Svetainių, nuorodų, tinklalapių katalogas, nemokama reklama

Straipsniai

2017-10-18
Turbūt nerasime moters, kurios dekoratyvinės kosmetikos krepšelis būtų tuščias. Įvairios priemonės lūpoms, dažai, blizgiai ir pieštukai lūpoms, bei dekoratyvinės kosmetikos priemonės akims – blakstienų tušas, akių pieštukas ir šešėliai – yra kosmetikos priemonės, kurias dažniausiai perka Lietuvos moterys. Priemones lūpoms tarp dažniausiai perkamų minėjo 49 proc., o priemones akims – 45 proc. apklaustųjų.
2017-10-18
Įpusėjus rudeniui ypač svarbu kalbėti apie tinkamą imuninės sistemos stiprinimą. Besikeičiantis klimatas, didesnės darbų apkrovos ir vitaminų stoka – priežastys, lemiančios pirmuosius imuniteto silpnėjimo požymius. Pasak mažų kainų vaistinės tinklo „Camelia“ vaistininkės Kristinos Zacharevič, žmonės turėtų atidžiau puoselėti savo organizmą, atkreipti dėmesį į kintantį gyvenimo režimą, o vaikų imunitetu pradėti rūpintis
2017-10-18
Mokslu pagrįsta, kad transriebalai (kitaip vadinami riebalų rūgščių transizomerai) maisto produktuose gali sukelti širdies ir kraujagyslių ligas, vėžį, diabetą, nutukimą, gali turėti žalingą poveikį nėštumui ir vaisiaus vystymuisi. Taip pat patvirtinta, kad šie riebalai yra 4–5 kartus labiau toksiški, nei sotieji riebalai.
2017-10-18
Nuo šių metų rugsėjo 1 d. „Regitra“ atsisakė egzaminavimo aikštelių ir būsimų lengvųjų automobilių vairuotojų įgūdžius tikrina tik realaus eismo sąlygomis. Praėjus mėnesiui po įsigaliojusios naujos tvarkos – reikšmingų pokyčių nėra. „Regitros“ informacinėje sistemoje rugsėjo mėnesį registruota
2017-10-17
Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė ordinus ir medalius 72 įvairių sporto šakų sportininkams, jų treneriams.
Už sėkmingą dalyvavimą tarptautinėse sporto varžybose.

2017-10-17
Tarptautinę kovos su skurdu dieną inicijavo tarptautinis judėjimas už pagalbą skurstantiems „Ketvirtasis pasaulis“. 1992 m. minėtiną dieną patvirtino Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja. Ši diena skirta atkreipti visuomenės dėmesį į skurdžiai gyvenančiuosius, rengiamos paramos akcijos.
2017-10-17
Nors gerų darbuotojų darbdaviai laukia išskėstomis rankomis, ne vienam yra tekę krimsti bedarbio duonos. Naujasis Darbo kodeksas yra sulaukęs nemažai kritikos, tačiau darbo netekę žmonės finansiškai labiau apsaugomi.Deja, ne visi dirbantieji žino, kokios valstybės pagalbos gali tikėtis. Nuo liepos pirmosios darbo netekusieji, jeigu turi įgiję reikiamą darbo stažą
2017-10-17
Galiūnų turnyras „Savickas Classic“ į Vilniaus sporto festivalį atkeliavo jau ketvirtus metus iš eilės. Tradiciškai, jame susirungė stipriausi Lietuvos, Gruzijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos atletai. Lietuvos garbę gynė Mindaugas Jaras, Audrius Jokubaitis ir šilališkis Karolis Aleksandravičius.
2017-10-16
Pasaulinę maisto dieną švęsti pasiūlė Maisto produktų ir žemės ūkio organizacija (FAO Food and Agriculture Organisation). Šios organizacijos iniciatyvą palankiai priėmė ir patvirtino Jungtinių tautų organizacija. Šventę švenčiančios šalys užsibrėžė uždavinį kovoti su badu pasaulyje, plėsti žemės ūkį. Pasaulyje suskaičiuojama apie 800 mln. badaujančių žmonių.
2017-10-16
Sekmadienį, spalio 15-ąją, prasidėjo aktyvusis medžioklės sezonas. Nuo tos dienos leidžiama medžioti žvėris juos varant. Tai būdas, kai medžiojamieji gyvūnai išvaromi į medžiotojų liniją. Iki sezono pradžios vyko selektyvi kanopinių žvėrių medžioklė, daugiau dėmesio skiriant patinų atrankai, rašoma Aplinkos ministerijos pranešime spaudai.


