos sektoriaus įmones, kurios galimai slepia pridėtinės vertės ir pelno mokesčius (toliau – PVM, PM) neapskaitydamos dalies gautų pajamų ar kitais būdais mažindamos pardavimų vertę. Šiuo metu VMI tikrina maisto produktų, chemikalų ir chemijos, guminių ir plastikinių gaminių gamybos įmones -  per šiuos ir ateinančius metus iš viso atliks per 300 rizikingiausių gamybos įmonių patikrinimų.
gmo
2014-07-03
Produktai, kurių sudėtyje yra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO), Europos sąjungoje, taip pat ir Lietuvoje, vieni iš labiausiai tiriamų. Išskirtinis dėmesys skiriamas ir konditerijos, ryžių, sojų produktams, maisto papildams, nes siekiama išsiaiškinti, ar juose nėra GMO. Šiemet Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriams patikrinus beveik 3 tūkst. viešojo maitinimo ir gamybos įmonių, nenustatyta nei vieno atvejo, kad maisto produktų gamyboje būtų naudojamos GMO žaliavos arba be atitinkamo ženklinimo.
logo_projektas
2014-06-27
Šeštadienį, birželio 21 d., Jurbarko Vinco grybo muziejuje buvo atidaryta Romarikos Pikelienės šilko tapybos darbu paroda ,,Šilkinė vasara“. Tai antra personalinė autorės paroda. Prieš keletą metų ji buvo surengusi šilko miniatiūrų paroda „Šilkinės Kalėdos‘‘.
logo_projektas
2014-06-20
Panemunių regioninis parkas įkurtas didžiausios mūsų upės – Nemuno – žemupyje. Jo tikslas -  išsaugoti šio slėnio kraštovaizdį. Kitas parko uždavinys – saugoti istoriją. Čia gausu senovės gyvenviečių, senkapių, senųjų neveikiančių kapinių, piliakalnių, kraštą garsinančių Panemunės bei Raudonės pilių, dvarų, senovinių malūnų ir magazinų.
logo_projektas
2014-06-20
Kalbėti apie bene vienintelį Tauragės krašto vaikų poetą Joną Jakštaitį norisi visada. Ir šnekučiuotis su juo malonu. Jonas nedaugžodžiauja, yra paprastas, malonus, nuoširdus vyras, o po jo kūrybinį gyvenimo tarpsnį, turėtų būti, regis, ne itin sudėtinga naršyti. Tačiau toli gražu taip nėra. Rašinio herojus iš tų, kuris eiliuoja tik vaikams, savo požiūriu į aplinką kurią jų pasaulėlį, o tai labai atsakinga. O ir netiesos vaikams rašyti nevalia.
Tema vasros stovykla
2014-06-20
Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis patvirtino Vaikų ir jaunimo socializacijos veiksmų planą, jam numatyta skirti daugiau nei 140 mln. Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės lėšų. Tokiu būdu siekiama didinti vaikų ir jaunimo socializacijos veiklų įvairovę, plėtrą ir kokybę, remti vaikų vasaros poilsį, gerinti socializacijos centrų veiklą.
2014-05-30
Kviečiame Jus išbandyti naująjį „Internetinių nuorodų medį" ir išreikšti savo įspūdžius anketoje. Tą padaryti galima modulyje paspaudus mygtuką „Jūsų nuomonė". Tyrimas vykdomas visose Baltijos šalyse, tad Jūsų atsakymai taps svarbia tarptautinio tyrimo dalimi. Atsiliepimų labai lauksime iki š.m. gegužės 30 d.
2014-03-28
Kovo 21 d., Jurbarko rajone, tarp Šimkaičių ir Vadžgirio, įspūdingai sutvarkytoje Bebirvos upelio pakrantėje buvo atidarytas naujas poilsio traukos centras  - „Dvaras Bebirva“.
logo
2014-03-01
Vilkyškiai – Vakarų Lietuvos miestelis Pagėgių savivaldybėje, prie kelio Pagėgiai-Jurbarkas. Tai urbanistikos paminklas su išlikusia senąja urbanistine struktūra - gatvių tinklu ir aikštės suplanavimu.