2017-10-16
Socialinis tinklas „Facebook“ turintis daugiau nei 2 mlrd. vartotojų, prisijungiančių bent kartą per mėnesį, gali turėti informacijos apie beveik trečdalį visų planetos gyventojų. Nesvarbu, ar šiame tinkle lankotės kasdien (kaip ir dar 1,32 mlrd. žmonių), ar prisijungiate tik labai retais atvejais, turėtumėte suprasti, kiek asmeninių duomenų pateikiate socialiniam tinklui ir jį valdančiai bendrovei, rašo popsci.com.
2017-10-16
Tyrimų duomenimis, vidutiniškai žmogus per gyvenimą pameta daugiau kaip 3000 daiktų, kurių bendra vertė apie 5000 eurų. Lietuvoje dažniausiai žmonės pameta kuprines, pinigines ir asmens dokumentus. Sostinės viešasis transportas skaičiuoja, kad kiekvieną mėnesį keleiviai pameta apie 100 daiktų, tačiau atsiimti juos nusprendžia kas ketvirtas gyventojas. Dažniausiai


2017-10-13
Spalio 13 dieną Europos šalyse minima Europos saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinti atsargiau elgtis keliuose. Žmonės raginami bent šią dieną kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles. Kiekvienais metais Europos keliuose žūsta daugiau nei 10 000 žmonių vien dėl to, kad nesegi saugos diržų.
2017-10-13
Kai lyja tiek, kiek šį rudenį, galite labai nesunkiai gauti šaltą dušą, kurį sukelia per balas važiuojantys automobiliai. Tik stebint automobilių srautą intensyvesnio eismo gatvėse, panašu, kad daugelis vairuotojų nė nežino ar nesusimąsto, kad už pėsčiojo aptaškymą jiems gresia baudos. Tiesa, bauda gresia tik tuo atveju, jei bus įrodyta

2017-10-13
Europos Komisijai (EK) susidomėjus atskiroms šalims tiekiamo maisto sudėčių skirtumais, pirkėjai pripažįsta ir patys nepatikliai vertiną maisto gaminių etiketes, kuriose nurodyti sveikatingumo žymėjimai. Tarptautinės tyrimų kompanijos „Nielsen“ duomenimis, Lietuvoje yra vieni skeptiškiausių pirkėjų, kurių nepatiklumas lenkia europinius vidurkius.2017-10-13
Kartais viskas yra daug paprasčiau, nei atrodo, o mūsų rūpesčiai iš tikrųjų nėra tokie dideli, kaip įsivaizduojame. Mes tiesiog nepastebime pačių paprasčiausių sprendimų. „Aš esu vienišas ir niekas su manim nenori bendrauti“. Paprastai tokiu metu nepagalvojame, jog paėmę telefono ragelį ar išėję iš namų akimirksniu galime pakeisti savo realybę. Niekas neprivalo mūsų išgelbėti nuo vienišumo.
2017-10-12
Pasaulio sveikatos organizacija antrąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Pasauline regėjimo diena. Šią dieną žmonės skatinami pasirūpinti savo akimis, apsilankyti pas gydytoją. Akys padeda mums pažinti aplinkinį pasaulį, grožėtis juo ir apsisaugoti nuo pavojų. Akys vadinamos sielos veidrodžiu. Privalome jomis rūpintis, nenumoti ranka į akių nuovargį ir skausmus.
2017-10-12
Neseniai Lietuvoje padalinį įkūręs britų FinTech startuolis „Revolut“ šią savaitę pristatė pirmąjį pasiūlymą iš žadėto draudimo paketo - naujų telefonų draudimą, kurio ypač konkurencingos kainos prasidės nuo 77 centų per savaitę, arba 35 eurų per metus. Mobiliojoje programėlėje bus galima apsidrausti net kelis telefonus ar planšetes.2017-10-12
Už save mokesčius mokantiems gyventojams įmokų mokėjimas kaskart sukelia kone įsiūtį. Sunku suprasti, kodėl Lietuvos mokesčių sistema yra tokia sudėtinga, kai, atrodo, sąžiningai juos mokant – išdygsta tyliai snaudžiančios skolos ar sužinai, kad nesi draustas sveikatos draudimu. Tam, kad viskas būtų teisinga, prireikia netgi buhalterio.
„Kiekvienas mano susidūrimas su VMI2017-10-12
Dėl modernių technologijų šiais laikais mes galime mėgautis pačiu egzotiškiausiu maistu. Kartais sunku patikėti, kiek įdomiausių (ir skaniausių) dalykų auga ar gaminama pasaulyje, bet kiek dažnai visa tai tik vartojame, o nepasidomime atsiradimo istorija ar faktais, slypinčiais kiek giliau?
2017-10-11
2001 m. Jungtinių tautų organizacija paskelbė antrąjį spalio mėnesio trečiadienį Tarptautine diena prieš stichines nelaimes. Šią dieną siekiama atkreipti viso pasaulio šalių dėmesį į stichines nelaimes; suteikti informacijos, kaip iš anksto joms pasiruošti ir kaip sumažinti jų padarinius. Atkreipti dėmesį į stichinės nelaimes svarbu, nes jos vyksta vis dažniau ir sukelia vis sunkesnius padarinius.
2017-10-11
Iš žalio dygliuoto kamuolėlio išluptas rudas kaštono vaisius – ne tik smagus žaisliukas vaikams. Kuo šis kevale besislepiantis branduolys ypatingas? Kaštonų vaisių nuluptos, rudos spalvos luobelės tinktūra rekomenduojama norint apsisaugoti nuo infarkto, aukštam kraujospūdžiui gydyti. 30 g luobelių užpilkite litru geros degtinės, palaikykite sandariai uždengtą tamsioje vėsioje vietoje apie mėnesį.2017-10-11
Vaikštinėdamas Aukštadvario regioninio parko taku DELFI skaitytojas Vytautas nustebo išvydęs neįprastos išvaizdos grybą. Vyras kreipėsi į redakciją klausdamas, kuo vardu jo nuotraukoje įamžintas anksčiau nematytas grybas ir kodėl jis tokios keistos išvaizdos. Pažvelgęs į nuotrauką Gamtos tyrimų centro Mikologijos laboratorijos darbuotojas, mikologas Jonas Kasparavičius aiškina

2017-10-11
Prieš 55 metus Lietuvoje pradėjo veikti pirmasis kompiuteris, o visai netrukus sukaks jau 26 metai, kai Lietuvoje egzistuoja internetas. Šiandien mūsų interneto ryšys – vienas sparčiausių pasaulyje. Tačiau turbūt retas žinome, kad už atsiradusią galimybę prisijungti prie pasaulio kompiuterių tinklų mes turėtume būti dėkingi skandinavams.
2017-10-10
Spalio 10 d. kasmet minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena mums primena apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo, prevencijos svarbą. Šiais metais spalio 10 d. Lietuvoje, kaip ES Tarybai pirmininkaujančioje šalyje, prasideda ir tarptautinė konferencija "Psichikos sveikata: iššūkiai ir galimybės"
2017-10-10
Nuo 2007-ųjų metu Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų žmonių šventė, nes visi gyvename tam tikroje savivaldoje. Vietos savivalda – tai valstybės teritorijos administracinio vieneto – savivaldybės – teisė laisvai ir savarankiškai tvarkytis
2017-10-10
Radiniai Bilionių piliakalnyje, Šilalės rajone, pranoko archeologų lūkesčius. Juos dar turės ištirti specialistai, tačiau Klaipėdos universiteto mokslininkai įsitikinę, kad gali pasitvirtinti hipotezė, jog senieji Pilėnai buvo įsikūrę būtent Bilionių piliakalnyje. „Ką tik rastas geležinis peilis – taip baigiasi dvi savaites trukę kasinėjimai Bilionių piliakalnyje. Šis laiptuotos piramidės formos kalnas, gerai matomas nuo senojo Žemaičių plento, seniai kėlė archeologų susidomėjimą.
2017-10-10
Policijos departamentas, skelbdamas statistinę kelių eismo įvykių informaciją, kaskart džiaugiasi vis mažėjančiais eismo įvykių, sužeistųjų bei žuvusiųjų juose skaičiais. Iš tiesų situacija Lietuvos keliuose gerėja. Per dešimtmetį pasiekti įspūdingi rezultatai – žuvusiųjų eismo įvykiuose sumažėjo keliskart. Pernai šalies keliuose užgeso vos 188 gyvybės lyginant net su 572 karo keliuose aukomis 2006-aisiais. Tačiau vienas šios statistikos aspektas lieka bemaž nepakitęs
2017-10-09
Pasaulinė pašto diena minima spalio 9-ąją – būtent tą dieną 1874 m. buvo įkurta Pasaulinė pašto sąjunga (PPS) – Tautų Sąjungos specializuota institucija tarptautiniams pašto ryšiams organizuoti ir tobulinti. Pašto istorija per palyginti trumpą laiko tarpą nuėjo stulbinančiai progresyvų kelią – nuo pašto karietomis vežiojamų laiškų iki elektroninio pašto, kuriuo laiškas gavėjui išsiunčiamas akimirksniu… Pasaulinę pašto dieną žvilgterėkime į Lietuvos pašto istorijos atkarpą.
2017-10-09
Atšalus orams sparčiai padidėja sergamumas peršalimo ligomis, daugelį vis dažniau pradeda kankinti varginanti sloga. Norėdami išvengti šių nemalonumų, puolame savarankiškai gydytis, be saiko naudojame įvairius purškiklius, kurie net ir įprastą slogą gali paversti rimtu sveikatos sutrikimu. Slogą galima ir „prisišaukti” Sloga – tai nosies ertmės gleivinės uždegimas, dažniausiai sukeltas virusų.